Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bielmlek

2095 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2019 - 21:30

Dzisiejszy SMS od Zarządu SM. "Szanowni Rolnicy. S.M. BIELMLEK informuje że zobowiązania finansowe wobec Państwa na pewno zostaną uregulowane. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Zarząd" Pragnę wspomnieć iż dostarczamy mleko do spółdzielni. W dniu dzisiejszym Bielmlek powinien zapłacić mi za mleko za miesiąc wrzesień. Jak widać po treści SMS, historia się powtarza. Widocznie pieniądze z kredytu wystarczyły na uregulowanie czerwca, lipca, sierpnia. Za miesiąc wrzesień już nie wystarczyło. Wygląda na to że to nie zmierza mu dobremu. Ktoś się orientuję jaką jest obowiązująca formalnie kwota udziału? Do jakieś kwoty komornik będzie ściągał że wszystkich 900 udziałowców??

Co do wysokości udziału to chyba jedynie zarząd czytaj prezes wie. Raz było 650 tys, potem 100 tys, potem znów jakieś głosy o 50 tys. Wiadomość tajna przez poufna, zupełnie tego nie rozumiem. Niestety komornik będzie dochodził wpłaty za cały udział i nie popuści niestety, skieruje egzekucje do nas. Pytanie kto zawinił wszystkiemu, niech ten kto zawinił niech płaci

#382 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 13:55

co z tym Bielmlekiem ?

#383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 12:54

no właśnie co??

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 13:16

Bielmlek nie zapłacił mi za wrzesień za mleko

#385 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 13:48

Toz miało być tak dobrze. Dowcawcy mieli wracać scenariusz sie powtórzył

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 13:51

Ludzie znowu za darmo zdaja juz kończy sie drugi miesiac trzeba fakture zaraz druga placić a za wrzesieñ nie zaplacone co to za polskie prawo. Nie zaplacone nie zdawajcie mleka

#387 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 14:01

Niechaj teraz prezes wraz z zarzadem wstawiają krowy i niech je doja ,kupuja pasze i grunty rolne jak chca zeby ich mleczarnia przetrwała.To nie udziałowcy stawiali proszkownie która nie byla potrzebna -bo na starej nie bylo co przerabiać.Co roku ludzie masowo przenosili sie gdzie indziej. Wstyd i Hańba nie ma sprawiedliwosci nie ma winnego a wiadomo kto to przeinwestował...

#388 ~NieLubieMleka~

~NieLubieMleka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 14:03

Długi rosną !!!

#389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 21:12

I co dalej będzie?

#390 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 21:12

I co dalej będzie?

#391 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:58

A co dalej bedzie nie wiadomo.

#392 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 09:13

ilu zostało udziałowców? ilu zostało dostawców?

#393 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 10:31

Gdzie ten pindek, który pisał że udziałowcy wracają i są nowe zamówienia?

#394 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 12:35

Popytajcie swoich odbiorców mleka, tak są zamówienia, pewnie czekają na przelew, pomyślcie logicznie gdyby miał to zamknąć to by zamknął, A nie kombinować co dalej... słyszałem, że trwają negocjacje bo chcą się połączyć z inna placówka. Też mnie t0 denerwuje, ale już kończę działalność wiec wszystko mi jedno...

#395 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 13:41

Kto by zamykał jak to taki lokalny program "rodzina na swoim'. Póki pieniądze zarząd dostaje trzeba trwać

#396 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 14:40

na spotted bielsk ktoś napisał: 

"Informuję, iż w związku z niewypłaceniem pieniędzy za mleko za miesiąc wrzesień oraz zgłoszeniem przez wierzycieli do sądu wniosku o upadłość Spółdzielni Mleczarskiej Bielmlek, w poniedziałek 28 października o godzinie 10 przed budynkiem mleczarni zbieramy się aby wyrazić wdzięczność panu senatorowi PIS , prezesowi spółdzielni Romańczukowi oraz całej Radzie Nadzorczej, za znaczny wkład w doprowadzenie setek rolników sytuacji, w której będą dopłacać do 100k udziałów. A to stało się już rzeczywistością...w imieniu swoim i rolników zapraszam 28 października na godzinę 10 pod budynek mleczarni. Proszę też o przekazywanie ogłoszenia. "

wygląda na to, że to koniec

#397 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 15:20

Popytajcie swoich odbiorców mleka, tak są zamówienia, pewnie czekają na przelew, pomyślcie logicznie gdyby miał to zamknąć to by zamknął, A nie kombinować co dalej... słyszałem, że trwają negocjacje bo chcą się połączyć z inna placówka. Też mnie t0 denerwuje, ale już kończę działalność wiec wszystko mi jedno...

Jakie połączenie ? z jaką placówką ?

Ja też kończę produkcję mleka ale jednak nie chcę dopłacać do 100 k

#398 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 15:29

Jeśli Ci wszystko jedno i chcesz dopłacać do 100 tyś do udziału to Twoja sprawa. Ja nie mam zamiaru płacić do 100 tyś. To jest makabra. Dla większości rolników takie kwoty oznaczają bankructwo. I co teraz mamy powiedzieć swoim rodzinom i dzieciom ??

#399 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 19:58

Rok temu upadłość ogłosiła spółdzielnia Rotr z Rypina. Do dzisiaj nikt nie dostał ani złotówki za mleko dostarczane przez trzy miesiące przed upadłością. Dwa dni przed wyborami odwiedził nas Pan Minister Rolnictwa i zakomunikował, że zakład warty jest "zero" złotych. Syndyk już trzeci raz ogłasza przetarg na sprzedaż Rotr, obniża cenę a zainteresowanych nie ma. Minister mówił też, że Bielmlek dofinansowano 20 milionami zł, ale nie wiadomo czy przetrwa. Pewnie czeka Was to samo co Rotr!!!!

#400 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 21:34

Rok temu upadłość ogłosiła spółdzielnia Rotr z Rypina. Do dzisiaj nikt nie dostał ani złotówki za mleko dostarczane przez trzy miesiące przed upadłością. Dwa dni przed wyborami odwiedził nas Pan Minister Rolnictwa i zakomunikował, że zakład warty jest "zero" złotych. Syndyk już trzeci raz ogłasza przetarg na sprzedaż Rotr, obniża cenę a zainteresowanych nie ma. Minister mówił też, że Bielmlek dofinansowano 20 milionami zł, ale nie wiadomo czy przetrwa. Pewnie czeka Was to samo co Rotr!!!!

To Romańczuk dostał 20 mln za darmo i mimo to upadłość?????!!!!!! Jaki z niego prezes, jaki menadżer????!!!!

I teraz jego wybitne zarządzanie będzie nas wszystkich kosztować jeszcze 100 tys!!! W poniedziałek na pewno mu za to podziękuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych