Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bielmlek

1936 odpowiedzi w tym temacie

#1401 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 13:54

Pani Moniko, mam szczerą nadzieje, że wykorzysta Pani swój potencjał i nie zakończy swojej działalności tylko na tej sprawie. Jako wyborca, mam nadzieje ujrzeć Panią na jakiejś liście wyborczej. Pozdrawiam

Nigdy nie mieszałam się do polityki(poza spełnianiem obowiązku obywatelskiego i brania udziału w wyborach) i nie mam takiego zamiaru. Ani teraz ani w przyszłości. Więc nie pisać mi tu takich rzeczy bo się wkurzę

#1402 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 14:07

Nigdy nie mieszałam się do polityki(poza spełnianiem obowiązku obywatelskiego i brania udziału w wyborach) i nie mam takiego zamiaru. Ani teraz ani w przyszłości. Więc nie pisać mi tu takich rzeczy bo się wkurzę

dobra decyzja pani.

#1403 ~Gawel~

~Gawel~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 14:14

Pani Monika merytorycznie i w sposob przejrzysty zawsze przedstawia sytuację. To normalne ze jako udziałowcy obawiamy sie rozstrzygniecia calej sytuacji z Bielmlekiem. Pani Moniko brawo za zaangazowanie. To dzieki Pani dowiedzielismy sie tak naprawdę jaka odpowoedzialnosc spoczywa na nas. Niestety Pan Prezes i Zarząď nie miał do nas takoego podejscia

bo pan prezes i jego zarzad to cwane tchurze. Skubancy jedne. Aż boję się co będzie jak nas rolników obciąża. Czy niebedzie sytuacji, z przed paru lat jak rolnik chciał popalić agencje. Bo jak rolnicy będą w depresji to wszystko może się stać. Mam info ze prezes już ze strachem tankowal na stacji benzynowej samochód. Także, wiecie,chlowiek jest tylko człowiekiem i może komuś wkoncu odwalic.oby nie. Ale....

#1404 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 14:45

Pani Moniko,

tak trzymać, jest Pani dzielna kobieta. Proszę się nie dawać, a jak trzeba służę pomocą całkowicie za darmo w kwestii ewentualnych roszczeń o naruszenie dóbr osobistych także o zadośćuczynienie pieniężne z art. 448 KC. Niech ci co Panią pomawiają liczą się z tym, że zapłacą za to ze swoich pieniędzy. Zawsze też mamy jeszcze art. 216 Kodeksu karnego. Romańczuk za swoje odpowie wcześniej czy później. Nie można dać zamieść sprawy pod dywan.

Pozdrawiam.

#1405 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:21

Pani Moniko,

tak trzymać, jest Pani dzielna kobieta. Proszę się nie dawać, a jak trzeba służę pomocą całkowicie za darmo w kwestii ewentualnych roszczeń o naruszenie dóbr osobistych także o zadośćuczynienie pieniężne z art. 448 KC. Niech ci co Panią pomawiają liczą się z tym, że zapłacą za to ze swoich pieniędzy. Zawsze też mamy jeszcze art. 216 Kodeksu karnego. Romańczuk za swoje odpowie wcześniej czy później. Nie można dać zamieść sprawy pod dywan.

Pozdrawiam.

Dziękuję.

Angażując się w to wszystko miałam świadomość tego, że będę atakowana w przeróżny sposób(ci co mnie atakują i pomawiają chyba nie maja świadomości, że ponoszą odpowiedzialność karną za swoje słowa). Dopóki nie doszło do użycia wobec mnie i moich najbliższych gróźb karalnych, sprawę pozostawiam bez echa. Obecnie, bardziej niż hejtu obawiam się odpowiedzialności finansowej za poczynania prezesa i Rady Nadzorczej ;). To jest mój priorytet.

#1406 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:39

Pani Moniko,
Pozdrawiam.

przepraszam jak można spytać, jest Pan prawnikiem? Można wyrazie roszczeń komornicy h o dopłacę nie udziału w bielmleku, pana wynająć?

#1407 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 18:38

Sam przekręt to  taki  że pracownik spółdzielni nie był spółdzielcą .

#1408 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 20:26

co dalej z Bielmlekiem ?

#1409 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 20:46

Romańczuk ma miesiąc na odwołanie się od decyzji sądu w sprawie odrzucenia wniosku o restrukturyzację. Czy ktoś może wie jakie dalej kroki ewentualnie może podjąć sąd? Od razu podejmuje decyzje o upadłości czy może są jeszcze inne ewentualności???

#1410 ~Kojak~

~Kojak~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 21:00

Dawno nie zaglądałem na forum a tu trolle Dyzmy zaczęli się wypróżniać i powstała gownoburza uuuuuuuu . Napiszę krótko- Monika tak trzymaj i nie zważaj na te głupie komentarze i bezpodstawne oskarżenia widać że ,,ktoś" zaczyna się mocno denerwować że znalazła się odważna, wykształcona rolniczka która nie boi się zabrać głosu by walczyć o swoje prawa dodając odwagi i służąc pomoca również innym rolnikom.

#1411 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 22:31

Romańczuk ma miesiąc na odwołanie się od decyzji sądu w sprawie odrzucenia wniosku o restrukturyzację. Czy ktoś może wie jakie dalej kroki ewentualnie może podjąć sąd? Od razu podejmuje decyzje o upadłości czy może są jeszcze inne ewentualności???

Ktoś zna odpowiedzi na te pytania ?

#1412 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 23:29

Odp miesiąc na odwołanie się od decyzji miesiąc na rozpatrzenie decyzji i kolejne miesiące na duparele Dyzma ciołek beacia i reszta przydupasow będzie kasę gasić za którą Turek będzie płacił przelewy na konto dla wybranych pracowników z premią lub bez premią z pomocą firmy budowlanej i tak to będzie trwalo należało by to ukrycie bo przydupasy się tylko z tego cieszą i kasiorke będą przytulać a wy na forum tylko będziecie to czytać i brać do głowy może czas działać zablokować wejście strajk ogłosić wystarczy chcieć udziałowcy bielmleku czas działać czas płynie na waszą niekozysc

#1413 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 09:31

Skoro Sąď odrzucił plan restrukturyzacji to co dalej z płynnością finansową Spółdzielni ?

#1414 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 12:23

Skoro Sąď odrzucił plan restrukturyzacji to co dalej z płynnością finansową Spółdzielni ?

Jeden z rolników uzyskał informację od Nadzorczyni że jedno konto zostało odblokowane a prezes, który miał prawo zadecydować jakie zaległości spłaci, wybral splacenie pracowników. Rolników, którym jest winien pieniądze a którzy odeszli, olał. Tyle wiem.

#1415 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:28

Jeden z rolników uzyskał informację od Nadzorczyni że jedno konto zostało odblokowane a prezes, który miał prawo zadecydować jakie zaległości spłaci, wybral splacenie pracowników. Rolników, którym jest winien pieniądze a którzy odeszli, olał. Tyle wiem.

Mam rozumieć ze pracownicy są uregulowani na "czysto" za wszystkie zaległe miesiace? Dostali pieniądzę za wrzesień, listopad, grudzień ?

#1416 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 14:08

Mam rozumieć ze pracownicy są uregulowani na "czysto" za wszystkie zaległe miesiace? Dostali pieniądzę za wrzesień, listopad, grudzień ?

Tego nie wiem. Wiem ze postanowił splacić pracowników. A Nadzorczyni miala dopilnować, że będą to realne kwoty a nie oderwane do rzeczywistości. Wiecej nie wiem.

#1417 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 15:00

Nic tam nie uregulowanie. Dalej czekamy(pracownicy) na kasę, no przynajmniej ja.

#1418 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 16:03

Nic tam nie uregulowanie. Dalej czekamy(pracownicy) na kasę, no przynajmniej ja.

Czyli jesteś z gorszego PISowskiego sortu ...

#1419 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 16:15

Po co puszczać jakieś ploty? Ktos coś niby slyszał a potem nie dosłyszał bo to nic nie było. Ludzie zbierzmy sie wkoncu w jednym wspolnym protescie. Rolnicy i pracownicy. Nie rozumiem dlaczego pracownicy nie protestują razem z rolnikami ?

#1420 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 16:29

Pracownicy nie protestują no Dyzma się msci za głosy sprzeciwu widać to było przy wpłatach ostatnich komu premią komu nie przydupsdy nie protestują bo jedna wypłata i można kolejne 3 miesiące żyć spokojnie z reszta oni wszyscy wierza tadziowi ze się uda i tyle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych