Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kolonel~

~kolonel~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2007 - 08:03

I po co nam ta "balszaja kultura" ?

#2 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2007 - 09:55

I tak Policja im nic nie zrobi. Oni sie czuja u nas bezkarni . O.

#3 ~10 iny~

~10 iny~
  • Goście

Napisano 06 październik 2008 - 19:20

ci jeba... czeczeni do malego z kosa chodza mieszkam na dziesiecinach a ich tam jak mrowek tylko pija i kradna w stoczku na potege zyja z naszych podatkow na nasz koszt i sie .... panosza jak by byli u siebie tak trzeba im pomagac w telewizji mowia i pokazuja jacy noi biedni bo polska to kraj miodem plynacy i trzeba tych brudasow przygarnac a oni w taki sposob sie dziekuja za kat nozem i rozbojami

#4 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2008 - 07:39

Ja mieszkam w okolicy więc codziennie widzę co tam u nich się dzieje. Wychodzą na ulicę takie czeczeńskie cwaniaki i czują się jak u siebie. A dzieci biegają w zimie w klapkach i bawią się cegłówkami, rzucają nimi w siebie, więc agresja w nich jest od małego. Występują w telewizji i narzekają, że muszą się wyprowadzić z ośrodka a nikt im nie chce mieszkania wynająć. I WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ!

#5 ~Pył~

~Pył~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 00:38

Polacy nie są lepsi... Też potrafią straszyć nożem. Dlaczego więc nie powyżucać Polaków na ulicę?

Po jednej czy kilku osobach nie można oceniać całego narodu. Stereotypami posługują się jedynie głupcy. A niekompetencja kulturowa większości Polaków prowadzi tylko do niepotrzebnej ksenofobii...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 12:05

Noż został uzyty nie dlatego, że są Czeczeńcami, tylko dlatego, że byli pijani. Ot, i cała filozofia.

#7 ~WsP player~

~WsP player~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 21:44

a , zobaczycie za jaies 10-20 lat... namnoża sie u nas w kraju , bo tu taka fajna bezkarna polska, i bedzie wtedy dopiero ... gorzej niz w Rosji...

Ja to bym ich na zbity ryj wywalił , tych czeczenow co z nozem biegaja , co kradna w sklepach itp...
jak chca biegac z nożem po ulicy , niech sie wynoszą do swej rosji i tyle ...

#8 ~kropcia2~

~kropcia2~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2009 - 07:53

no i co z tego że to uchodźcy? Polacy sa jeszcze gorsi Czeczeńcy celowali w noge, nie chcieli zabić Wiem źle zrobili ale nie dlatego że to czeczeńcy tylko dlatego że to zwykli ludzie pod wpływem alkoholu Od razu wielkie halo bo to czeczeńcy, a może okaże się że to nie oni zaczeli tylko komus nie podobało się że uchodźcy piją razem z innymi w tym samym klubie, ale może być i tak że to ich wina Różnie to bywa Nieskreślajcie ludzi z powodu innej narodowości

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2009 - 17:52

CYTAT(kropcia2 @ 22.03.2009, 07:53) <{POST_SNAPBACK}>
no i co z tego że to uchodźcy? Polacy sa jeszcze gorsi Czeczeńcy celowali w noge, nie chcieli zabić Wiem źle zrobili ale nie dlatego że to czeczeńcy tylko dlatego że to zwykli ludzie pod wpływem alkoholu Od razu wielkie halo bo to czeczeńcy, a może okaże się że to nie oni zaczeli tylko komus nie podobało się że uchodźcy piją razem z innymi w tym samym klubie, ale może być i tak że to ich wina Różnie to bywa Nieskreślajcie ludzi z powodu innej narodowości

Jak czarna dostala w gebe to kryminal i wielki lamet .Jak Polak dostal kose to jest super bo zapewne on zacza. Zwykli ludzie po alkoholu? Idz wieczorem do sklepu na dziesiecinach i pokaz tym lajzom ze masz pieniadze zobaczymy czy tez beda plakac jak po tej czarnej w galerii

#10 ~~Mario~~

~~Mario~~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:51

CYTAT(kropcia2 @ 22.03.2009, 08:53:28) <{POST_SNAPBACK}>

Kropcia ty nawet nie powinnaś się wypowiadac na ten temat lewaku...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:55

CYTAT(kolonel @ 27.11.2007, 09:03:00) <{POST_SNAPBACK}>
I po co nam ta "balszaja kultura" ?

No własnie poco ;((

#12 ~tokingheds~

~tokingheds~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 18:13

Niech ta banda jedzie do krajów swoich pobratymców. Arabia Saudyjska, jakieś Emiraty czy co. TAM niech sprobują popić, pokraść. Łapa na pieniek i ciach!

#13 ~Małolata~

~Małolata~
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 16:05

Mojim zdaniem nie powinno się wpuszczać czeczeńców do Polski. Znam ich bardzo dużo. Mieszkają obok mnie są to nie roby. Którzy przyjerzdzają do Polski i nic nie robią .!!! Nie szukają pracy nic. Bo przeciesz po co!! Jak opieka im pomoze. Pieszkają w bardzo ładnym mieszkaniu które jest juz zaniedbane dziury w ścianach itp! Jak sie wchodzi na klatke to juz ich czuć!! Nie wiem wody nie mają czy jaki chu......!!! brudasy!!! W zajezdzie IGA to mieszkają prawdziwi teroryśći z nozami i z bronią chodzą !! Zaczepiają wszystkich kto obok przejdzie!!! W budowlańcu prawie to samo !!! Chodzą tylko po galeriach Piotr i Paweł i do kwadratu chu..... wie po co i tak nic nie kupują!!! Won z nimi!!!!! Nie nawidze ich za same mordy!!!!

#14 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 18:05

Trzeba ich deportowac do kraju, którego są obywatelami, tzn. do Rosji.

#15 ~dssss~

~dssss~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 13:22

Czeczeni będą za 10 - 15 lat ogromnym problemem. Od małego uczą się agresji. Nie kształcą się. Uczą się bić. Ninawidzą Polaków i wiedzą, że są bezkarni. Ogromne zasiłki uczą ich zycia bez pracy. Oczekują , że będą dostawać kasę za drmo. Jak nie dostaną to ukradną.

#16 ~Lusia~

~Lusia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 15:30

CYTAT(Małolata @ 4.10.2009, 16:05:47) <{POST_SNAPBACK}>
Mojim zdaniem nie powinno się wpuszczać czeczeńców do Polski. Znam ich bardzo dużo. Mieszkają obok mnie są to nie roby. Którzy przyjerzdzają do Polski i nic nie robią .!!! Nie szukają pracy nic. Bo przeciesz po co!! Jak opieka im pomoze. Pieszkają w bardzo ładnym mieszkaniu które jest juz zaniedbane dziury w ścianach itp! Jak sie wchodzi na klatke to juz ich czuć!! Nie wiem wody nie mają czy jaki chu......!!! brudasy!!! W zajezdzie IGA to mieszkają prawdziwi teroryśći z nozami i z bronią chodzą !! Zaczepiają wszystkich kto obok przejdzie!!! W budowlańcu prawie to samo !!! Chodzą tylko po galeriach Piotr i Paweł i do kwadratu chu..... wie po co i tak nic nie kupują!!! Won z nimi!!!!! Nie nawidze ich za same mordy!!!!

#17 ~Polin~

~Polin~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 10:22

Czeczeni rozwiązują swoje problemy tak jak to się robi tam u nich. Dobrze że nie ma u nas metra, bo wtedy pewnie byłaby powtórka tego co zrobili w Rosji.

#18 Suchy

Suchy

VIP

• Użytkownicy
  • 2108 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 13:33

....a jop twoju mać, my kulturnyj narod.... biggrin.gif

#19 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 11:35

<!--quoteo(post=159942:date=4.10.2009, 16:05:47:name=Małolata)--><div class='quotetop'>CYTAT(Małolata @ 4.10.2009, 16:05:47) <a href="index.php?act=findpost&pid=159942"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Mojim zdaniem nie powinno się wpuszczać czeczeńców do Polski. Znam ich bardzo dużo. Mieszkają obok mnie są to nie roby. Którzy przyjerzdzają do Polski i nic nie robią .!!! Nie szukają pracy nic. Bo przeciesz po co!! Jak opieka im pomoze. Pieszkają w bardzo ładnym mieszkaniu które jest juz zaniedbane dziury w ścianach itp! Jak sie wchodzi na klatke to juz ich czuć!! Nie wiem wody nie mają czy jaki chu......!!! brudasy!!! W zajezdzie IGA to mieszkają prawdziwi teroryśći z nozami i z bronią chodzą !! Zaczepiają wszystkich kto obok przejdzie!!! W budowlańcu prawie to samo !!! Chodzą tylko po galeriach Piotr i Paweł i do kwadratu chu..... wie po co i tak nic nie kupują!!! Won z nimi!!!!! Nie nawidze ich za same mordy!!!!<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

#20 Aqualian

Aqualian

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2010 - 13:14

To, że inna narodowość tu piszecie badzieje.
Wcale Polacy nie są lepsi.
To, że tu co opowiadacie nie są wszyscy tacy sami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych