Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Biedronka W Suchowoli

104 odpowiedzi w tym temacie

#1 dario

dario

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 14:03

Doniesienia mówią, iż w Suchowoli ma powstać Dyskont Spożywczy Biedronka ciekawią mnie opinie mieszkańców i okolic oraz komentarze Zapraszam do dyskusji

#2 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 14:40

Coś być miało.. Ale czy będzie? Znając życie (czyt. władze Suchowoli) pewnie do niczego nie dojdzie. Heh, zawsze warto mieć nadzieję. Jedno jest pewne: jeśli powstanie Biedronka, reszta "leży i kwiczy". Pzdr.

#3 ~grubson~

~grubson~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 14:52

niby mają coś budować ale słyszałem że niektórzy "radni" się nie zgadzają na budowę biedronki. pzdr.

#4 ~leszcz gruby:Dheheh~

~leszcz gruby:Dheheh~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 17:49

Biedronka musi być:)!!!! w koncu bedzie dobra konkurecja!!;D

#5 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 10 kwiecień 2011 - 15:03

Biedronka musi byc i to koniecznie !!!!!!!!!!!

#6 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 10 kwiecień 2011 - 15:03

#7 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:09

Ceny to są w Polsce okropne, u nas to już brak słów. :( :angry:

#8 Marco Polo

Marco Polo

VIP

• Użytkownicy
  • 516 postów

Napisano 21 kwiecień 2011 - 19:26

A ja czytałem, że osoby, które stawiają więcej niż trzy wykrzykniki pod rząd lub więcej niż trzy znaki zapytania pod rząd, są zachwiane emocjonalnie. Aczkolwiek nie wiem, ile w tym prawdy. :)

#9 dario

dario

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 21 kwiecień 2011 - 20:45

A ja czytałem, że osoby, które stawiają więcej niż trzy wykrzykniki pod rząd lub więcej niż trzy znaki zapytania pod rząd, są zachwiane emocjonalnie. Aczkolwiek nie wiem, ile w tym prawdy. :)

A kto w tych czasach nie jest ... bo ja tak :wacko: i stawiam trzy kropki
:D

#10 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 15:23

Doniesienia mówią, iż w Suchowoli ma powstać Dyskont Spożywczy Biedronka ciekawią mnie opinie mieszkańców i okolic oraz komentarze Zapraszam do dyskusji

Co tam będzie w tej biedronce?

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 10:10

biedronka powinna byc, przedewszystkim dlatego iz powstaly by miejsca pracy, wiele osob w suchowoli jest bez pracy, ja np od prawie 5 lat niepracuje :unsure: po 2 mozliwowsc wyboru gdzie zrobie zakupy, teraz zabardzo niema wyboru.

#12 Marco Polo

Marco Polo

VIP

• Użytkownicy
  • 516 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 05:52

Gdy słyszę argumenty, że nowy sklep to nowe miejsca pracy, to śmiać mi się chce. Od kiedy to handel sprzyja rozwojowi miast?! W średniowieczu może i tak było, ale w XXI wieku - tylko przemysł! Jedyne, co w Suchowoli może "zdziałać" 'Biedronka', to osłabić lokalnych przedsiębiorców, zajmujących się handlem.

#13 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 14 październik 2012 - 20:16

lokalne przedsiebiorstwa? tzn ktore, market, jedynka czy ciucholandy?

#14 ~franki~

~franki~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 20:47

dzieje się coś z tą Biedronką czy nie wie ktoś może coś??

#15 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 03 listopad 2012 - 20:27

podobno maja budowac biedronke za ''jedynka''

#16 ~&~

~&~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 23:41

na przeciw "ósemki" też mieli podobno budować ale nie wszystkim chyba to odpowiada

#17 Marco Polo

Marco Polo

VIP

• Użytkownicy
  • 516 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 21:07

A kogo oni pytają? Odpowiednie zezwolenie - i jazda! Myślicie, że jak otworzą u Was 'Biedronkę', to zostanie Wam więcej w portfelach? Kupa prawda! Wiecie, co jest tam najtańsze? Słodycze, słone przekąski, napoje kolorowe i alkohol - przynajmniej tyle ze spożywki. Jeżeli ktoś odżywia się w ten sposób, to rzeczywiście może domagać się 'Biedronki'. Pozostałe artykuły można kupić gdzie indziej w tych samych cenach.

#18 ania27

ania27

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 10:18

a robiłes kiedykolwiek zakupy w naszym markecie? porownujac ceny niektorych produktow tych samych producentow jest nawet 4zl roznicy w cenie! np mleczko nawilzajace dla dzieci nivea 500ml w markecie prawie 21zl w biedronce ok 16zl ten sam produkt, opakowanie,ilosc!

#19 ~aldi~

~aldi~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 19:27

bedzie biedronka i juz dawno by byla ale żłobik pisze pisma i robi protesty a na pewno dla nas lepiej można kupic smaczny chleb za 1.69 lub parowki kilo za 5.99 albo masło rama 1 kg za 5.99 itd. a jesli chodzi o reszte sklepów mnie one nie interesuja bo maja bardzo drogo a jak piszą promocja to towar jest 2 dni przed końcem terminu lub po terminie a nawet promocja oznacza tą samą cenę co przed promocją.jesli obecne sklepy umiały by zadbac o klienta dajac im prawdziwe promocje to biedronka nie bylaby potrzebna ale tak nie jest a chodzimy do nich bo nie ma innych wiec cóż mamy za wybór ?

#20 ~Kobra~

~Kobra~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 12:48

Ja tez jestem za biedronką w Suchowoli. W obecnych sklepach jest drogo, może konkurencja coś zmieni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych