Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4802 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 18:01

[quote name='777' timestamp='1305475975' post='493413']
Jaki czajnik?
Ja nie mam żadnego czajnika,tzn mam emaliowany z gwizdkiem!
Ale z ciebie to czysta komedia!!!
Komedia???to ty jesteś facetem a ja myślałe(a)m,że babą!!!
A ortografia to mój konik kotku :D
[/quote
już wiem.
To ty jesteś kobietą i to w dodatku po jednym poprawieniu błędu wydaje się tobie że pozjadałaś rozumy.
emaliowany wow i do tego z gwizdkiem.
Co tu więcej mówić skoro wszystko i tak idzie w ośli zakręt.
Miłej pracy w biazecie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 21:54

A dla mnie to jest bez sensu ten ranking miesiąca!!!! Zespół modelowy pierwsze miejsce zajął haha śmiech na sali skoro kogoś tam nie ma dwa dni w pracy na jeden dzień przynosi zwolnienie, a na drugi nic nie ma. A brygadziści dają mu 2 dni urlopu tylko po to, żeby zająć pierwsze miejsce. Z tego co wiem to cały czas stoją, pomagają, bo linia sama by nie dała rady !!!! Ten gość tez musi być chory skoro swój urlop poświęca!!!!! Niech trochę góra też pomysli o tym jakie przekręty brygadziści robią, żeby tylko pierwsze miejsce było!!! żal !!!!

#43 ~dintispr interest~

~dintispr interest~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 09:02

tak,masz rację,-najlepszy zespół miesiąca to jeden wielki przekręt-dzika rywalizacja,brygadziści chociaż mają około 30 lub więcej napraw na operatora muszą ten fakt ukrywać,żeby nie tłumaczyć się przed kierownikiem i zająć jak najlepsze miejsce w rankingu,a biuro się cieszy,na kontroli też wszystkich błędów się nie rejestruje,bo trzeba było by zamknąć zakład,to samo z normą,godzina przestoju i plan wykonany,ale kosztem czego?-jakości oczywiście

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 21:13

Niech pokażą , że sami potrafią normę zrobić, a nie tylko z pomocą brygadzistów. Zabrać z SO2 brygadzistów na jeden dzień i po normie hehe

#45 ~Hou~

~Hou~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 21:56

Chore to wszystko w tym zakladzie.A ta rywalizacja jest nienormalna.
W tamtym miesiacu wygral zespol SO2 a wiecie dlaczego?Bo brygadzista Marek I. napier***ał te chore kaizeny!Niektore to tak zalosne byly ze ze smiechu cale dwie hale huczaly.
Dokladnie zabrac z SO2 brygadzistow nie na jeden dzien a na tydzien to w mig ten zespol modelowy rozwala.

#46 ~bukuku~

~bukuku~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 22:14

dobrze że w SMP nie ma aż takiego syfu jak u was

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 22:20

Chore to wszystko w tym zakladzie.A ta rywalizacja jest nienormalna.
W tamtym miesiacu wygral zespol SO2 a wiecie dlaczego?Bo brygadzista Marek I. napier***ał te chore kaizeny!Niektore to tak zalosne byly ze ze smiechu cale dwie hale huczaly.
Dokladnie zabrac z SO2 brygadzistow nie na jeden dzien a na tydzien to w mig ten zespol modelowy rozwala.

przecież to so2 mieli rozwalić ale A.D uprosiła i rozwalili ten co na tigerze wcześniej był. A na pewno lepsze wyniki mial niż so2

#48 ~Krustran~

~Krustran~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 23:29

przecież to so2 mieli rozwalić ale A.D uprosiła i rozwalili ten co na tigerze wcześniej był. A na pewno lepsze wyniki mial niż so2

Dokładnie.To ich mieli rozwalić.Nie rozumiem jak taki band jest linią modelową?No ale skoro ma się brygadzistów tak zwanych wazeliniarzy to cóż nadal istnieją jako SO2.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 06:37

w innych zakładach za innowacje płacą dodatkowe wynagrodzenie,a u nas nic,mistrzowie każą nam pisać kaizeny na każdą głupotę,tu nie liczy się jakość ale ilość

#50 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 15:33

Najniższe krajowe w Biazecie?Może i tak ale...-pójdziesz na chorobowe uwalą z premii-idziesz na urlop wypoczynkowy uwalą z premii-idziesz na urlop na żądanie uwalą z premiiTak naprawdę gdyby nie ta premia uznaniowa kupa by była nie wypłata.Za tą pracę którą robimy powinniśmy zarabiać o wiele,wiele więcej niż zarabiamy.I nie żadne wyrównania a konkretna podwyżka zależna od umiejętności i stażu pracy w Biazecie.Bo jakim prawem ktoś nowy ma zarabiać tyleż samo co stary pracownik,który pracował jak i na Senseo tak i na POE,który zna nie jedno stanowisko a kilka.Nie ma co ukrywać jest ciężko i przełożeni doskonale o tym wiedzą.Ale najlepiej upier***ić i zgnoić robola bo ponarzeka a i tak musi zapier***ać bo żyć i wegetować jakoś musi.Niestety!

mało tego jak ktoś idzie na UW w miesiącu gdzie jest dużo DWO to z premii za jeden dzień leci taka kwota że szok, a czemu ??? już mówię: bo średnią dniówkę premii wyliczają od faktycznej ilości dni przepracowanych, bez DWO !!! Panie Prezesie obiecywałeś Pan że takich komedii nie będzie i co, płace w wieżowcu odsyłają do naszych kadrówek, te o niczym nie wiedzą i co? koło się zamyka czyli winnych niet, k...a mać tylko czemu znów zwykły robol dostaje po kieszeni
zwróćcie uwagę na premie za maj raczej wszyscy byli na DWO i każdy na UW za 2.V

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 18:00

pan prezes ma swoje prywatne kłopoty i nie będzie się zajmował przyziemnymi sprawami zwykłych roboli

#52 ~tralalalala~

~tralalalala~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 19:51

Jesteście wszyscy żalosni Ci co tu piszą na tym forum całym. Ja pracowałem w tym syfie ponad dwa lata i sam nie wiem dlaczego aż tyle mi zleciało. Chyba kwestia przyzwyczajenia i dlatego, że miałem drugie dobre zródlo dochodu. Biazet i to co tam się dzieje to jest jedno wielkie DZIADOSTWO!!! Aktualnie zarabiam w granicach 3000zl i w dalszym ciągu uważam, ze pracuję za żałosne i dziadowskie pieniadze na dzisiejsze panujące warunki życia. Aczkolwiek nie przemęczam się tak ja w tym syfie co się biazet zowie. Bierzcie sprawy w swoje ręce i składajcie wypowiedzenia, bo tam nie ma przyszlości żadnej. Jedynie można dorobić się garba i niczego więcej.. A na koniec kopa w d...!
Pozdrawiam manekinowo. Hehehheheh

#53 ~Opcja Społeczna~

~Opcja Społeczna~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 20:48

Jesteście wszyscy żalosni Ci co tu piszą na tym forum całym. Ja pracowałem w tym syfie ponad dwa lata i sam nie wiem dlaczego aż tyle mi zleciało. Chyba kwestia przyzwyczajenia i dlatego, że miałem drugie dobre zródlo dochodu. Biazet i to co tam się dzieje to jest jedno wielkie DZIADOSTWO!!! Aktualnie zarabiam w granicach 3000zl i w dalszym ciągu uważam, ze pracuję za żałosne i dziadowskie pieniadze na dzisiejsze panujące warunki życia. Aczkolwiek nie przemęczam się tak ja w tym syfie co się biazet zowie. Bierzcie sprawy w swoje ręce i składajcie wypowiedzenia, bo tam nie ma przyszlości żadnej. Jedynie można dorobić się garba i niczego więcej.. A na koniec kopa w d...!
Pozdrawiam manekinowo. Hehehheheh

Ludzie z Biazetu zamiast zrobić strajk i zażądać podwyżek to dają się doić jak krowy.
Wasi rodzice mieli odwagę w komunie wyjść na ulicę i domagać się czegoś Wy
nie macie praw socjalnych nawet na papierze jak za komuny było a i o zarobki
nie umiecie się nawet domagać
umowy o pracę i tak na trzy miechy a czym ryzykujecie robiąc strajk ? Tym że i tak wyrzucą was z tej roboty

#54 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:21

Dopóki studenci nie kończą studiów jest na prawdę sporo roboty tylko trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć .. Inaczej nienarzekać, ze jest źle!!

#55 ~Senseo~

~Senseo~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:23

a moze tak strajk wreszcie? Ja mogę przestać pracować!!

#56 ~erepat~

~erepat~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 18:39

Nie piszcie ile kto zarabia i kto co robi bo znowu ważne sprawy zrzucacie na bok. Wiec tak jak pisze zostawmy sprawy jednostek a raz weźmy się wszyscy razem za ten Biazet. Ja sam nic nie zdziałam i Ty też jedynie ponarzekamy. Czy jedynym wyjściem jest porzucenie tego syfu? Tak na dzień dzisiejszy tak ale gdybyśmy sprawę nagłośnili w gazetach i mediach oraz przeprowadzili w ramach protestu chociaż pól godzinny strajk to zarząd zrozumiałby wtedy, ze jesteśmy w ciężkiej sytuacji jeżeli chodzi o płacę i cieżar pracy.

Jak czytam to forum widzę, że ciągle schodzicie z tematu. obgadujecie się nawzajem i tylko narzekacie. Ludzie zróbmy coś wreszcie razem!!!!!!!!!!!!!!!

#57 ~biurowiec~

~biurowiec~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 19:45

Jestem pracownikiem Biazetu (nie monterem). Monter w Biazecie to osoba bez kwalifikacji zawodowych, z dobrą sprawnością ruchową. Jeżeli ktoś z was posiada jakieś kwalifikacje typu studia itd. jesteście i tak traktowani na równi z tymi co skończyli np. podstawówkę czy zawodówkę. To jest zakład, w którym podwyżka przychodzi wraz z podnoszeniem najniższej krajowej przez Państwo. Przykre ale prawdziwe dlatego uważam, ze wasze wysiłki, które miałyby skłaniać sie do np. strajku nie przyniosłyby efektów. Widzę, ze ciężko pracujecie ale w tym zakładzie liczą znajomości.

pozdrawiam

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 20:09

to prawda,żadne kwalifikacje nie są potrzebne,jedynie sprawne ręce,

#59 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 23:15

Jestem pracownikiem Biazetu (nie monterem). Monter w Biazecie to osoba bez kwalifikacji zawodowych, z dobrą sprawnością ruchową. Jeżeli ktoś z was posiada jakieś kwalifikacje typu studia itd. jesteście i tak traktowani na równi z tymi co skończyli np. podstawówkę czy zawodówkę. To jest zakład, w którym podwyżka przychodzi wraz z podnoszeniem najniższej krajowej przez Państwo. Przykre ale prawdziwe dlatego uważam, ze wasze wysiłki, które miałyby skłaniać sie do np. strajku nie przyniosłyby efektów. Widzę, ze ciężko pracujecie ale w tym zakładzie liczą znajomości.pozdrawiam

Ciekawe...powiadasz,że jesteśmy bez kwalifikacji zawodowych?Hm...oj dzieciaku gdybyś ty wiedział ilu na hali ma kwalifikacje i to nie jedne byś ze zdziwienia narobił pod siebie!Zapewne zapytasz to dlaczegóż skoro mają tyle kwalifikacji orzą w Biazecie?Ano dlatego że tu jest praca LEGALNA!!!Niestety większość pracodawców albo zatrudnia na czarno,albo zatrudnia z rentą chorobową,albo na umowę zlecenie czy żałosne pół etatu!A do emerytury potrzeba również wypracowanych lat pracy!
A co do podwyżek to zakład ma się całkiem dobrze.Przecież Biazet jest na 9 miejscu w rankingu najlepszych przedsiębiorstw na Podlasiu...515mln.zł. to dobry roczny dochód!
Dlatego nie wywijacie nam kolejnego wałka tylko dajcie podwyżki,bo niedługo przyjdzie zarabiać tylko na same rachunki!

#60 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 16:31

Ciekawe...powiadasz,że jesteśmy bez kwalifikacji zawodowych?Hm...oj dzieciaku gdybyś ty wiedział ilu na hali ma kwalifikacje i to nie jedne byś ze zdziwienia narobił pod siebie!Zapewne zapytasz to dlaczegóż skoro mają tyle kwalifikacji orzą w Biazecie?Ano dlatego że tu jest praca LEGALNA!!!Niestety większość pracodawców albo zatrudnia na czarno,albo zatrudnia z rentą chorobową,albo na umowę zlecenie czy żałosne pół etatu!A do emerytury potrzeba również wypracowanych lat pracy!
A co do podwyżek to zakład ma się całkiem dobrze.Przecież Biazet jest na 9 miejscu w rankingu najlepszych przedsiębiorstw na Podlasiu...515mln.zł. to dobry roczny dochód!
Dlatego nie wywijacie nam kolejnego wałka tylko dajcie podwyżki,bo niedługo przyjdzie zarabiać tylko na same rachunki!

kupa prawda. Papier mieć dzisiaj moze każdy i być nawet po studiach ale w głowie możesz mieć dalej pustkę!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych