Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4993 odpowiedzi w tym temacie

#4841 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:38

w Polmosie, Kompanii Piwowarskiej,Pilingtonie  zarobisz 4000 brutto, i nie ma żadnych obcokrajowców i wieźniów. Poza tym w Biazecie się tyra! 

Tyra? Gdzie się tyra? Ja pracuję od kilku miesięcy i jakoś jest spokój na resztę zmiany jak zrobie obrządki na początku zmiany, co zajmuje jakieś 3-4 godziny. I nie, nie nazwałbym dziesięciokrotności tego, co zazwyczaj robię na swoim stanowisku w ciągu swojej zmiany tyraniem, bo nawet się nie spocę. Jakoś pracowałem w innych firmach i jakoś tam FAKTYCZNIE BYŁO TYRANIE, a tutaj w biazecie mam luzy, więc weź nie p i e r d o l jak g ó w n o wiesz o tutejszych warunkach. Może tutaj samo ISIS przyjść i pracować i mnie to c h u j będzie obchodzić. Was też powinno, bo przychodzicie pracować, a nie o d p i e r d a l a ć cyrki.

#4842 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:53

w Polmosie, Kompanii Piwowarskiej,Pilingtonie  zarobisz 4000 brutto, i nie ma żadnych obcokrajowców i wieźniów. Poza tym w Biazecie się tyra! 

w tym polmosie, kompanii i pilingtonie faktycznie i się tyle zarobi, ale człowiek tam ma taki z a p i e r d o l, że jak wraca z roboty, to tylko po to, żeby zasnąć, bo nie ma sił na nic innego. W byle kebabie jest większe tempo w robocie niż w biazecie, ale i tak linia wyrobi normę i będzie miała z godzinkę wolnego do końca zmiany poza przerwami dziesięciominutowymi, które mamy co 2 godziny. Ja pracuję już 3 miesiąc w biazecie, i jeszcze się nie zdarzyło, żebym wrócił zmęczony z pracy, albo żebym w ogóle się spocił przy ogarnianiu rzeczy jako rozdzielca. Jakoś robiłem w wyżej wymienionych miejscach i po tygodniu już chciałem się zwolnić w powodu przemęczenia. A tutaj? PAAAAANIE, tutaj jest raj. Po robocie w końcu mam czas na inne rzeczy. I sporo kasy, nawet jeśli to o 600 brutto mniej niż na tamtych nastawionych na zysk g ó w n a c h.

#4843 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 22:57

w tym polmosie, kompanii i pilingtonie faktycznie i się tyle zarobi, ale człowiek tam ma taki z a p i e r d o l, że jak wraca z roboty, to tylko po to, żeby zasnąć, bo nie ma sił na nic innego. W byle kebabie jest większe tempo w robocie niż w biazecie, ale i tak linia wyrobi normę i będzie miała z godzinkę wolnego do końca zmiany poza przerwami dziesięciominutowymi, które mamy co 2 godziny. Ja pracuję już 3 miesiąc w biazecie, i jeszcze się nie zdarzyło, żebym wrócił zmęczony z pracy, albo żebym w ogóle się spocił przy ogarnianiu rzeczy jako rozdzielca. Jakoś robiłem w wyżej wymienionych miejscach i po tygodniu już chciałem się zwolnić w powodu przemęczenia. A tutaj? PAAAAANIE, tutaj jest raj. Po robocie w końcu mam czas na inne rzeczy. I sporo kasy, nawet jeśli to o 600 brutto mniej niż na tamtych nastawionych na zysk g ó w n a c h.

I jeśli jest jakiś minus, to tylko taki, że na umowie o pracę jest zakaz nadgodzin z wyjątkiem sobót, a trafienie na jedną graniczy z cudem. W ciągu całego czasu tylko 2 razy mogłem narobić nadgodziny, bo były soboty pracujące.

#4844 ~POLECAM~

~POLECAM~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 10:55

pracują? Mają umowy o pracę, czy śmieciowe? 

A jak nie znasz języka to nie masz do kogo buzi otworzyć. 

A swoją drogą wyrzucasz POLAKÓW Z POLSKIEJ FIRMY WSPÓŁFINANSOWANEJ  Z POLSKICH PODATKÓW?! To firma dla Nepalczyków, albo banderowców, a nie Polaków?!

ps. jesteś TROLLEM!? Poza tym ludzie nie narzekają na obcokrajowców, ale na zarząd, który zamiast podnieść pensje pościągał ich z całego świata.

śmieciówki.

Polecam artykuł w Kurierze Porannym.  

Praca dla cudzoziemców. Ratunek dla firm czy unik płacowy?

Cytat: pani Anna. – Z powodu zarówno żałosnych zarobków, jak też tego, jak ciężka to praca, firma ściąga do pracy pracowników spoza kraju. Głównie Ukraińców i Białorusinów, ale też ludzi z Bangladeszu, Filipin, Indii, Nepalu.

#4845 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:00

#4846 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:03

Работа в Польше. Белосток. Завод по изготовлению кофемашин и запчастей к электроприборам $

jak będąc Polakiem pracować w takiej firmie?! Totalne WYOBCOWANIE. Film na You Tube.

#4847 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:12

To nie do końca tak. Z literackim rosyjskim coraz mniej tam poradzisz. Bardziej trzeba skupić się na ukraińsko-chechłackim. Podobnie nie wiele zdziałasz z typową angielszczyzną, nawet w tzw. wydaniu międzynarodowym. Beżowi koledzy z Nepalu i im pokrewni (a i to nieliczni) posługują się raczej typowym pidżin-inglisz. Osobna kategoria to przybysze z Gruzji, Z nimi w większości nie ma żadnego kontaktu (i nie mam tu na myśli tylko bariery językowej). Gdy wspomnę te heroiczne sceny jak to brygadzistki usiłują skomunikować się z nimi tymi jedynymi trzema słowami po rosyjsku, które pozostały im w pamięci z czasów szkolnej nauki... Najlepszy kabaret się chowa. 

ha ha ha ha!

#4848 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:21

a w Pilkingtonie są? Jak tam na start zarobi się około 4000 brutto?! Wiesz, że nie każdego chętnego tam przyjmują?!SZOK, CO NIE!? 

Więcej niż brygadzista Biazetu po kilku latach pracy! A w Kompanii Piwowarskiej są? A w Polmosie Białystok są?! 

W Polsce na różnych umowach pracuje teraz około 16 milionów ludzi. Obcokrajowców jest  raptem około miliona. Kilka procent.  

w nielicznych firmach pracują obcokrajowcy. To fakt. W Biazecie są ich tłumy. 

#4849 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:04

Siema wszystkim, oj dawno tutaj nie byłem i dawno na szczęście w tym .niku nie pracuję :) jak tam u Was leci? pewnie teraz lipa bo z zagranicy zatrudniają?

Jak tam u Was z wynagrodzeniem? takie same gówniane pieniądze?

Wiem jak macie prze.e w tym obozie pracy, sam parę lat tam przepracowałem

pozdrawiam ;p 

a w jakich latach   pracowałeś?

#4850 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:49

śmieciówki.

Polecam artykuł w Kurierze Porannym.  

Cytat: pani Anna. – Z powodu zarówno żałosnych zarobków, jak też tego, jak ciężka to praca, firma ściąga do pracy pracowników spoza kraju. Głównie Ukraińców i Białorusinów, ale też ludzi z Bangladeszu, Filipin, Indii, Nepalu.

Sprawdziłeś datę? Nie? To takie typowe dla ludzi twojego rodzaju.

#4851 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:50

a w jakich latach   pracowałeś?

Piszesz do anonima, który rok temu pisał? Czy ty jesteś normalna?

#4852 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:52

w nielicznych firmach pracują obcokrajowcy. To fakt. W Biazecie są ich tłumy. 

Masz problem to nie pracuj. I daj innym pracować psie ogrodnika

#4853 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:03

Wy ludzie jesteście jacyś p o j e b a n i. Co wam to da, że wyciągniecie artykuł sprzed lat albo będziecie narzekać na miejsce, gdzie w życiu nie przyjdziecie? Ja na pewno nie zmienię pracy, bo mi tam dobrze. Sami za.ajcie za trzech w tych TYPOWO POLSKICH firmach, jełopy. Ja i ludzie którzy pracują w biazecie w mojej zmianie na moim dziale mamy się dobrze, się nie męczymy i mamy stawki 3400-3600. W byle kebabiarni w obrzeżach miasta jest większy z a p i e r d o l niż u nas, bo wolnym tempem zrobimy normę i jeszcze mamy godzinę do końca zmiany więc sobie siedzimy i robimy co chcemy dodatkowo w trakcie pracy mamy spore przerwy. Możecie sobie na to samo u was pozwolić? Odpowiedzcie.

Albo ja wam pomogę.

NIE MOŻECIE NA TO SAMO POZWOLIĆ, bo byłem i pracowałem w waszych g ó w n i a n y c h typowo polskich firmach. Nie tyle, że tam u was jest za. to i jeszcze ludzie w k u r w i a j ą. Ja nie mam zamiaru sobie niszczyć zdrowia i psychiki za 600 brutto więcej.

Sami niszczcie sobie życie w tych swoich patriotycznych ideałach.

#4854 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:08

Wy ludzie jesteście jacyś p o j e b a n i. Co wam to da, że wyciągniecie artykuł sprzed lat albo będziecie narzekać na miejsce, gdzie w życiu nie przyjdziecie? Ja na pewno nie zmienię pracy, bo mi tam dobrze. Sami za.ajcie za trzech w tych TYPOWO POLSKICH firmach, jełopy. Ja i ludzie którzy pracują w biazecie w mojej zmianie na moim dziale mamy się dobrze, się nie męczymy i mamy stawki 3400-3600. W byle kebabiarni w obrzeżach miasta jest większy z a p i e r d o l niż u nas, bo wolnym tempem zrobimy normę i jeszcze mamy godzinę do końca zmiany więc sobie siedzimy i robimy co chcemy dodatkowo w trakcie pracy mamy spore przerwy. Możecie sobie na to samo u was pozwolić? Odpowiedzcie.

Albo ja wam pomogę.

NIE MOŻECIE NA TO SAMO POZWOLIĆ, bo byłem i pracowałem w waszych g ó w n i a n y c h typowo polskich firmach. Nie tyle, że tam u was jest za. to i jeszcze ludzie w k u r w i a j ą. Ja nie mam zamiaru sobie niszczyć zdrowia i psychiki za 600 brutto więcej.

Sami niszczcie sobie życie w tych swoich patriotycznych ideałach.

Ja też pracowałem w tych "typowo polskich" firmach. Człowiek pracuje za 3 i tylko o 600 więcej zarobi niż w Biazecie, gdzie człowiek robi tyle co nic, nawet na większych zmianach i sobie wyciągnie fakturę z około 3,5 tysi brutto i się nie narobi. Spokojnie, my za 10 lat nadal będziemy mieć spokój a oni będą sobie mieli problemy zdrowotne za to całe zapie**alanie w ich "idealnych" pracach.

#4855 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:10

Ja też pracowałem w tych "typowo polskich" firmach. Człowiek pracuje za 3 i tylko o 600 więcej zarobi niż w Biazecie, gdzie człowiek robi tyle co nic, nawet na większych zmianach i sobie wyciągnie fakturę z około 3,5 tysi brutto i się nie narobi. Spokojnie, my za 10 lat nadal będziemy mieć spokój a oni będą sobie mieli problemy zdrowotne za to całe zapie**alanie w ich "idealnych" pracach.

O wkońcu ktoś normalny w tej całej hołocie. Tak to prawda. Zobaczymy co będą gadać o swoich firmach za te 10 lat. Pewnie to samo co o biazecie. Ale co poradzić. To esencja podlasia. Nic tylko w budach trzymać, bo tak samo szczekają.

#4856 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 06:21

O wkońcu ktoś normalny w tej całej hołocie. Tak to prawda. Zobaczymy co będą gadać o swoich firmach za te 10 lat. Pewnie to samo co o biazecie. Ale co poradzić. To esencja podlasia. Nic tylko w budach trzymać, bo tak samo szczekają.

własnie , pojdzie jeden z drugim do pracy , popracują tydzień czasu i myślą ,że już wszystko wiedzą o tej pracy. Po tygodniu w firmie trochę pociśna , wydadzą kilka poleceń i juz będzie zle. No bo jak można wydać polecenie dla hrabiego którego można obsadzić w ramki.

I zaczyna się szczekanie, "  to za malo kasy ", " dał by więcej stowek" , "omijajcie ten zakład szerokim łukiem ". Dodam ,że pracownicy zza wschodniej granicy  są bardziej inteligentniejsi i pracowici niż Polscy. Takie są fakty.

A pozatym jestem za tym zeby obcinać premie za nieróbstwo, a szczególnie dla tych co siedzą non stop na palarni i wiedzą więcej o innych osobach . Obszczekać , obgadać i obesrać , a potem iśc z tymi samymi ludzmi pracować i być milym dla nich.

#4857 ~paramonoff~

~paramonoff~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 07:48

własnie , pojdzie jeden z drugim do pracy , popracują tydzień czasu i myślą ,że już wszystko wiedzą o tej pracy. Po tygodniu w firmie trochę pociśna , wydadzą kilka poleceń i juz będzie zle. No bo jak można wydać polecenie dla hrabiego którego można obsadzić w ramki.

I zaczyna się szczekanie, "  to za malo kasy ", " dał by więcej stowek" , "omijajcie ten zakład szerokim łukiem ". Dodam ,że pracownicy zza wschodniej granicy  są bardziej inteligentniejsi i pracowici niż Polscy. Takie są fakty.

A pozatym jestem za tym zeby obcinać premie za nieróbstwo, a szczególnie dla tych co siedzą non stop na palarni i wiedzą więcej o innych osobach . Obszczekać , obgadać i obesrać , a potem iśc z tymi samymi ludzmi pracować i być milym dla nich.

Po co się tu produkujesz jak idyjota non stop? kto siedzi non stop na palarni? jak przerwy mają po 5-10 minut, trzeba tam daleko dojść a i usiąść nie ma gdzie. Nic nie robisz jako rozdzielca? Ciekawe. Idź na odkurzacze to ci po rowie pocieknie. Dzienna norma ilościowa jeszcze większa niż w kawiarkach, a to o wiele większy produkt, prawie 40 palet gotowych sztuk dziennie do wywiezienia. Sam odkurzacz to taka cebula-matrioszka, składa się z wielu typów dużych elementów, w jednym kojcu nie ma nawet 100 sztuk. To na ile to wystarcza. Różne kolory elementów, różne typy części. Policz robie ile to kojców dziennie, o ile potrafisz - u kierowcy paleciaka to nie takie oczywiste

#4858 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 13:57

Po co się tu produkujesz jak idyjota non stop? kto siedzi non stop na palarni? jak przerwy mają po 5-10 minut, trzeba tam daleko dojść a i usiąść nie ma gdzie. Nic nie robisz jako rozdzielca? Ciekawe. Idź na odkurzacze to ci po rowie pocieknie. Dzienna norma ilościowa jeszcze większa niż w kawiarkach, a to o wiele większy produkt, prawie 40 palet gotowych sztuk dziennie do wywiezienia. Sam odkurzacz to taka cebula-matrioszka, składa się z wielu typów dużych elementów, w jednym kojcu nie ma nawet 100 sztuk. To na ile to wystarcza. Różne kolory elementów, różne typy części. Policz robie ile to kojców dziennie, o ile potrafisz - u kierowcy paleciaka to nie takie oczywiste

masz rację. Praca w tej montowni to istna harówka. Rzuciłem ją, przeszedłem do Pilkingtona. Kasa większa i dużo mniejszy wysiłek. No i sami Polacy! I to żyjący na wolności! Żadnych przestępców z Hetmańskiej.  :D

W takich SMP, Promotechu, Kompanii Piwowarskiej, Pilkingtonie pracuje się o niebo lepiej! 

Tylko, to nie Biazet. ...

Chętnych więcej niż miejsc.  

#4859 ~POLECAM~

~POLECAM~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 14:07

Sprawdziłeś datę? Nie? To takie typowe dla ludzi twojego rodzaju.

jakich ludzi mego rodzaju p a j a c u?! Kwestionujesz to co zostało napisane w Kurierze Porannym?!  

Cytat:

Wąską ulicą między Agnellą a giełdą towarową ciągnie sznur ludzi seriami regulowanymi przez kursy autobusów. Za chwilę staną na kolejną zmianę w białostockim Biazecie. Język obcy miesza się z językiem polskim.

pani Anna. – Z powodu zarówno żałosnych zarobków, jak też tego, jak ciężka to praca, firma ściąga do pracy pracowników spoza kraju. Głównie Ukraińców i Białorusinów, ale też ludzi z Bangladeszu, Filipin, Indii, Nepalu.

#4860 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:46

Swojaki zawsze bronią swoich ze wschodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych