Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~rumcajsik~

~rumcajsik~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:32

dzicz z najniższych grup społecznych -zresztą polskich chojraków -odpowiedników nie brakuje .. a swoją drogą cieszę się że romów (nie wszystkich-choć stety/niestety określiłbym na 90% odpowiada opisowi) (tych odpicowanych,pyskatych,chamskich, którzy podatków i uczciwie zarobionych pieniędzy na oczy nie widzieli + plus ich "baby"- cechy podobne czasami jeszcze 3 razy bardziej bezczelne i aroganckie -nie mylic z pieknymi i interesującymi tradycjami i obyczajami narodowości )trzyma się z dala i wyprasza się z lokalów ,znam romów ,którzy wiodą uczciwe i przykładne życie ,bawią się i naprawdę (daleko im do zachowania w tym przypadku 90% pobratyńców chamów) - oddałbym za nich własne ręce ,dlatego powiem tak - ludzi (te 90%) którzy od tylu lat nie mieli żadnych zamiarów przystosować się do życia w Polsce ,ba i 99% nigdy nie uregulowała żadnych podatków zwiększając statystyki kradzieży i pobić, dewastacji ,oszustw i podrób,nie wspominając o jakiejkolwiek chęci na uspołecznienie, zanjomosc z rdzennymi Polakami, szkolnictwo czy przyznaniu się do tego co zazwyczaj uprawiają -powinna być obesłana ze swoim dobytkiem za przysłowiowe 7 morze z zakazem wstępu (i tak z każdym kto podskakuje gospodarzom zasługując na to latami i statystykami, faktami ),a o uczciwych nie trzeba się martwić bo potrafią sobie radzić i 99% przypadków mogą liczyć na pomoc współobywateli rdzennych (jak się chce to mozna) i tyle. Współczuje Słowakom -tam pobłażliwość władz wyrządziła olbrzymie szkody społeczeństwu -ile lat zajmie im naprawa?! Polacy zagraniczni złodzieje? -łapać złodzieji i jazda z nimi do więzień.,niepłacenie podatków ?-out !,a nie mdłe przyczepianie łatek rasisty (nie w kwestii rasy się wypowiadam tylko ludzi świadomie działajacych na szkodę społeczeństwa)i to powoływanie się na tolerancję ;-homo -nie mam nic przeciwko,byle by obowiązywał zakaz adopcji dla par/małżeństw homoseksualnych. Uchodźcy -jak najbardziej szansa na zaklimatyzowanie -proszę bardzo bez wyjątków,a jak brak chęci to do widzenia .taka realna wizja z mojej strony.

#22 ~czeczency~

~czeczency~
 • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 17:31

To, że inna narodowość tu piszecie badzieje.
Wcale Polacy nie są lepsi.
To, że tu co opowiadacie nie są wszyscy tacy sami.


ale wszystcy ktorych znamy na dziesiecinach z hotelu iga ^^ tacy sa
ludzie boja sie ich, a w gimnazjum czeczency ktorzy sie tam ucza sa jeszcze gorsi....

#23 ~elokwent~

~elokwent~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 11:30

Błagam, nie znacie ich osobiście, a oceniacie. Ja znam kilku, zadaję się z nimi. Może im czasem odbija coś do głów, ale to na prawdę porządni ludzie. Btw. nie są brudasami, oni bardziej dbają o siebie niż Polacy.. na tym polega też ich religia. Parę osób napisało, że chodzą do sklepów i kradną - bullshit. Trzeba żyć z nimi dobrze, oni z Wami też będą tak żyć.

#24 ~mhm~

~mhm~
 • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 14:19

po co gadacie tyle jak oni nozem to wy bronia co jest to wasz kraj nie pozwalajcie im sie panoszyc bo bedzie to samo co na zachodzie ;)

#25 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

  sometimes dealing with silly people

 • Użytkownicy
 • 5292 postów

Napisano 24 luty 2012 - 07:11

po co gadacie tyle jak oni nozem to wy bronia co jest to wasz kraj nie pozwalajcie im sie panoszyc bo bedzie to samo co na zachodzie ;)


A co jest na Zachodzie? :huh:

#26 adrian

adrian

  VIP

 • Użytkownicy
 • 1974 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 19:35

omal by ich przyłapano za atak nożemDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych