Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Biedronka W Suchowoli

103 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Miastowy~

~Miastowy~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 01:53

w Gdańsku jest drogo ;) sok 2l 7,49pln
tutaj u złobika to raj cenowy.
Chodzą ploty, że pozamykali sklepy dla złoba. Prawda?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 22:34

coz kufel i ósemka zamknięte... jak sie otwiera cos bez pozwolenia lub niezgodnie z pierwotnym przeznaczeniem to takie sa konsekwencje

#23 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 00:26

A w Sokółce otwieraja 3 biedronke.. troche niesprawiedliwe. Nie mieszkam w Suchowoli, ale przejeżdzałem w wakacje przez mieścine Kowale Oleckie ( mniej wiecej jak Suchowola ) i tam Biedronka jest. Srodek europy i Jeronimo Martins moglo by pomyslec o turystach, na wpół z gimna.

#24 ~utopia~

~utopia~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 09:12

Uważam,że Biedronka powinna powstać nawet na przekór naszym władzom(czytaj Burmistrz i Radni z przewodniczącym na czele).Jest wolny wybór nie podoba wam sie Biedronka to nie kupujcie, kupujcie w innych sklepach a taki sklep jest potrzebny aby była większa konkurencja a nam klientom przeciez i o to chodzi.

#25 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 19:16

Chyba nic nie słychac aby spór się zakończył. Byłem wczoraj u żłoba w sklepie. Najtańsze rzeczy poukrywane, tylko drogie na półkach stoją :) Tragedia, za marne zakupy 110pln wydałem. W biedronce za 150pln to musze w 4 torbach dźwigać.

#26 ~fijolek~

~fijolek~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 00:32

to chyba dopiero początek końca po h.. z większym zadzierać?? teraz biedronka pokaże pazurki:)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 21:26

No szkoda, ale kto ma samochód to może raz na tydzień jechać do Dąbrowy B. na zakupy. To jakies 20 km.

#28 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 13:09

podobno w tym roku Biedronki nie postawią

#29 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:55

Nie macie czego żałować.Nie wiem jak komu ale dla mnie towary w Biedronce to zwykła lipa o słabej wartości .Najtańszy chłam.To to samo jakbyś kupował samą "chińszczyznę."Ale wiem ,że każdy kupuje gdzie mu wygodnie i mu pasuje.Sznuje to.Wyraziłem jedynie własne zdanie

#30 ~henryk~

~henryk~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 06:16

Pochodzę z gminy Suchowola, a obecnie mieszkam w częsi srodkowej Polski, mając niedaleko od siebie TESCO, otwarte przez 24 godziny na dobe oraz REAL, ale główne zakupy dobrych i bardzo dobrych produktów żywnościowych czynię w Biedronce, do której na piechotę idę parę chwil. W Suchowoli i sklepach wiejskich ceny są o wiele wyższe niż w mojej Biedronce, dlatego jadąc w rodzinne , białostockie strony zabieram o wiele tańsze produkty spożywcze, aby nie dorabiać suchowolskich zdzierców, żerujących na społeczeństwie o wiele biedniejszym niż mieszkańcy środkowej Polski. Jestem za jak najszybszym otwarciem w Suchowoli Biedronki - Koniec z dyktujacymi wysokie ceny ( nawet na masło wytwarzane w lokalnych zakładach mleczarskich - największych w Polsce )!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 08:02

Dlaczego ludzie nie patrzą na wartość netto produktu.
Herbata ex. Lipton pakowana jest po 100szt.
W biedronce tej samej wielkości herbata ma 75 torebek.
100 kosztuje 15zł a 75 13zł.
Kawa Tchibo family 100g a w biedronce 80g.
Psychicznie jest taniej ( bo duzo w koszyku) ale w kieszeni już mniej.
Dyskonty są mistrzami w oszukiwaniu klijenta.

A jeśli chodzi o miejsca pracy to w przypadku Suchowoli zmiejsza sie o przynajmniej 200 po otwarciu biedronki.

#32 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 12:56

Na ryneczku w Suchowoli jest dużo taniej niz w naszych sklepach a niektóre produkty i tańsze i jakościowo lepsze niz w Biedronce.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 16:11

"Taniej niż w Biedronce" dobry slogan reklamowy :D

#34 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 22:42

Potrzebny jest ludziom wszystkim tzw. ;wybór"

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 15:39

Słyszałem że w kwietniu ruszą prace ziemne pod Biedronkę ciekawe co lokalny przedsiębiorca teraz wymyśli?

#36 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 17:23

nic nie wymyśli bo juz za duzo nawymyslal ;p
czekam az zaczna budowe,

#37 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 20:08

Chciałbym powiedzieć iż Biedronka w Suchowoli będzie
Wszystko jest juz kwestią czasu, czy będzie to kwiecień? napewno NIE.
Obecnie jest wydana poraz trzeci Decyzja o warunkach zabudowy czy bedzie odwołanie tego jeszcze niewiem.
Aby rozpocząć budowe potrzebne jest Pozwolenie a na to też przyjdzie trochę poczekać.

#38 ~C.B.Andrzej~

~C.B.Andrzej~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 20:38

JA BYM Jeszcze TESCO postawił. :) A tak poważnie, to jakaś czysta komedia tak jak czytam o tej sprawie. Władze gminy chyba nie zdają sprawy z siły dyskontu. Uważam że jest potrzebny u nas taki sklep jak Biedronka. W wielu miejscowościach jest taki sklep jest ok i to na dobre ludziom wychodzi a u nas? Muszę chyba zapytać się osobiście kogoś z gminy w czym jest problem?! To skończy się temat wysokich cen w Suchowoli i powstanie czysta normalna konkurencja. Już widzę te promocje... ;)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 22:24

Prosze spytać się jak poszły w góre opłaty w gminach po otworzeniu Biedronki lub innego dyskonta.
O ile spadły inwestycje w gminach.
Biedronka nie płaci podatku a Vat odprowadza w Poznaniu.

#40 ~hanys~

~hanys~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 22:36

Wracaja do Suchowoli przedwojenni właściciele.
Tak bedzie - wasze ulice nasze kamienice.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych