Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4865 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 16:49

to prawda że w tym zakładzie żeby być biurowcem trzeba mieć znajomości
jaki strajk, ile osób się zerwie, jak sztuczna rywalizacja między liniami powoduje brak jedności między monterami, do tego stopnia że jeden drugiemu patrzy na ręce,i skacze do gardła, co widać zresztą po wpisach na forum,i ile w tym nienawiści

#62 ~Biały murzyn~

~Biały murzyn~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 23:39

Czytam tu jakieś dziwne narzekania na młodych (czyli na mnie), że kiedyś to bardziej walczyli o swoje itp. A co wy stare dziady umywacie ręce takimi tekstami! A kto narobił takiego syfu co się dzieje teraz! Prywatyzacji się chciało, no to mamy. Teraz dobra wola szefa da zarobic to da, nie da to nie ma. A że pracy nie ma, a co sie dziwic jak kiedys dymali sie na potege po kilkoro dzieci (mieszkania dawali to haj live), nikt sie nie przejmowal co bedzie z nami. I tera bieda bo pracy nie ma, ludzi dużo to nie starcza dla wszystkich (proste), dzieci nie chca na swoje bo nie moga zarobic na swoje bo mieszkania prywaciarze drogo sprzedają i lipa. I musimy póki co tak tyrac, chyba że ktoś zrobi selekcje ludnosci jak dziadek Adolf i wszystko zacznie się od nowa!

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 00:20

Jesteście wszyscy żalosni Ci co tu piszą na tym forum całym. Ja pracowałem w tym syfie ponad dwa lata i sam nie wiem dlaczego aż tyle mi zleciało. Chyba kwestia przyzwyczajenia i dlatego, że miałem drugie dobre zródlo dochodu. Biazet i to co tam się dzieje to jest jedno wielkie DZIADOSTWO!!! Aktualnie zarabiam w granicach 3000zl i w dalszym ciągu uważam, ze pracuję za żałosne i dziadowskie pieniadze na dzisiejsze panujące warunki życia. Aczkolwiek nie przemęczam się tak ja w tym syfie co się biazet zowie. Bierzcie sprawy w swoje ręce i składajcie wypowiedzenia, bo tam nie ma przyszlości żadnej. Jedynie można dorobić się garba i niczego więcej.. A na koniec kopa w d...! Pozdrawiam manekinowo. Hehehheheh

Taaaaaaaa...a ja zyje z procentow,bo mam mega bogata zone a praca w Biazecie to tak...dla zabicia nuuuuuuuuuudy!!!

#64 ~sapientia~

~sapientia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 08:29

Czytam tu jakieś dziwne narzekania na młodych (czyli na mnie), że kiedyś to bardziej walczyli o swoje itp. A co wy stare dziady umywacie ręce takimi tekstami! A kto narobił takiego syfu co się dzieje teraz! Prywatyzacji się chciało, no to mamy. Teraz dobra wola szefa da zarobic to da, nie da to nie ma. A że pracy nie ma, a co sie dziwic jak kiedys dymali sie na potege po kilkoro dzieci (mieszkania dawali to haj live), nikt sie nie przejmowal co bedzie z nami. I tera bieda bo pracy nie ma, ludzi dużo to nie starcza dla wszystkich (proste), dzieci nie chca na swoje bo nie moga zarobic na swoje bo mieszkania prywaciarze drogo sprzedają i lipa. I musimy póki co tak tyrac, chyba że ktoś zrobi selekcje ludnosci jak dziadek Adolf i wszystko zacznie się od nowa!

Większych bzur nie słyszałam!!!
Dziecko co ty wygadujesz!!
Ty byś pierwszy był wyselekcjonowany jako odrzut społeczny przez tego,którego tak metody pochwalasz!!!!
Zobacz jaką ty masz pustke w głowie,co ty pleciesz!!!
Ludzi za dużo???Kto ci takich bzdur do głowy nakładł,na pewno telewizornia!!!
Wiesz,że ludzie z całej kuli ziemskiej ustawieni jeden obok drugiego zmieściliby się w amerykańskim stanie Teksas,to taka ciekawostka dla ciebie chłopcze!!
Naród musi się rozmnażać żeby przetrwać a bieda w naszym kraju to pozostałość po czasach ówczesnych!!!
Chłopie myśl!!!!
Każdy powinien wiedzieć,że nazwy się pozmieniały ale rządzą ci sami ludzie!!
ZAPAMIETAJ ŻE RZĄDZI NADAL STARA NOMENKLATURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I nie będzie lepiej dopóki wy młodzi nie zaczniecie myśleć ale myśleć samodzielnie bo w tej chwili myśli za was telewizor i internet!!!!!
Chyba wiesz,że media to CZWARTA WŁADZA,KTÓRA MOŻE WSZYSTKO!!!
Jesteście wszyscy,prawie wszyscy zmanipulowani tak bardzo przez media,że az mi was żal!!!

Pozdrowienia od nacjonalistki

#65 ~sapientia~

~sapientia~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 08:48

Do Białego murzyna!!!ponowny apel żeby zaczął myśleć!!!!
Wiesz jakie było myślenie Hitlera???
Żebrak rodzi żebraka,Biały murzyn rodzi białego murzyna,robol rodzi robola....itd
Byłbyś jak nic pierwszy do selekcji!!!!! :lol:

#66 ~Adolf~

~Adolf~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 14:07

Biamatołki :))

#67 ~Marta byly pracownik~

~Marta byly pracownik~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 17:05

Tyle teraz pracy dla młodych a matoły wola schylić głowę i machać lapami. Z.E.N.A.D.A

Zwalniam sie za dwa tygodnie. Rok pracy w tym go... to rok za duzo

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 17:11

marta były pracownik,a zwalniam się za dwa tygodnie?nie do składu,nie do ładu...................u

#69 ~Marta były pracownik~

~Marta były pracownik~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 16:55

marta były pracownik,a zwalniam się za dwa tygodnie?nie do składu,nie do ładu...................u

I znowu każdy czepia się byle czego aby tylko jakoś zaćmić temat zmiany pracy i wyrwania sie z tego gów.. Wstyd się nawet przyznać, ze się pracuje w tym syfie. A pisze były pracownik bo zrobiłam tych złodziei w durnia jak oni mnie robili. Wzięłam zwolnienie lekarskie na dwa tygodnie :)

#70 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 17:33

co prawda to prawda, że wstyd się przyznać gdzie się pracuje

#71 ~Marta były pracownik~

~Marta były pracownik~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 21:24

co prawda to prawda, że wstyd się przyznać gdzie się pracuje

Taka prawda niestety bo ten zakład tak traktuje ludzi. Ale naprawdę nie dawajcie się. Poszukajcie czegoś jest robota naprawdę. Mi zajęło szukanie tydzień a moim znajomym od kilku dni do miesiąca czasu. Przechodźcie wszystkie zakłady po kolei na Fastach, Starosielcach, Składowa, Octowa, Towarowa, Handlowa itd., Dojlidy itd. W centrum dla dziewczyn Galerie. Gwarantuje ,że po przejściu około 100 zakładów, sklepów i osobistych rozmowach coś znajdziecie!! Jak nie odrazu to oddzwonią! Wiem to po sobie i znajomych. Szukane pracy to nie tylko B-stok online. Co tracicie?? 1200zł bez możliwości podwyżki? Ciągła możliwość zwolnień? Dymanie przez kwadrat a raz przez Biazet? Co tracisz?? Sam sobie odpowiedz na to pytanie..

Nie dawajcie się!! Nie bójcie sie zmiany bo do tego syfu zawsze przyjmą bo tu trzeba zapier..ać za darmo

#72 ~Marcin teraz England~

~Marcin teraz England~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 21:43

Pracowałem kiedyś w tym "zakładzie" (zakład w cudzysłowie bo to obóz). Praca dla ludzi, starszych, którzy nie mają pomysłu na życie lub ciężko im znaleźć jaka kolwiek pracę. Jeżeli pracuje tutaj ktoś młody na linii to chyba z główką coś nie tak.

#73 ~Marcin teraz England~

~Marcin teraz England~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 21:58

Pracowałem kiedyś w tym "zakładzie" (zakład w cudzysłowie bo to obóz). Praca dla ludzi, starszych, którzy nie mają pomysłu na życie lub ciężko im znaleźć jaka kolwiek pracę. Jeżeli pracuje tutaj ktoś młody na linii to chyba z główką coś nie tak.

Oczywiście nie obrażając tych, którzy szukają pracy. A Ci co myślą tutaj robić do emerytury to na prawde pod kopułą juz niedobrze

#74 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 07:34

Oczywiście nie obrażając tych, którzy szukają pracy. A Ci co myślą tutaj robić do emerytury to na prawde pod kopułą juz niedobrze

Dlaczego wszyscy młodzi pogardzają tymi starszymi pracownikami , przecież oni też żyją mają rodziny i muszą pracować .Czy wy młodsi nie zapominacie czasem że młodość przemija szybko i też będziecie musieli gdzieś się zatrzymać , aby tą zasraną emeryturę mieć na leki , bo na pewno dzieci z takim podejściem do swoich starych im nie pomogą.

Jestem starym pracownikiem w tym zakładzie i nie żałuję.Gdyby na górze rządzili starsi pracownicy z jakimś doświadczeniem i szacunkiem dla ludzi ten zakład byłby rajem .A tak młoda obsada myśli sobie że złapała byka za rogi i robi z ludźmi co chce , ale mam nadzieję że kiedyś przyjdzie jakaś sprawiedliwość i życie pokarze gdzie niektórych prawdziwe miejsce.

#75 ~myśl tak dalej~

~myśl tak dalej~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 08:32

Dlaczego wszyscy młodzi pogardzają tymi starszymi pracownikami , przecież oni też żyją mają rodziny i muszą pracować .Czy wy młodsi nie zapominacie czasem że młodość przemija szybko i też będziecie musieli gdzieś się zatrzymać , aby tą zasraną emeryturę mieć na leki , bo na pewno dzieci z takim podejściem do swoich starych im nie pomogą.

Jestem starym pracownikiem w tym zakładzie i nie żałuję.Gdyby na górze rządzili starsi pracownicy z jakimś doświadczeniem i szacunkiem dla ludzi ten zakład byłby rajem .A tak młoda obsada myśli sobie że złapała byka za rogi i robi z ludźmi co chce , ale mam nadzieję że kiedyś przyjdzie jakaś sprawiedliwość i życie pokarze gdzie niektórych prawdziwe miejsce.

Starszych traktują jak śmieci a młodzi kto mądrzejszy spieprza tyle w temacie

#76 ~Biały murzyn~

~Biały murzyn~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 17:45

Większych bzur nie słyszałam!!!
Dziecko co ty wygadujesz!!
Ty byś pierwszy był wyselekcjonowany jako odrzut społeczny przez tego,którego tak metody pochwalasz!!!!
Zobacz jaką ty masz pustke w głowie,co ty pleciesz!!!
Ludzi za dużo???Kto ci takich bzdur do głowy nakładł,na pewno telewizornia!!!
Wiesz,że ludzie z całej kuli ziemskiej ustawieni jeden obok drugiego zmieściliby się w amerykańskim stanie Teksas,to taka ciekawostka dla ciebie chłopcze!!
Naród musi się rozmnażać żeby przetrwać a bieda w naszym kraju to pozostałość po czasach ówczesnych!!!
Chłopie myśl!!!!
Każdy powinien wiedzieć,że nazwy się pozmieniały ale rządzą ci sami ludzie!!
ZAPAMIETAJ ŻE RZĄDZI NADAL STARA NOMENKLATURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I nie będzie lepiej dopóki wy młodzi nie zaczniecie myśleć ale myśleć samodzielnie bo w tej chwili myśli za was telewizor i internet!!!!!
Chyba wiesz,że media to CZWARTA WŁADZA,KTÓRA MOŻE WSZYSTKO!!!
Jesteście wszyscy,prawie wszyscy zmanipulowani tak bardzo przez media,że az mi was żal!!!

Pozdrowienia od nacjonalistki

A ty to niby skad masz takie informacje co? Z magicznej kuli? haha! Czarownice to palili na stosie! A że jest przeludnienie to już sie mówi od dawna! A najwięcej statystyk zawyżają chinczycy. Ale co ja wiem przecierz wróżka prade ci powie! Zacznij logicznie myslec a nie ideologicznie! I nikt tu Hitlera nie popiera! (to tak na marginesie).

#77 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 18:29

Piszecie tu wszystkim: zwalniajcie sie, tu źle, idzcie gdzie indziej, ja tu pracowałem i teraz mam niebo itp. Czy tak naprawdę przejmujecie się losem tych ludzi? Skoro już macie tak dobrze! Przestancie pisac takie bzdury bo nie uwierze i nie podgrzewajcie złej atmosfery! Nikt tu nie pracuje dla przyjemności! Każdy ma swoje życie i sobie kieruje im jak chce, więc dajcie już z tym spokój. Lepiej już piszcie kto się komu podoba xD

Pozdro!!!

#78 ~Biały murzyn~

~Biały murzyn~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 23:22

Do Białego murzyna!!!ponowny apel żeby zaczął myśleć!!!!
Wiesz jakie było myślenie Hitlera???
Żebrak rodzi żebraka,Biały murzyn rodzi białego murzyna,robol rodzi robola....itd
Byłbyś jak nic pierwszy do selekcji!!!!! :lol:

I jeszcze raz apel do ciebie! Myśl logicznie!!! Wiesz dlaczego żywność drożeje?. Już ci mówie bo na to nie wpadniesz, dlatego ze jest większy popyt niz podaż. Łopatologicznie mówiąc nie starcza dla wszystkich! A wiesz dla czego? Domyśl się skoro jesteś tak mądra!

A skoro i tak siedzisz w internecie i próbujesz obrażać innych na tym forum, to lepiej weź poczytaj co piszą mądrzy ludzie a napewno mądrzejsi od ciebie (o problemach współczesnego świata).

Przykładowy link
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ubostwo-i-przeludnienie-to-nasza-przyszlosc,1,3570370,wiadomosc.html

#79 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 14:49

Piszecie tu wszystkim: zwalniajcie sie, tu źle, idzcie gdzie indziej, ja tu pracowałem i teraz mam niebo itp. Czy tak naprawdę przejmujecie się losem tych ludzi? Skoro już macie tak dobrze! Przestancie pisac takie bzdury bo nie uwierze i nie podgrzewajcie złej atmosfery! Nikt tu nie pracuje dla przyjemności! Każdy ma swoje życie i sobie kieruje im jak chce, więc dajcie już z tym spokój. Lepiej już piszcie kto się komu podoba xDPozdro!!!

jak to powiadają "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 18:32

BIAZET................................................DNO I WODOROSTY!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych