Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
831 odpowiedzi w tym temacie

#821 ~,, pracocholik ``~

~,, pracocholik ``~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:13

Ludzie Wy jesteście jak szarańcza:) Ogarnijcie się trochę. wydoroślijcie i jak macie jaja i nie tylko to odważcie się powiedzieć co was boli w cztery oczy a nie brednie na forum wypisujecie. Bawicie się plotkami, oczerniacie normalnych i nie kiedy pracowitych uczciwych ludzi. Żal mi Was:) Wasz iloraz inteligencji jest poniżej zera.

#822 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 21:39

http://demotywatory....-w-dzisiejszych

#823 ~wonsaty~

~wonsaty~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 13:57

Wy tu o Nitec... wypisojecie: jaki to on zdolny, bystry, sliczny, zagramaniczny. Chlopak nie rowna sie z rozdzielca azjatyckiego pochodzenia. Ten to dopiero AS! :ph34r:

#824 ~Borys~

~Borys~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 15:22

so3 to super brygada ze wszystkimi się dogada. dla nich norma to nie męka. Tiger dziś przed nimi klęka. ta brygada jest szalona i wciąż norma jest zrobiona. Nasz Arturek to jest zuch, napier..la wciąż za Dwóch, wszyscy z niego przykład bierzcie a podwyżkę dostaniecie, w to uwierzcie hehehe

Taaaaaa bierzcie przyklad!Szczegolnie jak innych nakreca zeby chodzili na gore i ludzi popier***ali!Ot mi zuch uch,uch,uch :blink:

#825 ~ex senseo~

~ex senseo~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 16:07

Akurat!Nitec.. na brygadzistę! :D Ma wszystkie zalety jakie powinien mieć brygadzista:Wygląd reprezentacyjnyumiejętności ,że ho houmie współpracować z grupą,że ho hozna się na wszystkim ,że ho hodzięki niemu norma schodzi ,że ho ho oj i długo by jeszcze wymieniać,że ho ho :D No i że wogóle nie jest konfliktowy że ho ho :P

Max oczywiście żartujesz???
Kiedyś ten nieudacznik był moim skoczkiem i co powiem-tragedia!!!
Dziwi mnie że jeszcze w Biazecie pracuje bo osrywa wszystkich.Jako skoczek był tak beznadziejny że brak słów.Mało tego nigdy nie chciał stanąć za kogoś bo mu się nie chciało,był tylko od papierkowej roboty a do najgorszego gówna zawsze brała się Kasia Baj....!Gdyby nie Kasia zginęlibyśmy jak karaluchy.Mądrzył się że jest skoczkiem na którego nie nadawał się wcale!Liczenie też nie było jego mocną stroną.
Konfliktowy?To mało powiedziane!To największy "Błazen" Biazetu!

#826 ~bubu~

~bubu~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 17:42

odwalcie się głupie manekiny od so 3. Szukacie tylko tanich sensacji. Było już za nudno na forum to trzeba dolać oliwy do ognia.Zaraz koniec roku,umowy się kończą i sami będziecie lizać pupy brygadzistom żeby was nie zwolnili.Ja również zapraszam jutro na L3. Jak jesteście tacy odważni to powiedzcie to dla nas w twarz wy popieprzone manekiny.

#827 ~pif-paf~

~pif-paf~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 18:04

odwalcie się głupie manekiny od so 3. Szukacie tylko tanich sensacji. Było już za nudno na forum to trzeba dolać oliwy do ognia.Zaraz koniec roku,umowy się kończą i sami będziecie lizać pupy brygadzistom żeby was nie zwolnili.Ja również zapraszam jutro na L3. Jak jesteście tacy odważni to powiedzcie to dla nas w twarz wy popieprzone manekiny.

Tak jest!Mają coś do nas?To niech przyjdą i powiedzą to nam prosto w oczy!

#828 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 18:53

Max oczywiście żartujesz???
Kiedyś ten nieudacznik był moim skoczkiem i co powiem-tragedia!!!
Dziwi mnie że jeszcze w Biazecie pracuje bo osrywa wszystkich.Jako skoczek był tak beznadziejny że brak słów.Mało tego nigdy nie chciał stanąć za kogoś bo mu się nie chciało,był tylko od papierkowej roboty a do najgorszego gówna zawsze brała się Kasia Baj....!Gdyby nie Kasia zginęlibyśmy jak karaluchy.Mądrzył się że jest skoczkiem na którego nie nadawał się wcale!Liczenie też nie było jego mocną stroną.
Konfliktowy?To mało powiedziane!To największy "Błazen" Biazetu!

Brawo!!!!!!!!!!!!!!!
To była prowokacja.Dziękuję za szczerą wypowiedź i komentarz.Ten osobnik nie nadaję się nawet na resocjalizację.

#829 ~charpiaaaaaa~

~charpiaaaaaa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 20:38

Ludzie!!!!
Ja rozumiem, ktoś miał zły dzień, na kogoś tak pogoda działa ale chyba są jakieś granice przyzwoitości? Wypisujecie jakieś głupoty na ludzi których tak naprawdę nie znacie.
Jutro w pracy oczywiście będziecie się do nich szeroko uśmiechać.
Naprawdę tak kochacie Biazet, że w domu żyć bez niego nie możecie?
Nie macie co robić, zajmijcie się domem, rodziną, psem czy rybkami...
Chyba wszyscy zapomnieli już do czego służy forum- bo chyba nie do opluwania się wzajemnie.
Pozdro dla ludzi dzięki którym chce mi się rano wstawać i tam iść(kilka osób się takich znajdzie) :P

#830 ~luzaczka~

~luzaczka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 00:01

Siedzę sobie w domku i tak obserwuję co WY tu wypisujecie i rzygać mi się chce. Czy wy ludzie naprawdę nie macie problemów? I tak każdy wie co się dzieje w pracy to jeszcze na publicznym forum wypisujecie takie głupoty, porażka :(

#831 ~manekin~

~manekin~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 08:11

CO WAS BOLI TAK TE SO3? PRZECIEŻ NIEKTÓRZY Z TEJ LINII SĄ FAJNI. ŻAL MI WAS BIAZETOWCY.

#832 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 09:35

Ja nie jestem z SO3 i uważam, że mieszanie CAŁEJ linii z błotem, tylko dlatego, że się nie lubi KILKU osób, jest śmieszne i niedorzeczne. Nie znam ludzi z SO3 [może jednostki znam, ale mniejsza o większość], więc nie widzę powodu, żeby się wypowiadać na ich temat.
Przydałoby się Wam trochę ogłady - zwracam się do tych, którzy wypisują bzdury o ludziach, z którymi nawet słowa nie zamienili.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych