Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4993 odpowiedzi w tym temacie

#4661 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:20

Był łoś, był i jeleń

#4662 ~Boguś~

~Boguś~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 20:14

Ale po Magazynie chodzi Czarna taka czika normalnie jak ja widzę to pała mi się z automatu podnosi dziś w białej sukience i te buciki mmm boska pozdrawiam gorąco

#4663 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:14

Ale po Magazynie chodzi Czarna taka czika normalnie jak ja widzę to pała mi się z automatu podnosi dziś w białej sukience i te buciki mmm boska pozdrawiam gorąco

za wysokie progi jak dla Ciebie

#4664 ~Szczery Kowalski~

~Szczery Kowalski~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 16:55

Jutro nieroby do Portugalii sobie się wybierają a my ciężko pracujący tylko premie tracimy coraz więcej ludzi ucieka z tego burdelu kierownika magazynu wyjebali będzie coraz gorzej donosicieli nagradzaja palarnia jak dla szczurów szatnie zamykane pensje jeżeli tak to można nazywać raczej jałmużna dla niewolników masakra ludzie piszcie tu co naprawdę wszystkich boli a nie jakieś .y pozdrawiam gorąco kolegów i koleżanki

#4665 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 19:29

W Masterpressie na Kuronia przyjmują do pracy np. na pomocnika drukarza. Wynagrodzenie brutto 19 zł. Podobno jest tam też nieciekawie, ale chociaż lepiej płacą. Może tam się zatrudnić.

#4666 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 19:04

W Masterpressie na Kuronia przyjmują do pracy np. na pomocnika drukarza. Wynagrodzenie brutto 19 zł. Podobno jest tam też nieciekawie, ale chociaż lepiej płacą. Może tam się zatrudnić.

tak , tak prawda by była. I co z tego że 19 Brutto jak netto Tobie wyjdzie minimalne 14 zł . Teraz policz za 8 godzin pracy dostaniesz 112 zł netto  , pamiętaj że od tej sumy jeszcze raz bedzie pobrany podatek na rózne cele, fundusz pracy , Zus , Nfz i kasa chorych .  Liczyć ok. 100 zł na rękę bedziesz miał . Więc 100 zł X 21 dni = 2100 zł na wypłatę. A jak pojdziesz na zwolnienie to ci wypłacą 80% podstawowego i dostaniesz na wyplate 1950 zł netto

I teraz  małe  sprostowanie :

Wszystkie firmy w Białymstoku tak płacą na początek , zamiast  dac 19 zł netto to dają brutto i wtedy wychodzi galimatias.

Więc czy to ta firma czy inna to jest to samo.Jak mają cie okroić z kasy to i tak to zrobią , na tym polega podlaski bisnes

#4667 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 15:18

Fajne są te babki białoruskie . Ciekawe czy są gorące ?

#4668 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 10:03

Jutro nieroby do Portugalii sobie się wybierają a my ciężko pracujący tylko premie tracimy coraz więcej ludzi ucieka z tego burdelu kierownika magazynu wyjebali będzie coraz gorzej donosicieli nagradzaja palarnia jak dla szczurów szatnie zamykane pensje jeżeli tak to można nazywać raczej jałmużna dla niewolników masakra ludzie piszcie tu co naprawdę wszystkich boli a nie jakieś .y pozdrawiam gorąco kolegów i koleżanki

tak to prawda, co drugi z pracowników to jest uchem prezeza. 

Kierownika magazynu wyjebali bo na jego etat czekał już ktoś inny i to po znajomości .W skrócie  Firma Biazet zaczyna przeradzać się w firmę rodzinną . Kto jest problemem zostaje wywalony , tak było z kierownikiem.

A pozatym to jest porażka żeby pracować w tak dużej firmie w której pracownik ma duże doświadczenie zdobyte w innych firmach , wie w czym rzecz i na czym ta praca  polega  w rezultcacie jest  traktowany jak nowy bez doświadczenia co nic nie umie . Dla mnie to jest CHORE i niepoważne , żeby coś takiego było a niestety jest w tej firmie.

#4669 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 10:05

tak to prawda, co drugi z pracowników to jest uchem prezeza. 

Kierownika magazynu wyjebali bo na jego etat czekał już ktoś inny i to po znajomości .W skrócie  Firma Biazet zaczyna przeradzać się w firmę rodzinną . Kto jest problemem zostaje wywalony , tak było z kierownikiem.

A pozatym to jest porażka żeby pracować w tak dużej firmie w której pracownik ma duże doświadczenie zdobyte w innych firmach , wie w czym rzecz i na czym ta praca  polega  w rezultcacie jest  traktowany jak nowy bez doświadczenia co nic nie umie . Dla mnie to jest CHORE i niepoważne , żeby coś takiego było a niestety jest w tej firmie.

#4670 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 09:44

Oferta pracy MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Praca dla Kobiet i Mężczyzn
Zadania:
- czynności za i rozładunkowe towarów
- przemieszczanie towaru wewnątrz magazynu (regałowy i blokowy system składowania)
- obsługa terminali radiowych.
Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze plus nagrodę (  minimalne wynagrodzenie 2000 netto na rękę )

- dofinansowanie do posiłków 

- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Karty Multi Sport
- szkolenia oraz możliwość sfinansowania uprawnień UDT do kierowania wózkami widłowymi
- przyuczenie do pracy osób bez doświadczenia.
Oczekujemy:
- umiejętności pracy w zespole
- pracy w systemie trzy i cztero-zmianowym
- stosowania się do zasad obowiązujących w przedsiębiorstwie
- doświadczenie w magazynie oraz umiejętność jazdy wózkiem będzie dodatkowym atutem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@biazet.pl z
dodane: 2019-05-31 10:36:15 ID:4591544

#4671 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:16

Oferta pracy MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Praca dla Kobiet i Mężczyzn
Zadania:
- czynności za i rozładunkowe towarów
- przemieszczanie towaru wewnątrz magazynu (regałowy i blokowy system składowania)
- obsługa terminali radiowych.
Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze plus nagrodę (  minimalne wynagrodzenie 2000 netto na rękę )

- dofinansowanie do posiłków 

- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Karty Multi Sport
- szkolenia oraz możliwość sfinansowania uprawnień UDT do kierowania wózkami widłowymi
- przyuczenie do pracy osób bez doświadczenia.
Oczekujemy:
- umiejętności pracy w zespole
- pracy w systemie trzy i cztero-zmianowym
- stosowania się do zasad obowiązujących w przedsiębiorstwie
- doświadczenie w magazynie oraz umiejętność jazdy wózkiem będzie dodatkowym atutem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@biazet.pl z
dodane: 2019-05-31 10:36:15 ID:4591544

w ogłoszeniach o pracach różne rzeczy już czytałem ,ale rzeczywstosc była zgoła odmienna , oferowanie warunków i wynagrodzenia po to żeby sciagnac potencjalnych jeleni , nie wiem jak jest w tym przypadku ale życie nauczyło mnie żeby nie wierzyc slepo w obiecanki

#4672 ~gościu malinowy~

~gościu malinowy~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:02

dziwne że Biazet już  szuka Jeleni do pracy

w ogłoszeniach o pracach różne rzeczy już czytałem ,ale rzeczywstosc była zgoła odmienna , oferowanie warunków i wynagrodzenia po to żeby sciagnac potencjalnych jeleni , nie wiem jak jest w tym przypadku ale życie nauczyło mnie żeby nie wierzyc slepo w obiecanki

dziwne że biazet już szuka Jeleni do pracy . Hm. czyżby za te marne 2000 zł nikt nie chciał pracować w tak ekslusywnej Firmie  ??? :-)))

#4673 ~Nowy Przyszły Przystojny K~

~Nowy Przyszły Przystojny K~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 21:41

Witam serdecznie na tej grupie mam pytanie jak to wygląda mam propozycję pracy jako rozdzielca kompeltujacy jestem co prawda dokładny i zdaje mi się że mocno powolny lubię spokojna pracę jak z wynagrodzeniem i ogólnie jaka atmosfera mam nadzieję że ktoś się sensownie wypowie na ten temat pozdrawiam

#4674 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 11:44

Witam serdecznie na tej grupie mam pytanie jak to wygląda mam propozycję pracy jako rozdzielca kompeltujacy jestem co prawda dokładny i zdaje mi się że mocno powolny lubię spokojna pracę jak z wynagrodzeniem i ogólnie jaka atmosfera mam nadzieję że ktoś się sensownie wypowie na ten temat pozdrawiam

odpowiem Tobie na ostatnie pytanie . Z wynagrodzeniem na poczatek dostaniesz 2300 netto ( nie brutto ) na rękę .

Jak jesteś osobą powolną i długo myslisz to ta praca trochę nie jest dla Ciebie. Musisz być szybki w mysleniu i szybko działać.

Jak nie będziesz się wyrabiał to linnia montazu bedzie miała przestuj , a pozniej Ty bedziesz miał kłopoty że nie dostarczyłeś komponentów na czas . Tak to wygląda w skrócie.

Warto spróbować i zobaczyć siebie w takiej pracy . Jesli nie będziesz dal rady to sie zwolnisz.

p.s. jak każda firma nie lubi alkoholików i cpunów.

#4675 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 17:13

praca przy tasmie jest prz.e.s.r.a.n.a próbowałem nie w tej firmie i nie polecam trzeba naginac na wysokich obrotach

#4676 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 14:06

praca przy tasmie jest prz.e.s.r.a.n.a próbowałem nie w tej firmie i nie polecam trzeba naginac na wysokich obrotach

montaż a taśma to co innego . Jak zawalisz na montazu to cała linnia stoi, bo od Ciebie odbieraja inni produkt.  A jak na taśmie sie nie wyrabiasz to produkty spadają do pudelka na braki. W tym jest różnica.

#4677 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 15:54

Zrobili tani chwyt reklamowy aby ściągnąć ludzi do pracy.  Niby 2450 brutto + 700 zł premii + 200 zł  za obecność 100 % ,ale w rzeczywistości wygląda to inaczej .Ta  Pani z kadr za takie wprowadzanie w błąd przy rozmowie to powinna beknąć . 2450 Brutto + 200 zł oczywiscie jest , a gdzie 200 i 500 zł to tego nikt nie wie. Takie jest obiecywanie na gębę przed rozpoczęciem pracy.

Ludzie nic na gębę nie róbcie , bo was wyrolują .

Jeśli ma ktoś okazję to niech nagrywa całą rozmowę wstepną na telefon ( co oferują itd.) . Pózniej będzie to pomocne jako dowód .

#4678 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 16:03

Kuzwa co miesiąc mniejsza wypłata , co dalej , jak żyć ? Żerują tylko na starych pracownikach .

#4679 ~BYŁY~

~BYŁY~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 17:14

Zrobili tani chwyt reklamowy aby ściągnąć ludzi do pracy.  Niby 2450 brutto + 700 zł premii + 200 zł  za obecność 100 % ,ale w rzeczywistości wygląda to inaczej .Ta  Pani z kadr za takie wprowadzanie w błąd przy rozmowie to powinna beknąć . 2450 Brutto + 200 zł oczywiscie jest , a gdzie 200 i 500 zł to tego nikt nie wie. Takie jest obiecywanie na gębę przed rozpoczęciem pracy.

Jeśli ma ktoś okazję to niech nagrywa całą rozmowę wstepną na telefon ( co oferują itd.) . Pózniej będzie to pomocne jako dowód .

BIAZET,SMP, ROSTI,AC SA, PLUM,HM SYSTEM itd., tam nie zarobisz. To  obozy pracy,gdzie gardzi się pracownikiem Liczy się tylko zysk.Firmy ,które prawie codziennie umieszczają ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników,to już o czymś świadczy.Dobrej firmy pracownik się trzyma, zresztą te firmy same zwalniają pracowników po 3 - 6 miesiącach,a później się dziwią,że brak rąk do pracy. Byłem i nigdy nikomu nie polecę tej firmy.

#4680 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 17:21

Niestety jeżeli nagrasz kogoś, bez jego wiedzy, bedziesz mial problem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych