Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

biedron prezydentem

155 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wcale nie pisior~

~wcale nie pisior~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:13

jesli ten pan zostałby prezydentem to kto i jak by wyglądała pierwsza dama

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:36

jesli ten pan zostałby prezydentem to kto i jak by wyglądała pierwsza dama

Nawet gdyby to był chłop, to mało kto zauważy różnicę pomiędzy obecną pierwszą damą, a damą Biedronia

#3 ~oby juda przegrał~

~oby juda przegrał~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:58

wszystko lepszy od judy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:03

Pomijając wszystko jako polak nie chcę takich przedstawicieli jednopłciowych aby reprezentowali kraj w którym mieszkam nie jesteśmy polem doświadczalnym czegoś takiego jeszcze na świecie nie serwowali

#5 ~ropson~

~ropson~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:19

A ja jestem jeszcze ciekaw kto wierzy w obietnice polityków, jaka to będzie znowu zielona wyspa mlekiem i miodem płynąca po 30 latach kłamstw i rozkradania tego biednego kraju.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:56

A ja jestem jeszcze ciekaw kto wierzy w obietnice polityków, jaka to będzie znowu zielona wyspa mlekiem i miodem płynąca po 30 latach kłamstw i rozkradania tego biednego kraju.

krowy i pszczoły raczej przetrwają
już gdzieś w Polsce jest żyjące na wolności stado krów, którego pis jeszcze nie zdążył wystrzelać

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 23:06

Pomijając wszystko jako polak nie chcę takich przedstawicieli jednopłciowych aby reprezentowali kraj w którym mieszkam nie jesteśmy polem doświadczalnym czegoś takiego jeszcze na świecie nie serwowali

Mnie to mało interesuje z kim śpi premier lub prezydent. Ważne żeby nie był wystawiony przez kolejną partię typu Plucie i Szczucie, Pobożność i Socjalizm, Potwory i Spółka, Podpalimy i Spierd...,
No może żeby tylko nie spał z kotem.

#8 ~ty jesteś janusz?~

~ty jesteś janusz?~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 06:45

Może i nie jest wystawiony przez pis ale wystawił to on ciebie matołku bo miał zrzec sie mandatu europosła gdy wygrał wybory do europarlamentu

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 08:57

Może i nie jest wystawiony przez pis ale wystawił to on ciebie matołku bo miał zrzec sie mandatu europosła gdy wygrał wybory do europarlamentu

To jest nic w porównaniu do tego co obiecywał pis i czego nie zrobił. Ja jestem matołkiem, ty jesteś matołem.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 09:06

To jest nic w porównaniu do tego co obiecywał pis i czego nie zrobił. Ja jestem matołkiem, ty jesteś matołem.

Jesteś bardzo krótko wzroczny może tobie nie zrobił nic ale dla mnie najniższą podniósł moim dzieciom dał po 500 matce mojej 13 emeryturę a banda PO i psl i wcześniej sld okradali nas przez całe życie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 09:09

Mnie to mało interesuje z kim śpi premier lub prezydent. Ważne żeby nie był wystawiony przez kolejną partię typu Plucie i Szczucie, Pobożność i Socjalizm, Potwory i Spółka, Podpalimy i Spierd...,
No może żeby tylko nie spał z kotem.

Pewnie jeszcze siusiasz w majtki, czy do herbaty w swoim otoczeniu ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:08

Pewnie jeszcze siusiasz w majtki, czy do herbaty w swoim otoczeniu ?

Te pisowskie osobliwe obyczaje są obce normalnym ludziom.
Do tej herbaty to sobie sikacie na zjazdach pis, to coś w rodzaju przymierza krwi? Opowiedz o tym.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:19

Pewnie teren moczem oznaczają,ale żeby do herbaty...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:28

Jesteś bardzo krótko wzroczny może tobie nie zrobił nic ale dla mnie najniższą podniósł moim dzieciom dał po 500 matce mojej 13 emeryturę a banda PO i psl i wcześniej sld okradali nas przez całe życie

Pis nikomu niczego nie dał. Zwyczajnie rozdaje to co pożycza zadłużając państwo i zabiera innym zazwyczaj tym bardziej zaradnym. Przestań w końcu bredzić.

#15 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 21:27

Pis nikomu niczego nie dał. Zwyczajnie rozdaje to co pożycza zadłużając państwo i zabiera innym zazwyczaj tym bardziej zaradnym. Przestań w końcu bredzić.

Zazdrosniku, obłudniku  zaradnym nie jesteś. Jedynie w PIS - ie gwarancja, ze uporządkuje polskie zaniedbania i zmieni twoja lokajską mentalność.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 21:34

Zazdrosniku, obłudniku zaradnym nie jesteś. Jedynie w PIS - ie gwarancja, ze uporządkuje polskie zaniedbania i zmieni twoja lokajską mentalność.

Jakoś skutki działań pis okazują się być zazwyczaj odwrotne niż zamierzone, lub obiecane. Oceniam po efektach.
Propagandowe trzepanie o związku wzrostu gospodarczego z rządami pis okazują się być całkowitą blagą, ponieważ obecnie koniunktura spada proporcjonalnie do spadków w światowej gospodarce. Co jest niepodważalnym dowodem na to że pis miał szczęście dorwać się do władzy akurat w czasie hossy gospodarczej.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 03:24

Zazdrosniku, obłudniku zaradnym nie jesteś. Jedynie w PIS - ie gwarancja, ze uporządkuje polskie zaniedbania i zmieni twoja lokajską mentalność.

W pis to sami zaradni. Zaradność ich to zatrudnianie pociotków, defraudacje, afery.
Powieś sobie portret Glapińskiego nad łóżkiem i obu jego sekretarek, po to żeby podziwiać zaradnych.

#18 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 07:09

Kazdy lepszy od obecnego, andrzej juda bedzie najgorszym w historii

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 09:42

nie chcę jednopłciowej pary prezydenckiej JAKIEŻ TO OBSCENICZNE SKOJARZENIA  I PASKUDNE

#20 ~kobiety sa bez szans ?~

~kobiety sa bez szans ?~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 09:59

a w przypadku Kidawy wygranej kto będzie pierwszym waletem - a nie damą?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych