Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bielmlek

251 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:01

Czy Wy naprawdę uważacie, że ktoś z Bielmleku tu komentuje???? Nie sądzę, to my rolnicy się tym przejmujemy, ja akurat mam 50tys udzialu, więc kolejne 50 jakoś mnie nie straszy... Ale wiem, że część ludzi ma niższe... To nie jest uczciwe, udziały powinny być zależne od ilości dostarczonego mleka... Nie wiem dlaczego niektórzy myślą, że prezes nie podniesie mleczarni... mało interesuje się polityką, ale pamiętam upadek R... tam wiceminister wypowiadał się, że pomóc nie może... A Bielmlekowi pomógł... czyli można... Czy w innych spółdzielniach też są udziały?napiszcie jeśli macie takie informacje bo może też się przeniose

#202 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:22

A ja uważam że my rolnicy zbytnio nakrecilismy się z tymi udzialami. Wydaje mi się że tak jak mówił prezes nikt tyle nie będzie płacić. Mleczarnia powraca powoli do formy będzie towar i gdyby nie zastój w wylplatach nikt by nie przejmował się udzialami.

#203 ~Storh~

~Storh~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:15

A ja uważam że my rolnicy zbytnio nakrecilismy się z tymi udzialami. Wydaje mi się że tak jak mówił prezes nikt tyle nie będzie płacić. Mleczarnia powraca powoli do formy będzie towar i gdyby nie zastój w wylplatach nikt by nie przejmował się udzialami.

Powoli wraca do formy? Jeżeli masz jakieś info o nowych zamówieniach czy coś to podziel się z nami. Z tego co wiem od jednego pracownika to cienko jest, wypłaty idą bo dostali kredyt. Prawdopodobnie mają brać kolejny kredyt.

#204 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:44

Ile pracowników tyle opinii.... też uważam, że ktoś nakręcił całą sytuację... A co do stabilności innych firm... ludzie o czym Wy piszecie... Bielmlek ma potencjał, jak nie Tu to ktoś wykupi lub przejmie. TAK JUZ było z Mlekowita... A tu raptem upadłość... każdy krzyczy upadłość.... bez przesady.

#205 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:04

Czy ktos cos wie o firmie anmar ze skrzypek kupili bydło i nie zapłacili obieca że zapłaci nie wiem czy czekać czy iść na policje

#206 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:04

Czy ktos cos wie o firmie anmar ze skrzypek kupili bydło i nie zapłacili obieca że zapłaci nie wiem czy czekać czy iść na policje

#207 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:12

To dlaczego prezes bez wiedzy udziałowców podnosi ich udziały do 100tys zł?
W teorii na wszystko jest takie łatwe i proste, szkoda że w praktyce bywa inaczej.

I właśnie to chciałbym wiedzieć, czy został rzeczywiście podniesiony udział, a jeśli tak to w jaki sposób. Do podniesienia wysokości udziału potrzebna jest uchwała walnego, czy była taka uchwała. Jeśli udziały zostały podniesione, to wbrew prawu, podniesienie nie jest ważne!!!

PS ktoś bardzo mocno trolluje na forum, że niby ze spółdzielnią wszystko dobrze, a prezes to ogólnie super gość, który wszystko może. Niestety jakoś supermena tu nie widzę, wbrew przeciwnie

#208 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:20

A może zwołajmy nadzwyczajne walne aby dowiedzieć się o stanie spółdzielni, przecież możemy, na razie wiemy, że nic ne wiemy, ani o stanie zadłużenia, ani o kredycie, ani o nowym produkcie, Turcji a co najważniejsze udziałach. Zawsze też możemy poddać pod głosowanie wniosek o odwołanie zarządu, prezesa i innych, którzy winni są obecnej sytuacji

#209 ~Antytroll~

~Antytroll~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:25

I właśnie to chciałbym wiedzieć, czy został rzeczywiście podniesiony udział, a jeśli tak to w jaki sposób. Do podniesienia wysokości udziału potrzebna jest uchwała walnego, czy była taka uchwała. Jeśli udziały zostały podniesione, to wbrew prawu, podniesienie nie jest ważne!!!
PS ktoś bardzo mocno trolluje na forum, że niby ze spółdzielnią wszystko dobrze, a prezes to ogólnie super gość, który wszystko może. Niestety jakoś supermena tu nie widzę, wbrew przeciwnie

Czyli nie tylko ja to zauważyłem.

#210 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:35

PIS-owska dobra zmiana w mleczarni :) Za jakiś czas będzie tak w całym kraju.

Psie czerwony milcz. Co ma do tego PiS.

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:44

Psie czerwony milcz. Co ma do tego PiS.

Studenci to podludzie, którzy nie zasłgują na jakikolwiek szacunek.

#212 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 03:42

Tadek wpadł w pętle kredytową i każdy myślący wie o tym, że koniec jest nieunikniony. Narobił długów, które spłaca nowymi długami. Porażka.

Mamy na forum płatnych troli, którzy mają poprawiać wizerunek.

#213 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:02

Tadek wpadł w pętle kredytową i każdy myślący wie o tym, że koniec jest nieunikniony. Narobił długów, które spłaca nowymi długami. Porażka.
Mamy na forum płatnych troli, którzy mają poprawiać wizerunek.

czytając komentarze mam wrażenie że jest tutaj pełno płatnych trolli którzy chcą popsuć wizerunek Bielmleku.
Przez 30 lat jakoś nikt nie pisał źle. Teraz Ci co odeszli to takim ciągłym gadaniem o upadłości działają na niekorzyść

#214 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:19

Mądry czytelnik - a jestem osobą postronna, zauważy że Ci co źle piszą o mleczarni dążą do jej upadłości głosząc nieprawdziwe informacje (bo tak jest najprościej i jesteś anonimem). Zapominają o tych dostawach którzy oddają mleko oraz o pracownikach którzy tam pracują. Nie wiesz w którym momencie zło które czyni obroci się przeciwko niemu.

#215 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:54

Mądry czytelnik - a jestem osobą postronna, zauważy że Ci co źle piszą o mleczarni dążą do jej upadłości głosząc nieprawdziwe informacje (bo tak jest najprościej i jesteś anonimem). Zapominają o tych dostawach którzy oddają mleko oraz o pracownikach którzy tam pracują. Nie wiesz w którym momencie zło które czyni obroci się przeciwko niemu.

Wszyscy źli, Romańczuk anioł.

#216 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:51

Święte słowa - zło obróci się przeciwko niemu. Tylko żeby Tadek o tym pamiętał. Zawsze i przy każdej okazji. Niech pamięta o tych, których skrzywdził. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

#217 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:57

czytając komentarze mam wrażenie że jest tutaj pełno płatnych trolli którzy chcą popsuć wizerunek Bielmleku.
Przez 30 lat jakoś nikt nie pisał źle. Teraz Ci co odeszli to takim ciągłym gadaniem o upadłości działają na niekorzyść

Co tu gadać o upadłości, proste pytanie dlaczego w Białym nigdzie nie można kupić produktów Bielmleku. Nigdzie, niczego. Jaka jest sprawność zarządzania przez szanownego pana senatora, Sapiński może zarządzać aby był zysk - i t0 jaki a Romańczuk jak dziecko we mgle. Turcję chce zdobywać, niech lokalny rynek najpierw spróbuje!!!

#218 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:50

Bielmlek ma najwyższą stawkę na skupie mleka

#219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 21:35

Bielmlek ma najwyższą stawkę na skupie mleka

Kurva kolejny... Co z tego?!

#220 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 23:20

Kurva kolejny... Co z tego?!

To że oddajesz swoje mleko do innych mleczarni A i tak do roku będziesz siedział na minie o wartości 100 tyś. Myślałeś że jak odejdziesz z Bielmleku to temat dalszych losów Bielmleku nie bedzie Cię dotyczyć?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych