Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
831 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 17:35

Pracuje w firmie biazet już od 2 lat i wiem że firma nie szanuje w żaden sposob pracownika, tzn.podwyzki już raz pan prezes nam dal:zabrał z premi uznaniowej dodał do stawki zasadniczej i jak wyszło w końcowym rezultacie mamy to samo co przedtem.Dyrektor Biazetu jak i kierownicy uważali że na nasze miejsce jest wielu chętnych co oczywiście prawdą nie jest ponieważ po mieście szybko rozchodza sie wieści o tym jak traktuje sie pracowników w Biazecie.Na zwolnienia lekarskie nie można chodzić ponieważ automatycznie jesteś 1-wszy do zwolnienia, urlopy dają Ci gdy oni chcą , ciągle przyjmują i zwalniają -nie jesteś pewien jutra, chory jesteś, umierasz , to i tak nie ma wspułczucia-masz robić dalej.tempo pracy jest bardzo szybkie i dużo osób go nie wytrzymuje i rzuca pracę już po kilku dniach jak nie wcześniej-choćby to powinno dać coś do zrozumienia zarządowi spolki!zarobki są niadekwatne do wykonywanej pracy, w tym zakladzie jest naprawde ciezko, a zwlaszcza w sezonie letnim gdy jest bardzo gorąco a zaklad jest bez klimatyzacjii nie gwarantuje odpowiedniej ilości wiatrakow, ludzie doslownie ociekają potem , czy to jest praca w godziwych warunkach??Oczywiście zaklad ponosi pewnwe straty-jest to nie uniknione ale też ma zyski z produkcji wiec nie wierze że niestać go na podwyrzki skoro inne słabsze finansowo zaklady dają.Postawić kturegoś pana z zarzadu na linie produkcyjną na pelną norme i zobaczymy po jakim czasie zrezygnuje i przyzna nam racje:)

#2 ~so6~

~so6~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 22:40

masz swieta racje z tym co sie dzieje w biazece to jest horror, zeby czlowiek mial umowe a oni w trakcie jej trwania cie zwolnic moga ko jet karygodne, co wiecej lancuch to menda, dzisaj slyszalem jak ludzie chca tam przychodzi jak ktos raz tam pracowal to woli omijac te miejsce z daleka chyba ze jest glupi, dlamnie ta wyplata to jest smiech nawet po poswyszkach zeby dali 1500 to mozna pracowac, powinni dbac o pracownikow bo chetnych traca .... mam nadzieje ze kiedys bedzie sie tam lepiej pracowalo

#3 ~biazeciara~

~biazeciara~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2008 - 15:18

masz swieta racje z tym co sie dzieje w biazece to jest horror, zeby czlowiek mial umowe a oni w trakcie jej trwania cie zwolnic moga ko jet karygodne, co wiecej lancuch to menda, dzisaj slyszalem jak ludzie chca tam przychodzi jak ktos raz tam pracowal to woli omijac te miejsce z daleka chyba ze jest glupi, dlamnie ta wyplata to jest smiech nawet po poswyszkach zeby dali 1500 to mozna pracowac, powinni dbac o pracownikow bo chetnych traca .... mam nadzieje ze kiedys bedzie sie tam lepiej pracowalo

#4 ~EX PRACOWNIK SENSEO!~

~EX PRACOWNIK SENSEO!~
  • Goście

Napisano 22 maj 2010 - 08:17

CHE NAPISAC TYLKO PRAWDE O TYM SYFIE CO SIE BIAZET ZOWIE!!!TO CO SIE DZIEJE TERAZ NA SENSEO PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE...A WIEC ZACZNIJMY OD TEGO ZE CALA HALA SENSEO PRZESZLA "METAMORFOZE".NIBY NIC ALE...W ZAKLADZIE WPROWADZONO COS CO SIE NAZYWA LEAN LINE.JEST TO PO PROSTU WYZYSK!LUDZIE NASUWAJA W ZMINIEJSZONYM SKLADZIE A ROBIA PO DWA STANOWISKA W JEDNYM I OCZYWISCIE BEZ PODWYZEK.NO COZ NA SENSEO JEST NOWY KIEROWNIK PAN DANIEL M.MLODY SZCZAW A TYRAN PELNA MORDA.JEGO POMYSLY SA CHORE I POWALONE.PAJAC NIE MA POJECIA JAK SIE ZAPI...... NA LINII JAKA TO CIEZKA PRACA.LAZI I WDRAZA TE SWOJE PSYCHICZNE INNOWACJE.WSZYSCY BRYGADZISCI SRACZKI DOSTAJA NA JEGO WIDOK.JAKIS ROK TEMU KIEDY WPROWADZALI LINA MYSLELI ZE ZLAPALI KURE ZNOSZACA ZLOTE JAJKA A OKAZALO SIE TO TOTALNYM NIEWYPALEM.WIEC TERAZ PRZYJECHALO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI Z ANGLII I NIE TYLKO BY TEN CALY SYFIK RATOWAC.CIEKAWE ZE DLA TAKICH MAJA KASE A DLA LUDZI NIC.W ZAKLADZIE BYLO DUZO DNI WOLNYCH-SPOWODOWANYCH BRAKIEM ZAMóWIEN LUB BRAKIEM KOMPONENTOW.NO I OCZYNI MUSZA BYC OCZYWISCIE TE DNI MUSZA BYC ODPRACOWANE ALE NIEKTORZY MAJA ICH GRUBO PONAD 15.NO I MADRE LBY BIAZETU WYMYSLILY ZE JEZELI TE DNI NIE ZOSTANA ODPRACOWANE TO W STYCZNIU PO PROSTU UTNA PRACOWNIKOM Z WYPLATY.CZYLI WYCHODZI NA TO ZE W GRUDNIU WIEKSZOSC LUDZI BEDZIE PRACOWAC ZA DARMO!!!A DLACZEGO NIBY PRACOWNICY MAJA TRACIC TAK CIEZKO ZARABIANE PIENIADZE?Z JAKIEJ RACJI?POSTOJOWE CHYBA IM SIE NALEZY.MADRZY WYMYSLILI KOLEJNE ROZWIAZANIE-DAWALI DO PODPISYWANIA WNIOSKI,ZE JEZELI KTOS SIE SAM ZWOLNI Z BIAZETU TO MU ZA TE WOLNE DNI POTRACA...PARANOJA!W BIAZECIE POLOWA BIURA JEST NIE POTRZEBNA.SA TO OSOBY NIE MAJACE KOMPLETNIE POJECIA O PRODUKCJI-MOWA TU O TECHNOLOGACH KTORZY TYLKO UMIEJA WSZYSTKO DZIEKI LAPTOPOM!!!PREZESIK NA POCZATKU ROKU ZAPYTANY O PODWYZKI POWIEDZIAL ZE ICH W 2010 ROKU NIE BEDZIE A TERAZ ZMIENIA ZDANIE TWIERDZI ZE DLATEGO NIE BEDZIE PODWYZEK BO LUDZIE NIE PODPISALI TYCH CHORYCH OSWIADCZEN...ZALOSNE!!!POWYLEPIALI CALA HALE SENSEO JAKIMIS KARTKAMI NP.TU KOSZ TYLKO NA KUBKI PLASTIKOWE,TU KOSZ NA OGRYZKI,TU KOSZ NA ZURZYTE REKAWICZKI,TU KOSZ NA FOLIE A TU NA COS INNEGO-PRZEDSZKOLE!!!TO CO SIE DZIEJE W BIAZECIE TO ISTNY KABARET I CYRK!!!JA NA SZCZESCIE MAM TO ZA SOBA I WOLE BEZROBOCIE NIZ MEKE W TYM BAJZLU!

#5 ~Patyk~

~Patyk~
  • Goście

Napisano 22 maj 2010 - 08:43

Ooooooooo nareszcie ktoś tu coś napisał.Codziennie tu zaglądam.No cóż napisałeś szczerą prawdę o Biazecie i nie ma co tu owijać w bawełnę prawda jest straszna.Wyzysk pracowników tam jest straszny.Pracowało mi się też tam i nie miłe mam wspomnienia z tego miejsca pracy.Tam jedynie jest zastraszanie,że albo zabiorą ci premię albo nikt cię tu nie trzyma i szukaj sobie pracy bo na twoje miejsce jest tysiące chętnych...taaaaaaaaa jasne!Kolejki kilometrowe stoją pod Baizetem hahahahaha!!!Każdemu odradzam tam pracę,każdemu!

#6 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 00:50

Biazet sa jakosc kazdego dnia???Takie cos widnieje na koszulkach tego obozu pracy!!!Powinno byc BIAZET S.A. WYZYSK KAZDEGO DNIA!!!To co tam sie dzieje to paranoja.Dziwne ze pisza tu tylko ex pracownicy tej marnej firmy.Ale chyba tylko my tu mozemy pisac prawde.Pracowalem w tej firmie grubo ponad rok.Wyzysk totalny.Latem goraco-brak klimy za to na liniach przyczepione marne wiatraki made in china po 20zl kazdy.Pot po du*** sie leje ale swieta jest norma i trzeba ja zrobic bo inaczej po premii.Chore jest ze na tak duzej hali produkcyjnej nie ma zadnego doplywu swiezego powietrza-brak okien ktore by nozna bylo otworzyc.Zima jest cholernie zimno ciepla zero!No ale biuro jest ogrzewane na full i klime latem maja...i okna!Podwyzek nie ma tam od 2 lat a za taka ciezka prace powinny byc i to nie male.Firma co roku zarabia miliony na wszystkich wyrobach jakie tam sie produkuje.I dzieki komu?Tym wszystkim ludziom ktorzy nasuwaja na III zmiany!Rosti przy tym to spoko-loko zaklad!Ja rowniez odradzam kazdemu tam prace bo prawda jest iz za byle przewinienie jakis procent jest zabierany z premii.Gdyby nie ta premia to ludzie zarabiali by po 900 zl na reke albo i mniej!Brygadzisci to lenie smierdzace bo tylko troleje podpieraja albo w palarni siedza i nic poza tym nie robia.Trenerzy to juz zupelnie totalna pomylka bo monterzy wiedza wiecej o produkcji niz oni!Wyzask,zastraszanie,mobbing,traktowanie ludzi jak w obozach pracy podczas II wojny...Brak slow!!!

#7 super

super

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2010 - 22:17

smile.gif angry.gif

Użytkownik super edytował ten post 28 maj 2010 - 22:25

#8 super

super

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2010 - 22:21

Witam wszystkich biazetowcow.kupa prawda ze brygadzisci sraja w gacie na widok pana kierownika(chyba ze sa tacy)ja do nich nie naleze.

#9 ~EXTRA~

~EXTRA~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 22:25

Hahahahahahahahaha............................................ale reklama!To sie nazywa miec podejscie do pracy!Super!

#10 super

super

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2010 - 22:27

Jak tak jest zle w jeb... biazecie to dlaczego sie wszyscy nie zwolnia?

#11 ~EXTRA~

~EXTRA~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 22:33

Bo pracy nie ma...proste?Proste!A 1300-1500 na reke to nie jest wcale tak malo!W innych firmach ludzie miesiacami kasy nie dostaja i robia tam nadal.
Np.takie Uchwyty-co tam sie dzialo?Zaklad poszedl na odstrzal i juz go niet!Wiec nie narzekajta ludziska tylko cieszcie sie ze robote macie-w tych czasach to luxus!!!

#12 ~Kubuś~

~Kubuś~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 22:48

i ja również się dopisuje, że Biazet to jeden wielki obóz pracy, nieludzkie traktowanie pracowników uwalania premii za byle kupa... pracowałem tam dwa miesiące i była to najgorsza robota jakiej się podjąłem - zrezygnowałem z czego jestem zadowolony i więcej tam moja noga nie postanie...

#13 ~Borys~

~Borys~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 00:13

Eeeeeeeeeee...tu jest lajcik,praca w Biazecie nie była taka zła.Nie przedłużyli mi umowy bo poprostu za któdko tam robiłem.Ale żalu o to nie mam.Są starzy i dobrzy pracownicy więc wiadomo komu przysługuje pierszeństwo.No może niech chociaż tych starych i dobrych pracowników bardziej szanują i doceniają.Bo dziś trudno o wykwalifikowaną kadrę.A ci co tam zostali to naprawdę zawodowcy w pełnym słowa tego znaczeniu.Także dla nich SZACUN!

#14 ~JOSE~

~JOSE~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 18:59

Jak tak to wszystko czytam to prawie jest tu tak samo jak na forum Promotechu.Tyle ze tam jada bardziej ostro.Ale tu to tylko kwestia czasu...bedzie to samo.Nigdy nikomu sie nie dogodzi,zawsze bedzie cos nie tak,zawsze zly jest przelozony itd.
Jezeli komus dzieje sie taka krzywda to niech sie zwolni i tyle.

#15 ~Meg8_7~

~Meg8_7~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 12:40

O czym Ty mowisz czlowieku?! W biazecie niby praca lajcik ? No moze... Kwestia stanowiska... A skoro tak twierdzisz, ze dla Ciebie byl luzik, tzn ze dostales zajefajna fuche i jestes pier***onym egoista, bo nie zauwazasz jak inni haruja ciezko... Nie przedluzyli Ci umowy wcale nie dlatego, ze za krotko tam pracowales. Myslisz, ze oni biora to pod uwage ? W zyciu... Oni nawet jak zwalniaja ludzi to nie podpieraja sie zadnymi konkretnymi kryteriami, tylko wypieprzaja wszystkich jak leci. Wyrzucaja na zbity pysk nawet tych, ktorzy po 10 lat pracowali. Nie zwracaja uwagi na to, czy ktos jest dobry, czy najlepszy. To dla nich nie jest argument, zeby taka osobe trzymac w zakladzie. A co smieszne i prawdziwe jest tutaj masa ludzi, ktora pracuje po 8-9 lat i jak dotad nie maja umowy na czas nieokreslony!!! To jest dopiero paranoja!! Pracowac tyle lat i martwic sie, ze pod koniec roku Ci umowy nie przedluza!!!

#16 ~Krasnal ogrodowy~

~Krasnal ogrodowy~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 13:36

Są plusy i minusy w tej firmie:

plusy:
-Wypłata zawsze przed lub do 10tego
- Można poznać ciekawe osoby
- Spotkania integracyjne

minusy:
- Malo płacą
- Łatwo stracić część premii
- Krótkie umowy (tak naprawdę w każdej chwili możliwość utraty pracy)
- Wysokie normy
- Warunki też bardzo często niesprzyjające (głównie w bardzo zimne lub gorące dni)
- Niemalże niemożliwy rozwuj/awans.
- Podwyżek bardzo mało i małe (średnio 100zł brutto) i nie przewidziane w tym ... domyslam sie też, ze i w przyszlym roku.
- Praca na wiekszości (niedługo to już chyba na każdym) stanowisk ciężka lub bardzo ciężka.
- Zatłoczone szatnie, którym często towarzyszy nieprzyjemny zapach (głównie z biegnących tam rur kanalizacyjnych)
- Często jest trudne lub wręcz niemozliwe otrzymanie urlopu.

Oczywiście jest więcej plusów i minusów jednakże zdecydwanie dominują minusy. Kto tu pracował dłużej,najlepiej wie co tu się dzieje. Ogólnie to nikomu tu pracy nie polecam i tym którzy pracują lepiej życzyć by jak najszybciej ja zmienili...bo lepiej to tu napewno nie bedzie a jeszcze gorzej.

#17 ~Apollo 90'~

~Apollo 90'~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 16:55

Prawda wszystko prawda!W Biazecie dzieje sie coraz gorzej.Pracownicy zamiast sie rozwijac to cofaja sie.Chore to wszystko no i oczywiscie pracownik dla kierownika nie istnieje po prostu go nie ma!Bo jak taki robol moze go obchodzic,mowi iz mozna prace zmienic jak sie nie podoba.Dziwne tylko skad ma wyplate co nie?Kto na niego napier***a,ten zwykly nie szanowany robol.Za co imprezy,ich wyjazdy,glupawe szkolenia,zapewne duuuuuuuuze comiesieczne premie...Wszystko to dzieki ciezkiej pracy ludzi na linii.Biurowi chodza do kwadratu na zakupy kiedy sobie chca,siedza pod parasolkami i obiadki sobie jedza-tez z pieniedzy wypracowanych przez zwyklego robola na linii.Oni moga wszystko a monter jak wyjdzie do palarni to po premii,a co!
30 minut przerwy w ciagu dnia to smieszne!Ale zwykly szarak nie ma nic do powiedzenia!A jak mowi za duzo to juz jest na czarnej liscie do wywalenia!Ach...prawda boli!Szanujta kierownictwo pracownikow bo wkrutce potracicie ich wszystkich i sami bedziecie zasuwac na tasmie produkcyjnej a wtedy zobaczycie jaka to cieza praca!!!

#18 ~Sobie ktos tam...~

~Sobie ktos tam...~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 19:19

Co do zatloczonych szatni to moze wiecej-szczegolnie w damskiej jest tragedia.Szafki podostawiali i jest bardzo malo miejsca.
-wszystkie panie "obijaja sie" o siebie
-nie ma jak sie przebrac i trzeba czekac az sasiadki sie przebiora
-no oczywiscie to wiarze sie z tym ze na autobus jest ciezko zdazyc bo pracuje sie do np.21.55!!!
-okien nie ma jak otworzyc bo zastawione sa szafkami
-smierdzi ze az zygac sie chce bo po 8 godz,pracy niektore panie nie pachna zbyt ladnie
-smierdzi z rur kanalizacyjnych i to juz na schodach a w szatniach to...juz wogloe swad
-stoi tam pelno krzesel ze stlowki bo jak sa przerwy to w szatni sie jada,bo na stolowce jest malo miejsca
Wogole tragedia.

#19 ~~Arek~~

~~Arek~~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 17:25

A ja pozdrawiam Darka D. czyli "Ducha".Duchu żyjesz ty tam jeszcze?Pozdrawia twój były monter z tak zwanej przez ciebie patologii.Ale fajnie było mimo wszystko...Duchu żądzisz i jesteś debeściak na maxiora.Awansował to Duch na coś wyrzej nirz skoczka?Napewno!Pozdrawiam tongue.gif

#20 ~joan-21~

~joan-21~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 16:19

NO BA................DUCH WYMIATA smile.gifsmile.gifsmile.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych