Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

761 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:02

Współczuję pracownikom pogotowia,że musieli mieć do czynienia z Rembelińskim.Trzymajcie się ludzie!!
Już niedługo!!

#42 ~słoneczko~

~słoneczko~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:06

Nareszcie glos zabieraja ci, ktorzy wiedza, jak jest teraz w pogotowiu. Do czego doprowadzil Rembel ze swa ekipa przekonacie sie, gdy odejdzie i zrobi sie rzetelna kontrole. Firma lezy i kwiczy... Zero komptetncji! Atmosfera nie najlepsza. Rozwalilwszystko, co bylo mozolnie latami budowane. Ciekawe, jak bedzie wygladal rqajd pod koniec sierpnia? Impreza ogolnopolska!!!! Czyzby za nia odpowiedzialnosc miala wziac gwiazda Bohdan???

#43 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:07

Czysta komedia ludzie...nie ma falszywych godzin...picia w pracy...nie wyjazdow do pacjentow...falszywych przetargow...wyjazdow na "niby" konferencje za kase pogotowia...to sie nie podoba? macie racje wisniewski niech wraca i znow bedzie to samo...rembeiński naprawia duzo rzeczy zlych a co za tym idzie sa porzadki... I TO SIE WLASNIE NIE PODOBA WOSZCZENCE I TYM Z NIM ZWIAZANYM

#44 ~Zoja~

~Zoja~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:09

Trzymajcie sie ludzie!!! Jest nadzieja, ze koniec ekipy Rembela jest bliski!!! Moze wtedy wyjda na jaw wszystkie jego pokretne decyzje! Moze wtedy odejda kosciolkowi przyjaciele - zatrudniani przez dyr.! Bialystok potrzebuje dobrego ratownictwa, nie oszolomstwa!!!

#45 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:13

Czysta komedia ludzie...nie ma falszywych godzin...picia w pracy...nie wyjazdow do pacjentow...falszywych przetargow...wyjazdow na "niby" konferencje za kase pogotowia...to sie nie podoba? macie racje wisniewski niech wraca i znow bedzie to samo...rembeiński naprawia duzo rzeczy zlych a co za tym idzie sa porzadki... I TO SIE WLASNIE NIE PODOBA WOSZCZENCE I TYM Z NIM ZWIAZANYM

oal, od ponad roku jest Rembel i jak rzadzi, kazdy widzi.... Nie bron go...chyba, ze masz jakis interes... a to juz zmienia postac rzeczy!!! O sympatiach i ukladach sie nie dyskutuje! Rembel rozwla wszystko... od dawna... wszedzie, gdzie jest... pogadaj z ludzmi, ktorzy znaja jego dzialania w innych miejscach pracy... Moze ci sie wtedy oczy otowrza... ale moze wolisz miec je zamkniete... Wolny wybor...

#46 ~stefek~

~stefek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:24

Koleś jesteś jakiś poinformowany! Komu z nas zapłacili za fałszywe jak piszesz godzinki? Nie pije się w pracy? Nie robimy wyjazdów na niby? Nie robimy niewyjazdów do pacjentów? ( ale nowomowa!!!!!!!).Człowieku, jak nienawidzisz byłego szefa i jego błędów to mów to z mostu, nie przerzucaj chorych uczuć na załogę, bo to nas nigdy nie dotyczyło. Pracowaliśmy za jaroszewicza, za wiśniewskiego za jabłońskiego i znów za wiśniewskiego, jeden drugiego nie lubił ale załoga była z daleka od tego. Możesz być pewien, że teraz jeśli się ruszyła to faktycznie ma dość tego dobrobytu. Jesteśmy od ratowania życia i tego zabrakło. A za to każdy odpowiada przed prawem i nikomu się nie chce iść tłumaczyć że nie wyszło bo nie umiał, nie wiedział, nie zdążył, nie zadziałało, nie dojechało itd. Nie kumasz czaczy, OLO. Tu się gra inne rytmy.

#47 ~ratujący życie~

~ratujący życie~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:32

Brawo zwiazki zawodowe ! Trzymajcie sie razem i działajcie dla dobra Pogotowia

#48 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:33

Rembelinski jaki jest kazdy wie, zarzuty jakies konkretne sa????? Nie !!! Woszczenko pyszczy coraz bardziej bo wyleciala Szymczukowa jego Pani, a on chce by byla dyrektorem zamiast Rembelinskiego. Wtedy oboje beda mogli sie wreszcie nrmalnie spozniac i olewac robote, on bedzie siedzial w swojej dziupli za publiczne pieniadze nic nie robiac, a ona bedzie lazila na dyzury kontraktowe jak bedzie chciala co zreszta zawsze robila. Zreszta o co ten szum. Marszalek sie boi o stolek, Woszczenko robi co chce, Rembelinski juz dawno powiniem Woszczenke i ta lale wywalic, a Wisniewski sobie spokojnie pracuje w zawodzie i ma niezly kabaret z tych pajacow. Nic sie nie zmieni i lepiej nie bedzie a juz na pewno nie w pogotowi Bialystok. Bedize nastepny dyr i tak samo szybko wyleci no chyba ze sie zaprzyjazni z Woszczenko ;)

................................................................................
..................................trzymaj sie ewa, dasz rade.

#49 ~stiwen 2~

~stiwen 2~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 09:35

ciekawo skad rembelinski z bohdanowa maja tyle urlopu za kazdym razem gdy cos sie dzieje w pogotowiu oni ida wypoczywac jest to bardzo dziwne czyzby ich norma urlopowa byla wieksza niz reszty pracownikow

#50 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 10:04

dr ewa i andrzej sa to super specjalisci!!!!!!!!!!!!!!bohdanowa niedorasta IM swoimi umiejetnosciami do piet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a na dyzury zamienia sie kazdy w pogotowi nawet bohdanowa wiec ona tez powinna wyleciec poniej nawet nikt nie zaplacze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#51 ~niedouczony~

~niedouczony~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 10:05

A ja zacytuję tylko: MOŻNA BYĆ wykształconym DYREKTOREM I MOŻNA BYĆ TEŻ CHAMEM do pracowników, do kobiet, do ludzi w ogóle.

#52 ~czekajacy na swoja kolej~

~czekajacy na swoja kolej~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 10:38

Jeden, konkretny zarzut do Rembela, poproszę, słucham?

#53 ~mordka~

~mordka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 10:46

A moze ktos sie wreszcie zajmie czsem pracy pani Bohdan ! Jak to moze byc że na etacie dyrektora pracuje do 15.05 a dyzur na kontrakrakcie w zespołach wyjazdowych ( juz przebrana) rozpoczyna o 15.00 ???? Te 5 minut - kto za to płaci ? W ciągu roku to jest ile minut ???

#54 ~Inkwizytor~

~Inkwizytor~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 10:55

SKOŃCZYSZ JAK TWOI POPRZEDNICY INKWIZYTORKU. JUŻ ZÓŁĆ CIĘ ZALAŁA. NIE BĘDZIE TAK ŹLE, SĄ JESZCZE NORMALNI LUDZIE NIE SZKOLENI W SZEREGACH WSZECHPOLSKIEJ MŁODZIEŻY. W JEDNYM SIĘ TYLKO Z TOBĄ ZGADZAM, KAŻDY KTO PRZYJDZIE PO SAM WIESZ KIM BĘDZIE MIAŁ SYZYFOWĄ PRACĘ DO WYKONANIA, BO TWÓJ MISTRZ POZOSTAWI PO SOBIE ZGLISZCZA I DYM. OT I CAŁA OPOWIEŚĆ.
ps wiele razy sam widziałem jak lala człowieka na ten świat spowrotem ściągała i porusza się raczej nieźle to czemu piszesz łazi, łazik już wrócił? aha i lecz się z nienawiści. pozdruffka

Do żółci strasznie mi daleko bo mnie tak naprawde to wali co sie dzieje w pogotowiu. To, że ludzie sa podzieleni i atmosfera okropna to wiadomo nie od dzis. Rembelinski mistrzem moim to raczej nie jest bo nie te planety. Przyszedl po Wisniewskim i tez mial zgliszcza do odbudowania, a co sam zostawil wyjdzie predzej czy pozniej. Ja bardziej oceniam destrukcyjna dzialalnosc zwiazkow zawodowych w pogotowiu bialostockim. Jakos inne pogotowia sobie daja rade tylko u nas tragedia. Jesli zas chodzi o lale to od tego jest zeby ludzi ratowac, zas to ze sie czuje jak swieta krowa to juz co innego, a sadzac po twoich sformulowaniach propo jej poruszania sie sadze ze tobie rowniez jest bardzo bliska co mnie zreszta nie dziwi ;). Pozdrawiam i pal tyle bo sie przekrecisz :)

#55 ~pacjenci~

~pacjenci~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 12:41

PANI DOKTOR EWA i PAN PANIE DOKTORZE ANDRZEJU trzymajcie sie uratowaliscie nie jedno zycie i jestesmy WAM zato bardzo WDZIECZNI!!!!!!!!!!!!!! malo pozostalo takich lekarzy jak WY w tej firmie ktora rozwala rembel z bohdanowa i reszta

#56 ~przechodzen~

~przechodzen~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 12:54

sluchajcie chodza sluchy ze brygada rembelinskiego poszukuje pracy ludzie uwazajcie bo WAS tez to samo spotka

#57 ~B.B~

~B.B~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 13:22

ludzie chcecie wiedziec jakich teraz lekarzy pozatrudniala bohdanowa co poniektorzy jezdzili na karetkach ogolnolekarskich inni na przewozowych nieraz sie jezdzilo im do pomocy bo nieumieli nic zrobic przy pacjencie a teraz ci sami lekarze jezdza w karetkach specjalistycznych TO JUZ TERAZ WIECIE JACY SPECJALISCI JEZDZA W POGOTOWIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A FACHOWCY POSZLI W ODSTAWKE bo byli lepsi niz BOHDANOWA

#58 ~ewa sz.~

~ewa sz.~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 13:35

Do żółci strasznie mi daleko bo mnie tak naprawde to wali co sie dzieje w pogotowiu. To, że ludzie sa podzieleni i atmosfera okropna to wiadomo nie od dzis. Rembelinski mistrzem moim to raczej nie jest bo nie te planety. Przyszedl po Wisniewskim i tez mial zgliszcza do odbudowania, a co sam zostawil wyjdzie predzej czy pozniej. Ja bardziej oceniam destrukcyjna dzialalnosc zwiazkow zawodowych w pogotowiu bialostockim. Jakos inne pogotowia sobie daja rade tylko u nas tragedia. Jesli zas chodzi o lale to od tego jest zeby ludzi ratowac, zas to ze sie czuje jak swieta krowa to juz co innego, a sadzac po twoich sformulowaniach propo jej poruszania sie sadze ze tobie rowniez jest bardzo bliska co mnie zreszta nie dziwi ;). Pozdrawiam i pal tyle bo sie przekrecisz :)

Ani ze mnie lala, ani święta, ani też krowa. Dziękuję Panu za wypowiedź. Nie dyskutuję z cieniami, i tyle. Ratowanie jest moją pasją, i ma Pan rację, że od tego jestem. Nigdy nie twierdziłam inaczej.Przyzna Pan, że pisanie na forum o tym co Pana cytuję : wali, mija się z celem, chyba że to forma wykorzystania wolnego czasu. W pracy czy też na wakacjach. Życzę dużo zdrowia. Ewa Szymczuk.

#59 ~kobiety~

~kobiety~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 13:46

EWA SUPER TAK TRZYMAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#60 ~wspolczujacy~

~wspolczujacy~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 13:52

skoro pan rembelinski jest taki dobry jak twierdzi to niech powie za co go zwolnili z NFZ LUDZIE NIE PODDAWAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych