Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4744 odpowiedzi w tym temacie

#4621 ~DOŚWIADCZONY~

~DOŚWIADCZONY~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 21:47

pracowałem w kilku firmach. Biazet jest PIERWSZĄ, w której wysoko ustawieni przełożeni nie mówią do podwładnych najniższego szczebla ,,dzień dobry". Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Przychodzi np. Antkowiak popatrzeć jak pracują ludzie, nawet ,,dzień dobry" z siebie nie wydusi. 

ŻENADA. 

#4622 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 17:55

pracowałem w kilku firmach. Biazet jest PIERWSZĄ, w której wysoko ustawieni przełożeni nie mówią do podwładnych najniższego szczebla ,,dzień dobry". Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Przychodzi np. Antkowiak popatrzeć jak pracują ludzie, nawet ,,dzień dobry" z siebie nie wydusi. 

ŻENADA. 

ale hamstwo , może nie wiedzą w jakim języku zacząć , w polskim , indyjskim a może w ukraińskim. 

#4623 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 18:19

ŻENADA. 

Dla kogo ma mówić te "dzień dobry" jak 80 % załogi to  mieszanina z różnych krajów.

#4624 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 10:40

ŻENADA. 

Słuchaj no "doświadczony pracowniku".

Nikt nie ma obowiązku mówić dzień dobry do nikogo.

Po drugie, nie interesuj się kto, gdzie. Masz pracę pod nosem.

#4625 ~DOŚWIADCZONY PRACOWNIK~

~DOŚWIADCZONY PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 18:21

Słuchaj no "doświadczony pracowniku".

Nikt nie ma obowiązku mówić dzień dobry do nikogo.

Po drugie, nie interesuj się kto, gdzie. Masz pracę pod nosem.

pracę  zmianową  z Nepalczykami, banderowcami,  Białorusinami, więźniami itp, za którą rok temu płacono 2200 brutto (podstawa plus premia) czyli na rękę 1 599,53 PLN. Przecież to jakieś JAJA!  Wiecie dlaczego w tym roku podniesiono pensje?! Według mnie ponieważ zrozumiano, że utrzymywanie ich na tak kuriozalnie niskim poziomie (nawet jak na Polskę zdominowaną przez g......, patologiczny POPiS)  doprowadzi ten zakład do bankructwa. Przecież w ubiegłym roku nawet super pracownicy z wieloletnim stażem uciekali z tej montowni! Nawet wielu banderowców, którzy mieli możliwość pracy, rzucało tę montownię i podejmowało pracę w innych zakładach! 

A kulturalne zachowanie nikomu nie zaszkodzi! 

POLSKA jest Ojczyzną wszystkich POLAKÓW, I KAPITALISTÓW, ALE TEŻ PRACOWNIKÓW! 

#4626 ~Stiopa~

~Stiopa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 17:02

Dziędobry Panstwu. Proszę o pomoc, jestem Ukraincę, nie znam polskawa, piszę ze słownika. Szukaju raboty w biełastockiej obłaści. Czy to prawda, że rodzice w Białymstoku jak im się dzieci nie chcą uczyć w szkole to im mówią "ucz się ucz, bo jak nie to budziesz w Biazecie za3,14erdalaty"?

#4627 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:35

Dziędobry Panstwu. Proszę o pomoc, jestem Ukraincę, nie znam polskawa, piszę ze słownika. Szukaju raboty w biełastockiej obłaści. Czy to prawda, że rodzice w Białymstoku jak im się dzieci nie chcą uczyć w szkole to im mówią "ucz się ucz, bo jak nie to budziesz w Biazecie za3,14erdalaty"?

Od razu widać ,że ty banderowiec, bo nie znasz realiów tego miasta, w biedastoku najważniejszy jest GARB nie wykształcenie, doświadczenie ,umiejętności tylko ZNAJOMOŚCI.

Pełno tu takich misiewiczów i pociotków na ciepłych posadkach.

Po dobrych studiach też możesz wylądować w Biazecie.

#4628 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:00

To tylko stereotypy.W Biazecie pracuje dużo ludzi z wyższym wykształceniem (chodzi mi oczywiście o produkcję,o tych którzy naginają na liniach za najniższą krajową). A dlaczego tu pracują ? To ich wybór lub sytuacja w kraju do tego zmusza. Żeby mieć lepszą pracę trzeba układów i znajomości.A zresztą teraz w Polsce magistrów jak psów i co z tego ? Wyzysk jest wszędzie. Dla nich jesteśmy tylko bydłem. Pamiętaj dla NICH nie jesteśmy ludźmi dla NICH jesteśmy tylko bydłem,które haruje na ich dobrobyt.

#4629 ~bstok miasto misiewiczów~

~bstok miasto misiewiczów~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 12:48

Zamiast robić marne prowokacje to  się zastanów nad tym gdzie byś pracował żeby nie znajomości misiewiczu  je.any  patrz żebyś sam tam nie wylądował jak się koryto skończy bo bida będzie oj bidaaaa.

#4630 ~gosciu malinowy~

~gosciu malinowy~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:29

Zamiast robić marne prowokacje to  się zastanów nad tym gdzie byś pracował żeby nie znajomości misiewiczu  je.any  patrz żebyś sam tam nie wylądował jak się koryto skończy bo bida będzie oj bidaaaa.

Wszystkie takie podobne firmy  związane z produkcją w Białymstoku mają jedyny cel . Dać minimalne wynagrodzenie ,mieć dobrego pracownika i wycisnąć z niego ile się da.

Na tym polega bisnes firmy.

Jak pracownik nie daje rady , znajduje się sposob aby sie go pozbyć. I znajduje się nowego z minimalnym wynagrodzeniem , a o starym wykwalifikowanym się zapomina.

Według zarządu Biazet , każdy pracownik jest zastąpiony przez kogoś innego. Jak nie ty , to będzie ktos inny to robil za nizszą kasę .Wystarczy tylko przeszkolić. 

Dlatego w 80 % pracuje obcokrajowcow, a nie polaków, co nie zgodzili się na taką kase robić.

#4631 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:54

To tylko stereotypy.W Biazecie pracuje dużo ludzi z wyższym wykształceniem (chodzi mi oczywiście o produkcję,o tych którzy naginają na liniach za najniższą krajową). A dlaczego tu pracują ? To ich wybór lub sytuacja w kraju do tego zmusza. Żeby mieć lepszą pracę trzeba układów i znajomości.A zresztą teraz w Polsce magistrów jak psów i co z tego ? Wyzysk jest wszędzie. Dla nich jesteśmy tylko bydłem. Pamiętaj dla NICH nie jesteśmy ludźmi dla NICH jesteśmy tylko bydłem,które haruje na ich dobrobyt.

Aż dziw bierze za takie pieniądze pracują toż w Polsce dobrobyt na całego ,propaganda sukcesu brakuje rąk do pracy to w ofertach można przebierać ,

#4632 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:55

Przebierac mozna , tylko ze podlaskie firmy proponuja 2200 brutto i po okresie probnym dziekujemy nie przedluzamy umowy lub jak chcesz to przedluzymy tylko na tych samych warunkach.

#4633 ~Stiopa~

~Stiopa~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 13:21

No a kak eto wazmożna? To może być tak, że to nie firma winowaty, tolko wykrztałcenie chrenowe. U nas w Doniecku kiedyś była taka smiesznaja skazka: "Miała mat'er trzech synów, dwóch było po Uniwersytecie w Biełastoku, a tretij toże bez szkoły"

#4634 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 17:35

No a kak eto wazmożna? To może być tak, że to nie firma winowaty, tolko wykrztałcenie chrenowe. U nas w Doniecku kiedyś była taka smiesznaja skazka: "Miała mat'er trzech synów, dwóch było po Uniwersytecie w Biełastoku, a tretij toże bez szkoły"

Wracaj do Doniecka tam twoje miejsce.

#4635 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:49

Po innych uczelniach to samo w Polszy układy i dobre smarowanie się liczy ten ma robotę

#4636 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 06:54

Po innych uczelniach to samo w Polszy układy i dobre smarowanie się liczy ten ma robotę

Widać że komentarze są już  po RUSKU . Nie dziwie się że pracuje w tej firmie 70 % ruskich chachłów

#4637 ~Czort~

~Czort~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:43

przecież to Polacy jaja sobie robią ty ułomku. Łykasz wszystko jak młody pelikan.

#4638 ~DOŚĆ TEGO!!!~

~DOŚĆ TEGO!!!~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 19:49

Badania dostarczyły naukowych dowodów, że bierne palenie tytoniu powoduje te same problemy jak palenie bezpośrednie, włączając raka płuc, choroby układu krążenia oraz schorzenia płuc takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc, zapalenie oskrzeli i astma. Metaanalizy danych pokazały, że dla osób niepalących mieszkających z partnerami, którzy palą w domu, ryzyko zachorowania na raka wzrosło o 20-30%, natomiast dla osób narażonych na dym tytoniowy w miejscu pracy wzrost ryzyka wynosił 16-19%

CO WY ROBICIE JANUSZE BIZNESU!?! 

#4639 ~Michaił~

~Michaił~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 10:46

Badania dostarczyły naukowych dowodów, że bierne palenie tytoniu powoduje te same problemy jak palenie bezpośrednie, włączając raka płuc, choroby układu krążenia oraz schorzenia płuc takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc, zapalenie oskrzeli i astma. Metaanalizy danych pokazały, że dla osób niepalących mieszkających z partnerami, którzy palą w domu, ryzyko zachorowania na raka wzrosło o 20-30%, natomiast dla osób narażonych na dym tytoniowy w miejscu pracy wzrost ryzyka wynosił 16-19%

CO WY ROBICIE JANUSZE BIZNESU!?! 

Pozostań przy oglądaniu programu 36'6 i odpuść sobie uczestnictwo w jakichkolwiek forach. Możesz ewentualnie dołączyć do osób komentujących produkty polecane przez panią gadżet.

... i odstaw, jeśli już dość (tego, czy tamtego) .

#4640 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 14:06

pracę  zmianową  z Nepalczykami, banderowcami,  Białorusinami, więźniami itp, za którą rok temu płacono 2200 brutto (podstawa plus premia) czyli na rękę 1 599,53 PLN. Przecież to jakieś JAJA!  Wiecie dlaczego w tym roku podniesiono pensje?! Według mnie ponieważ zrozumiano, że utrzymywanie ich na tak kuriozalnie niskim poziomie (nawet jak na Polskę zdominowaną przez g......, patologiczny POPiS)  doprowadzi ten zakład do bankructwa. Przecież w ubiegłym roku nawet super pracownicy z wieloletnim stażem uciekali z tej montowni! Nawet wielu banderowców, którzy mieli możliwość pracy, rzucało tę montownię i podejmowało pracę w innych zakładach! 

A kulturalne zachowanie nikomu nie zaszkodzi! 

POLSKA jest Ojczyzną wszystkich POLAKÓW, I KAPITALISTÓW, ALE TEŻ PRACOWNIKÓW! 

Robotnik - pracownik nie ma ojczyzny.Zawsze będzie poniżany i traktowany jak śmieć ,zwłaszcza w tym kraju.Patriotyzm ? To idiotyzm .Istnieje tylko walka klas.Czym się różni polski wyzyskiwacz od obcego ? Niczym ,a nawet jest gorszy nieraz. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych