Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:18

Wszędzie jest niebezpiecznie bo kierowca siedzi w kabinie z której coś tam widać po bokach w lusterkach, za to pieszy ma zawsze doskonały widok, zawsze może poczekać aż auto przejedzie, zawsze może moment postać jak widzi że auto cofa, zawsze ale to zawsze widzi auto pod które za moment musi wejść jakby magnesem przyciągnięty.

Kierowca nie widział pieszej która była schowana za jego budą.

Jakby piesi choćby w połowie byli tacy uważni jak kierowcy to liczba śmiertelnych wypadków z udziałem pieszych spadłaby praktycznie do zera.

O, niejaki "nfo" znów pluje jadem. Nie pierwszy i nie ostatni raz.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:22

Cofanie po placu albo chodniku, to jak opędzanie się od mrówek stojąc w mrowisku.

Szkoda kierowcy, szkoda kobiety.

Cieszcie się. Udowodniła że ma pierwszeństwo na chodniku i to kierowca ma na nią uważać

Uawga nowa metoda zastosowania zasady ograniczonego zaufania: proponuję, aby wszyscy kierowcy, którzy jadą na zielonym, na wszelki wypadek zatrzymywali się. Bo po co na siłę udowadniać, że ma sie pierwszeństwo na zielonym.

#63 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:23

O czym wy .icie? Ten . za kierownicą znalazł się w miejscu gdzie nie powinno go być. Jak wielu innych na drogach. Bo koniecznie trzeba pod same drzwi podjechać. Mam nadzieję, że będzie miał teraz dużo czasu na zadumę nad swoją głupota

Racja. Tam jest niebezpiecznie od wielu lat i kierowcy wcale nie zwracają uwagi na pieszych.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:24

czyli piesza udowodniła kierowcy, że miała pierwszeństwo. Idź jej powiedz że zrobiła interes życia

jaka hipokryzja, az w głowie się nie mieści, że można takie głupoty napisać

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:25

Muszę przyznać ,że 30 lat tego "kapitalizmu" zrobiło kolosalną robotę w Polsce.Zamiast mózgu chlupocze rozwodniona gnojowica.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:28

obelgami tylko potwierdzasz swoją bezsilność wobec faktów. jakiej kolejnej teorii chcesz bohatersko bronić? Może tej że paski białej farbki albo zielone światełko na asfalcie gwarantują nieśmiertelność?

Himalaje hipokryzji - najpierw drwiny z ofiary, a teraz niby jesteś obrażony/obrażna. Aż chce się w rewanżu napisać, że karma wraca, więc i ty kiedyś przecież wysiądziesz ze swojego auta i jak będziesz na przejściu dla pieszych, to tylko módl się, żeby nie nadjechał niejaki "nfo", albo ktoś mu podobny.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:30

Tego "nfo" to powinni zwinąć za "mowę nienawiści".

I to już z 10 lat temu powinni zrobić.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:41

Wszędzie jest niebezpiecznie bo kierowca siedzi w kabinie z której coś tam widać po bokach w lusterkach, za to pieszy ma zawsze doskonały widok, zawsze może poczekać aż auto przejedzie, zawsze może moment postać jak widzi że auto cofa, zawsze ale to zawsze widzi auto pod które za moment musi wejść jakby magnesem przyciągnięty.

Kierowca nie widział pieszej która była schowana za jego budą.

Jakby piesi choćby w połowie byli tacy uważni jak kierowcy to liczba śmiertelnych wypadków z udziałem pieszych spadłaby praktycznie do zera.

Ja nawet jak idę do ubikacji, to jestem uważny - patrzę, czy w pobliżu nie ma "nfo".

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:57

Moi sąsiedzi są ok, nimi się nie przejmuj. Jakoś sobie radzimy - bez łamania przepisów.
Z robieniem zdjęcia dla mnie to może ci czasu do emerytury nie starczyć, ale życzę powodzenia.
Z bydłem blachosmrodziarskim nie ma innego sposobu postępowania. Gadać sobie możesz ile chcesz - słucha jeden na 100. A mandaciki i utrata PJ jednak przemawiają szybciej i skuteczniej.

Bez urazy ale rozumiem ,że poruszasz się tylko rowerem, no to faktycznie ciężko będzie z fotką, ale taki pewny siebie to nie bądź. Zapewne jesteś młody i gniewny, a takich życie najszybciej uczy pokory.

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:21

Ciekawy sposób przekazania swego pierdo-lamentum.Po za tym ty to w du..e gaz ci się ttli.A

Taki kozak z Ciebie? Ura Bura,coś tak widzę, że chyba tylko przy klawiaturze? Obraziłem Cię jakimś słowem w swoim wcześniejszym  komentarzu? Nie wyspałeś się kolego?

#71 ~M.N~

~M.N~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:30

O czym wy .icie? Ten . za kierownicą znalazł się w miejscu gdzie nie powinno go być. Jak wielu innych na drogach. Bo koniecznie trzeba pod same drzwi podjechać. Mam nadzieję, że będzie miał teraz dużo czasu na zadumę nad swoją głupota

Serio uważasz, że życie straciła tylko kobieta???? Ten chłopak do końca swego życia będzie miał przed oczami widok tego co się stało jego udziałem !!!! Całkiem możliwe, że patrząc na żonę będzie widział jej ciało pod tym pechowym samochodem a kierowcą inny człowiek!!!!! Prawdopodobieństwo, że się z tego otrząśnie jest znikome choć mam nadzieję, że mu się uda :)

#72 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:37

Serio uważasz, że życie straciła tylko kobieta???? Ten chłopak do końca swego życia będzie miał przed oczami widok tego co się stało jego udziałem !!!! Całkiem możliwe, że patrząc na żonę będzie widział jej ciało pod tym pechowym samochodem a kierowcą inny człowiek!!!!! Prawdopodobieństwo, że się z tego otrząśnie jest znikome choć mam nadzieję, że mu się uda :)

Może w końcu do tych wszystkich mądrali dotrze.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:48

Tak, tak, użalaj się nad mordercą. Może jeszcze niech wystąpi on o jakieś odszkodowanie - wszak, jak twierdzisz, poniósł on straty moralne, biedulek.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:54

Może w końcu do tych wszystkich mądrali dotrze.

Cha, cha. Rozumowanie jak z kultowego filmu "Miś", w którym milicjant mówi do przejechanego przez Prl-owskiego vipa pieszego na pasach: "a wy obywatelu co tak sobie tutaj siedzicie, jeszcze wilka dostaniecie".

#75 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 22:34

Cha, cha. Rozumowanie jak z kultowego filmu "Miś", w którym milicjant mówi do przejechanego przez Prl-owskiego vipa pieszego na pasach: "a wy obywatelu co tak sobie tutaj siedzicie, jeszcze wilka dostaniecie".

trafiłeś kulą w płot 'MISIU'

#76 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 22:40

Trafiłeś kula w płot...'misiu'

#77 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 22:47

Tak, tak, użalaj się nad mordercą. Może jeszcze niech wystąpi on o jakieś odszkodowanie - wszak, jak twierdzisz, poniósł on straty moralne, biedulek.

Opanuj się człowieku,  jakim mordercą? Sprawdź sobie definicję mordercy, przy okazji co to jest wypadek a następnie się wypowiedz. A i nie zachęcaj do "występowania" bo jak Ci się trafi uparty człowiek, który każde Twoje słowo weźmie do serca to biedy Ci nie zabraknie.

#78 ~126p~

~126p~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 23:02

Robisz zdjęcie, wysyłasz na maila WRD, i oficjalnie zgłaszasz opisując czas, miejsce i okoliczności. Na następny dzień znowu to robisz. Na następny znowu. Staraj się robić zdjęcia tak, żeby było widać, że za każdym razem jest to inne wykroczenie. Policja musi podjąć czynności i powinna poinformować o ew. odstąpieniu od czynności i przyczynie lub ew. wezwać w charakterze świadka na przesłuchanie (chociaż jak dobrze udokumentujesz to niekoniecznie). Jak dobrze pójdzie, to następuje kumulacja i kierownika boli kieszeń, a w drastycznych przypadkach może i komplet punktów nazbierać :D

Nawołujesz do być może fałszywych zgłoszeń, nękających niewinnych ludzi. Na ogół uliczki przy klatkach schodowych nie są drogami publicznymi i jeżeli nie ma tam oznakowania np. strefy ruchu to parkujący nie naruszają przepisów. Ta zadowolona buźka na końcu chyba podsumowuje charakter, może nie tylko punkty ale zsyłka do obozu albo do więzienia bo jeden pieniacz ma ból że sąsiad ma samochód, Karma wróci mam nadzieje.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 23:23

Uawga nowa metoda zastosowania zasady ograniczonego zaufania: proponuję, aby wszyscy kierowcy, którzy jadą na zielonym, na wszelki wypadek zatrzymywali się. Bo po co na siłę udowadniać, że ma sie pierwszeństwo na zielonym.

Dobry kierowca jeżeli uzna że dzięki temu bezpiecznie dojedzie do celu, to zatrzyma się na zielonym i ustąpi mając pierwszeństwo. Bo wie że ludzie czasami popełniają błędy. Bo wie że z jego pomocą ktoś inny dojedzie sprawniej, albo bezpieczniej. Nie wiedziałeś o tym?

I się doucz na czym faktycznie polega zasada ograniczonego zaufania.

Himalaje hipokryzji - najpierw drwiny z ofiary, a teraz niby jesteś obrażony/obrażna. Aż chce się w rewanżu napisać, że karma wraca, więc i ty kiedyś przecież wysiądziesz ze swojego auta i jak będziesz na przejściu dla pieszych, to tylko módl się, żeby nie nadjechał niejaki "nfo", albo ktoś mu podobny.

pokazanie absurdu twojego/waszego myślenia nazywasz drwieniem z ofiary? Przestaniecie sobie nią samopoczucie poprawiać i gęby wycierać? Jej już wszystko jedno, wy jeszcze możecie komuś albo sobie spieprzyć życie

Wysiądę i co się stanie? W ostatnie śnieżyce i ślizgawice jako jedyny!!! upewniałem się przed wejściem na pasy czy nadjeżdżający samochód zdoła się zatrzymać. To kto tu ma się modlić?

Kogo w ogóle w tej redakcji zatrudniają do trolowania że takie dno i 2 metry mułu? Studentów dziennikarstwa? Weź się postaraj bardziej, himalaisto

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 07:59

Jestem pieszym - muszę uważać na przejściu dla drodze - kierowca podjeżdża pod same nogi.jestem pieszym -idę chodnikiem - rowerzysta każe zejść z jego toru jazdy. Jestem kierowcą mam zielone -muszę uważać - rowerzyści bez prawa pierszenstwa wjeżdżają na ulicę.piesi przebiegają na czerwonym z komórkami w kapturach bez rozglądania się czy jest bezpiecznie . Uczmy się prawidłowego poruszania się w miejscach publicznych .dotyczy to wszystkich. Uczmy się od przedszkola jak zachowywać się na ulicy.chodnikach. wszyscy muszą uważać i myśleć nie tylko o sobie.przypadki chodzą po ludziach.szkoda ofiar jako pieszych i kierowców .Nie żal mi tylko sprawców pod wpływem alkoholu czy narkotyków i szybkiej jazdy . Dotyczy i pieszych i kierowców.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych