Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bielmlek

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 20:39

w . z wami wiesniakami cale zycie placzecie ze wam sie nie oplaca z unii ciagniecie garsciami sprzedaj jeden z drugim krowy i do roboty za 2 tysiace i pofikaj w tedy

A Ty pewnie żyjesz z 500+ Lisowska świnio

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 06:56

w . z wami wiesniakami cale zycie placzecie ze wam sie nie oplaca z unii ciagniecie garsciami sprzedaj jeden z drugim krowy i do roboty za 2 tysiace i pofikaj w tedy

Rozumiem, że gdybyś nie dostał wypłaty za swoją pracę to olał byś temat i nie płakał?
Tutaj jest dokładnie tak samo.

#23 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:09

i jak sytuacja? wiadomo coś? ludzie od zmysłow odchodzą.

#24 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:57

Tiry po mleko w proszku stoją pod Bielmlek dziś około 8 szt. Produkcja mleka ponoć idzie. Słyszałem że ruszyły pierwsze wypłaty za mleko z lipcem włącznie, tankowali gaz i pracownicy mleczarni chodzą do pracy. 

Romańczuk wrócił i miejmy nadzieje ze naprawi co zepsute.

#25 ~Czesio~

~Czesio~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 14:15

Tiry po mleko w proszku stoją pod Bielmlek dziś około 8 szt. Produkcja mleka ponoć idzie. Słyszałem że ruszyły pierwsze wypłaty za mleko z lipcem włącznie, tankowali gaz i pracownicy mleczarni chodzą do pracy.

Uuuu ktoś z bielmleku wkońcu wszedł na forum.
Przecież wszyscy wiedzą, że Romańczuk nieoficjalnie rządził przez cały czas bielmlekiem. Jego córka sprawowała rządy oficjalnie.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 14:24

PIS-trzoda jest juz na forum :)

Byłem tam w marcu i osobiście sam Tadeo-Romeo kazał mi przestawić ciągnik bo mu przeszkadza, Więc nie pisz głupot, że wrócił. Jego córka była tylko marionetką, tak jak Duda jest marionetką Kaczyńskiego. Ta sama zasada działania.

Typowo łgarsko PISowska ustawka :)

#27 ~Pistodno~

~Pistodno~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 18:06

Dalej glosujcie na PiS to rolnik mleko bedzie mial ze sklepu a nie z cyca polskiej krowy. Kurczaki zabrali swinie zabrali. To i trzeba rolnikowi krowy zabrac no bo po co miec swoje jak trzeba opchac to co w sklepach i nawymyslac chorob zeby wszystko wszyscy pozamykali

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 18:35

bo to dyrektywy z uni żeby zniszczyć w Polsce nie tylko rolnictwo ,żeby ludzie byli dziadami i niewolnikami we własnym kraju i wyjezdzali na zachód jako tania siła  robocza na roboty jak za 3 rzeszy  , słyszałem że teraz mogą wybić rolnikowi stad swin około 20 bez podania przyczyny ,czegos takiego to nawet za okupacji nie było

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 19:11

bo to dyrektywy z uni żeby zniszczyć w Polsce nie tylko rolnictwo ,żeby ludzie byli dziadami i niewolnikami we własnym kraju i wyjezdzali na zachód jako tania siła  robocza na roboty jak za 3 rzeszy  , słyszałem że teraz mogą wybić rolnikowi stad swin około 20 bez podania przyczyny ,czegos takiego to nawet za okupacji nie było

Obecnie w Polsce najlepiej opłaca się zostać dzieciorobem.

#30 ~stefek~

~stefek~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 07:59

To płacą już za te mleko czy  nie ? Bielmlek puścił w końcu rolnikom przelewy bo też mi kliku kasę wisi rolników ?

#31 ~Czesio~

~Czesio~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 08:36

To płacą już za te mleko czy nie ? Bielmlek puścił w końcu rolnikom przelewy bo też mi kliku kasę wisi rolników ?

Mówią, że część wypłacił. Ale pytałem kilku znajomych co mają krowy to nikt jeszcze nic nie dostał. Zaległości sięgają czerwca. A ludzie muszą spłacać kredyty.

#32 ~fix~

~fix~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:55

Nic nikomu nie wypłacone - chyba bankrut finalny !!! 

Nic się nie dzieje - pusto wokół mlaczarni pewnie tylko rodzina do pracy chodzi po swoje pensje . Za coś takiego jeśli to prawda pod sąd ...

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:57

Nic nikomu nie wypłacone - chyba bankrut finalny !!!
Nic się nie dzieje - pusto wokół mlaczarni pewnie tylko rodzina do pracy chodzli po swoje pensje . Za coś takiego jeśli to prawda pod sąd ...

Nikt go nie ruszy. ludziom go oddać. Położył całą mleczarnię...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 19:36

We wtorek 20 sierpnia o godzinie 12:00 będzie przy mleczarni ekipa programu Interwencja :)

#35 ~wania~

~wania~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:19

Gdyby to dla zachodu  chodziło aby w Polsce żyło się lepiej  to nie szukali by  takiego   Bolka co nie czytaty ni pisaty a kogoś z głowa  do interesu.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:44

A ja się z tego śmieję, bo przeglądałem wyniki wyborów w poszczególnych gminach i widziałem jak głosowali rolnicy.

#37 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:53

Czy to prawda ze Prezes nie startuje w wyborach?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 13:45

Czy ty myślisz, że Tadzio wie czym jest honor ?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:46

Poliglota twoja wypowiedź " Płakać można, ale z powodu twojego analfabetyzmu. Czytając forum Porannego, można odnieść wrażenie, że 90% osób w tym mieście nie zna podstawowych zasad ortografii czy też interpunkcji. Żenada. " -

- Można też odnieść wrażenie, że na 90 procent nie znasz się na gwarze  Podlasiaków szczególnie wkurzonych, gdyż oddają swoje towary i nic z tego nie mają? Czy to możliwe, że nie znasz życia ? - 

- przecie jesteś " Poliglota " więc życie innych ciebie nie obchodzi

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 22:22

Nie startuje, nie ma na listach:-))))) Tylko ciekawe co takiego zrobił, że aż tak podpadł? W gadkę, że musi ratować spółdzielnie raczej nikt nie wierzy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych