Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIAZET

4894 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 18:29

o co wam chodzi?wszyscy pracujemy ,żeby zarobić na życie za psie pieniądze,tu jedynie garba się można dorobić

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 07:31

Coraz bardziej odczuwam skutki kryzysu po własnym portfelu!!!!
Jak nigdy wczesniej brak mi pięniedzy na jedzenie!!!
POprostu szok!!!
Nie wiem jak rozłożyć wypłate żeby starczyło na wszystko.To jakieś chore.Czasami zastanawiam się czy ja żyje naprawde czy w iluzji??

Ci biurowi jak czytają to teraz to pewnie gniją ze śmiechu i gardzą takimi jak ja nędzarzami.
Mówie wam,niektórzy to nawet cześć już nie mówią bo wydaje im się, że nie wypada,że są kimś hehe,niektórzy zostali wypromowani przez tych robotników a teraz głowe odwracają.

Pozdrawiam klase robotniczą

#23 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 16:47

Człowieku czy ty wiesz co mówisz ,co ty masz do tych ludzi z stałymi umowami , Ci ludzie jak ty chodziłeś na Zwolnienia to oni pracowali ,jak były ciągle pracujące soboty to oni przychodzili do pracy , gdyż wieczni studenci musieli iść do szkoły .Stali pracownicy nie musieli opiekować się małymi dziećmi , więc to oni zostawali po godzinach niespodziewanie, gdzie inni młodzi biegli do przedszkola po swe pociechy .I na pewno To oni pierwsi poszliby walczyć o lepsze zarobki żeby wspierać młodych .

Wiesz ciekawie piszesz,może też i trochę prawdy w tym jest.Tylko weź pod uwagę to że ci u umowami na stałe to dlatego tak "szczerze" pracują bo się boją a wiesz czego?Bo po tylu latach pracy w Biazecie nic innego nie potrafią.Bo jak pójdą na zwolnienie,jak nie przyjdą w sobotę,czy nie zostaną na nadgodziny to ich po prostu zwolnią!
No i gdzie oni pracę znajdą,gdzie ich zatrudnią na stałe?No raczej nigdzie!Więc w dzisiejszych czasach DO ZAMIATANIA też trzeba mieć znajomości!I bądźmy szczerzy młodym jest łatwiej o pracę.

P.S.A ostatnio w Biazecie kilka osób ze stałymi umowami wywalili a niektórym się upiekło i zostali.Więc cóż oni mają do wyboru?L4 czy zasuwać?No raczej to drugie!

#24 ~Genś~

~Genś~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 17:46

A ja pozdrawiam najwieksza plotkare w Biazecie kontrolerke p.Nine O........!Oby tak pilnowala swoich spraw jak cudzych...i oby tak o swoich sprawach gadala jak o sprawach innych!Milo czasami sie dowiedziec o sobie ciekawostek!A ta pani jest w tym THE BEST!Uwazajcie co przy niej mowicie...zawsze doda jeszcze od siebie!
BRAVISSIMO!

#25 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 18:49

Wiesz ciekawie piszesz,może też i trochę prawdy w tym jest.Tylko weź pod uwagę to że ci u umowami na stałe to dlatego tak "szczerze" pracują bo się boją a wiesz czego?Bo po tylu latach pracy w Biazecie nic innego nie potrafią.Bo jak pójdą na zwolnienie,jak nie przyjdą w sobotę,czy nie zostaną na nadgodziny to ich po prostu zwolnią!
No i gdzie oni pracę znajdą,gdzie ich zatrudnią na stałe?No raczej nigdzie!Więc w dzisiejszych czasach DO ZAMIATANIA też trzeba mieć znajomości!I bądźmy szczerzy młodym jest łatwiej o pracę.

P.S.A ostatnio w Biazecie kilka osób ze stałymi umowami wywalili a niektórym się upiekło i zostali.Więc cóż oni mają do wyboru?L4 czy zasuwać?No raczej to drugie!

Masz racje na pewno dzisiaj nie jest łatwo o pracę dla tych co przepracowali w tym zakładzie 23 lata albo i więcej , dla nich należy się szacunek i współczucie ,że poświęcili szmat czasu dla tej pracy ,a na dziękuję kopa ,ale to jest okrutne ,że młodzi się z takich rozwiązań cieszą , a żeby to ich ojca lub matkę potraktowano ciekawo co by czuli>
P.S. Czy ich zwolnili to jeszcze pod znakiem zapytania sprawy się toczą w sądzie .I mam nadzieję że sprawiedliwość jeszcze istnieje , trzymam kciuki.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 21:53

A ja pozdrawiam najwieksza plotkare w Biazecie kontrolerke p.Nine O........!Oby tak pilnowala swoich spraw jak cudzych...i oby tak o swoich sprawach gadala jak o sprawach innych!Milo czasami sie dowiedziec o sobie ciekawostek!A ta pani jest w tym THE BEST!Uwazajcie co przy niej mowicie...zawsze doda jeszcze od siebie!BRAVISSIMO!

a Jaśka kontrolerka też nie lepsza.

#27 ~qwer~

~qwer~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 10:32

A ja myśle, że faceci są większymi plotkarzami niż baby :P

#28 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 19:19

Piękne jak zwykle gadki.
Może w końcu czas spojrzeć w oczy i zrozumieć że w biazecie latami zostają tylko tchórze.
A bo to roboty nie ma a bo to mam kogoś na utrzymaniu.
Za 10 - 20 lat jak przyjdzie czas na zadumę to wielu z was w końcu zrozumie co to znaczy stracony czas.
Umówmy się i powiedzmy szczerze z tego że jakaś tam osoba jest największą plotkarą i co z tego, jak ona ma was w du*** bo nic nie robi i ma więcej kasy od was.
Gadacie na Prezesów ale i tak ja by oni narobili wam na łeb to byście powiedzieli że deszcz pada.
To dzięki ludziom takim jak wy pracodawcy pozwalają sobie na więcej.Prawda jest niestety taka że przed strachem na świat poza biazetem nie potraficie nic zmienić.
Założe się że 80% z was nawet nie szuka innej pracy poza narzekaniem.
Pewnie po tym poście naczytam się sargazmu.
Pozdrawiam

#29 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 20:52

Piękne jak zwykle gadki.
Może w końcu czas spojrzeć w oczy i zrozumieć że w biazecie latami zostają tylko tchórze.
Za 10 - 20 lat jak przyjdzie czas na zadumę to wielu z was w końcu zrozumie co to znaczy stracony czas.
Umówmy się i powiedzmy szczerze z tego że jakaś tam osoba jest największą plotkarą i co z tego, jak ona ma was w du*** bo nic nie robi i ma więcej kasy od was.
Gadacie na Prezesów ale i tak ja by oni narobili wam na łeb to byście powiedzieli że deszcz pada.
To dzięki ludziom takim jak wy pracodawcy pozwalają sobie na więcej.Prawda jest niestety taka że przed strachem na świat poza biazetem nie potraficie nic zmienić.
Pozdrawiam

Ale z ciebie to czysta komedia.Chyba SARKAZMU.
Sargazm kojarzy mi się z orgazmem hehe

#30 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 21:45

Jak wszyscy kiedyś udzielali się na forum tak teraz nic zupełnie nic.
Słomiany zapał jak do wszystkiego!!!

#31 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 08:04

Piękne jak zwykle gadki.
Pozdrawiam

Sam jesteś tchórz ,jeśli ktoś zaczynał pracę 20 lat temu to był najlepszy rozwijający się zakład ,zarobki największe w mieście i gdzieś to w ostatnich latach zmieniło i osiągnęło się pewny wiek , że na pewno jest trudniej o pracę to ty nazywasz tchórzem po prostu jesteś prostakiem i nie szanujesz ludzi za to że tak długo pracują w jednym zakładzie bo jest jakieś przywiązanie.

#32 ~jja~

~jja~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 08:08

Piękne jak zwykle gadki.
Pozdrawiam

Jak mówisz ta "plotkara " ,wcale nie ma większych zarobków jak inni.No na pewno większe niż ci co dopiero zaczynają pracować , ale w końcu lata pracy się liczą .

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 15:06

a propos zarobków, już trochę czasu minęło od zebrania z kierownikami i prezesem, obiecywano nową siatkę płac, wyrównania, że będziemy mile zaskoczeni i ble ble ble bla bla i co i cisza, powystraszali ludzi zwolnieniami i już, kazdy dzień, tydzień, miesiąc jest im na rękę, w telewizji trąbili że średnie płace wzrosną o 6-7% a u nas to tylko najniższa krajowa a z czego żyć jak te życie coraz droższe

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 15:55

Najniższe krajowe w Biazecie?Może i tak ale...
-pójdziesz na chorobowe uwalą z premii
-idziesz na urlop wypoczynkowy uwalą z premii
-idziesz na urlop na żądanie uwalą z premii

Tak naprawdę gdyby nie ta premia uznaniowa kupa by była nie wypłata.Za tą pracę którą robimy powinniśmy zarabiać o wiele,wiele więcej niż zarabiamy.I nie żadne wyrównania a konkretna podwyżka zależna od umiejętności i stażu pracy w Biazecie.
Bo jakim prawem ktoś nowy ma zarabiać tyleż samo co stary pracownik,który pracował jak i na Senseo tak i na POE,który zna nie jedno stanowisko a kilka.
Nie ma co ukrywać jest ciężko i przełożeni doskonale o tym wiedzą.Ale najlepiej upier***ić i zgnoić robola bo ponarzeka a i tak musi zapier***ać bo żyć i wegetować jakoś musi.Niestety!

#35 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 15:57

Sam jesteś tchórz ,jeśli ktoś zaczynał pracę 20 lat temu to był najlepszy rozwijający się zakład ,zarobki największe w mieście i gdzieś to w ostatnich latach zmieniło i osiągnęło się pewny wiek , że na pewno jest trudniej o pracę to ty nazywasz tchórzem po prostu jesteś prostakiem i nie szanujesz ludzi za to że tak długo pracują w jednym zakładzie bo jest jakieś przywiązanie.

to pracujesz w gównie czy bronisz zakładu bo nie rozumiem?

#36 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 15:58

Rzeczywiście zrobiłem błąd ale dla ciebie do klepania czajników chyba ortografia jest zbędna?
czy nie?

#37 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 16:01

Było pięknie i się skończyło a jak kiedyś kupiłeś poloneza i był to najlepszy samochód w Polsce to po dziesięciu latach też będziesz mówił że jest najlepszy mimo że będziesz jeździł złomem.
Przynajmniej się przyznaj że nie znasz innej drogi i nie szukasz pracy więc nie rozumiem po co tu narzekacie na biazet.Pracuj ku*** tam czy ja ci bronię.każdy pracuje na swój rachunek ale odwagą siedzenie w jednym miejscu mimo wszystko (bo kiedyś było lepiej) to pupa nie wytłumaczenie, powiedz przynajmiej albo pogódź się z losem

#38 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 16:06

Jak mówisz ta "plotkara " ,wcale nie ma większych zarobków jak inni.No na pewno większe niż ci co dopiero zaczynają pracować , ale w końcu lata pracy się liczą .

Super ale masz zajebistą robotę z której cały białystok się śmieje.
Dam ci radę trzyamaj się tej pracy nawet paznokciami bo jak ją stracisz to w cv rzeczywiście nie będziesz miał czego wpisać.
a sentymenty to ty zostaw na bok zresztą sam zobaczysz ile w białymstoku się liczą lata przepracowane w biazecie (jak je wpiszesz w cv - to to jest dopiero odwaga - przepracować w biazecie rok i wpisać to do cv)

#39 ~komedia~

~komedia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 16:11

A dla mnie się to kojarzy z dupą:) ale wołową
777 to twój numer nieudacznika w biazecie:)
już wam tam tylko numery zostały?
Zrozumcie nie narzekajcie jak was nie stać na nic innego.
Pewnie masz czajnik za darmo w domu:)

#40 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 17:12

Jaki czajnik?
Ja nie mam żadnego czajnika,tzn mam emaliowany z gwizdkiem!
Ale z ciebie to czysta komedia!!!
Komedia???to ty jesteś facetem a ja myślałe(a)m,że babą!!!
A ortografia to mój konik kotku :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych