Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4993 odpowiedzi w tym temacie

#4601 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 18:40

a kto niby ma coś pisać? Jeśli chodzi o pracowników produkcji, to Polaków jest garstka! Większość to OBCOKRACJOWCY, niestety nawet spoza UE! Banderowcy, Białorusini, Azjaci! 

To efekt decyzji władz firemki o utrzymywani pensji na baaardzo niskim poziomie!

TANIOŚĆ KAŻDEGO DNIA! 

taniość to malo powiedziane. Nowy rok już dawno minął a obiecane podwyzki dla polaczków przeszły bokiem. Związkowcy są do bani .

Doszlo tylko więcej obowiązków i pracy . A podwyżek zero .

#4602 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:23

Pomijając Filipiny i tego typu, to w tej firemce już jest chyba więcej Białorusinów, Ukraińców, czeczenów niż tutejszych.

#4603 ~Hubercik ~

~Hubercik ~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:22

Witam ile płacą teraz jako rozdzielca??

#4604 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:38

Witam ile płacą teraz jako rozdzielca??

1850 zł netto na początek

#4605 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:49

1850 zł netto na początek

Ale to z premią czy bez?

#4606 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:40

Ale to z premią czy bez?

idź i tam popracuj z azjatami  i banderowcami na 3 zmiany po nocach świątek piątek i niedziela jak taki ciekawy jesteś

to zobaczysz ile wypłaty dostaniesz

#4607 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:53

Tak ,jeszcze kanapki ci żółtki zjedzą :)

#4608 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:16

Tak ,jeszcze kanapki ci żółtki zjedzą :)

Jeszcze żeby tylko się na tym skończyło..... 

od tych azjatów i banderowców tylko syfa można złapać

#4609 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 13:02

No a jak ,masakra szczególnie filipińską chorobę ,to co miał Kwaśniewski :;

#4610 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 15:29

idź i tam popracuj z azjatami  i banderowcami na 3 zmiany po nocach świątek piątek i niedziela jak taki ciekawy jesteś

to zobaczysz ile wypłaty dostaniesz

Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, to się nie wypowiadaj.

#4611 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 02:21

Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, to się nie wypowiadaj.

1850 zł netto z premią

#4612 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 19:42

na YouTube jest film o BiazecieRadzę obejrzeć.

TYTUŁ FILMU:

Работа в Польше. Белосток. Завод по изготовлению кофемашин и запчастей к электроприборам $

#4613 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:54

10.50/h  wszystko wyjaśnia

#4614 ~Podstawa pensja miminalna~

~Podstawa pensja miminalna~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 17:58

a jak się nazywa ta polska brygadzista? Od 6:13 mówi ciekawe rzeczy....

#4615 ~Polka~

~Polka~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 18:23

a mi się nie podoba, że w zakładzie jest tak dużo obcokrajowców! Nie znam żadnego Polaka, który byłby z tego zadowolony! Z 2 powodów: trudniej o podwyżki pensji, a poza tym w niektórych zespołach Polacy nie mają do kogoś buzi otworzyć bo wszędzie stoją sami Ukraińcy, Białorusini, Nepalczycy itp! I dziwie się, że pod tym filmikiem na You Tube, my LUDZIE STĄD nie zamieszczamy swoich komentarzy! To jest POLSKA FIRMA I POWINNI W NIEJ PRACOWAĆ PRZEDE WSZYSTKIM POLACY, A NIE LUDZIE, KTÓRZY PRZYJEŻDŻAJĄ TUTAJ NA SAKSY!!!

#4616 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 21:05

a mi się nie podoba, że w zakładzie jest tak dużo obcokrajowców! Nie znam żadnego Polaka, który byłby z tego zadowolony! Z 2 powodów: trudniej o podwyżki pensji, a poza tym w niektórych zespołach Polacy nie mają do kogoś buzi otworzyć bo wszędzie stoją sami Ukraińcy, Białorusini, Nepalczycy itp! I dziwie się, że pod tym filmikiem na You Tube, my LUDZIE STĄD nie zamieszczamy swoich komentarzy! To jest POLSKA FIRMA I POWINNI W NIEJ PRACOWAĆ PRZEDE WSZYSTKIM POLACY, A NIE LUDZIE, KTÓRZY PRZYJEŻDŻAJĄ TUTAJ NA SAKSY!!!

saksy?   dobre sobie ,a taki banderowiec czy azjata odłoży z 500-600 zł na czysto ? wątpie

Zostawiłabyś rodzinę i pojechała do obcego ci kraju żeby czajniki składać na 3 zmiany za 500 złotych miesięcznie?

#4617 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 13:55

Dla nich to jest inny przelicznik dzbanie ,tak samo nie licz PLN za granicą

#4618 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 16:51

saksy?   dobre sobie ,a taki banderowiec czy azjata odłoży z 500-600 zł na czysto ? wątpie

Zostawiłabyś rodzinę i pojechała do obcego ci kraju żeby czajniki składać na 3 zmiany za 500 złotych miesięcznie?

zarobią 2000zna rękę, nie płacą prawie w ogóle za mieszkania, to skąd ty wziąłeś te 500 zł? Są to saksy, skoro większość pracowników produkcji to benderowcy, bądź Azjaci. Przez to firma nie podnosi pensji Polakom, skazując ich na nędzne życie! 

ps., chyba w ogóle nie masz nic wspólnego z Biazetem, albo z ciebie wyjątkowy buc skoro piszesz o jakichś ,,czajnikach". Tu żadnych czajników nie ma! 

#4619 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 17:19

słuchajta, kim jest ten gość Gruby co robi zamieszanie ze wszystkim i do wszystkiego się wpierdziela , ten co chodzi ze Stasiewiczem ??????????? Jakaś gruba ryba czy tylko płotka ?

#4620 ~Piotr. B.~

~Piotr. B.~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 22:19

Pan ten Gruby ma imię jest to pan Kszysztof jest bardzo wporzadku oczywiście nie jest to szarak jak każdy prawie na tym zakładzie tylko Rekin wśród płotek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych