Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:03

w UM w Supraślu można podpisać petycję na temat zlikwidowania części kursów do Grabówki i przeniesienia ich na nową linię 111. Zapraszamy do podpisywania :)

No to się białostoczanie dojeżdżający do pracy w Grabówce czy Sobolewie się ucieszą. Dzięki sopraskim pasożytom.

#42 ~Mieszkaniec Supraśla~

~Mieszkaniec Supraśla~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:15

do takiej wioski - dobranocki jak Grabówka czy Zaścianki to wystarczy 1 kurs na godz. [ w  godz. szczytu 2 kursy ] tak więc pieniacze zamkną zajadłe mordki i cicho siedzą.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:26

do takiej wioski - dobranocki jak Grabówka czy Zaścianki to wystarczy 1 kurs na godz. [ w godz. szczytu 2 kursy ] tak więc pieniacze zamkną zajadłe mordki i cicho siedzą.

A mi się grzesiu wydawało, że mieszkasz gdzieś na piasta. Także tego, terapia w ogradniczkach ci nie pomaga, rzuć to w cholerę. Ciekawostka: białostoccy kretyni intelektem nie odbiegają od supraskich aktywistów spod znaku pisniętych radosławionych.

#44 ~Senior z Supraśla~

~Senior z Supraśla~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:08

A mi się grzesiu wydawało, że mieszkasz gdzieś na piasta. Także tego, terapia w ogradniczkach ci nie pomaga, rzuć to w cholerę. Ciekawostka: białostoccy kretyni intelektem nie odbiegają od supraskich aktywistów spod znaku pisniętych radosławionych.

............ się obchodzi gdzie ja mieszkam , ale na pewno ludzie z Białegostoku i Supraśla są bardziej rozumni niż pieniacze z Grabówki i Zaścianek , i dlatego kilka lat temu nawet prezydent Białegostoku powiedział że nie ma sensu przyłączać do Białegostoku tych którzy buntują się przeciwko temu co jest. tak więc już dawno wiadomo że normalni ludzi nigdy nie byli za tym żeby powstała nowa gmina "Grabówka"

#45 ~gość za miedzy~

~gość za miedzy~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:02

............ się obchodzi gdzie ja mieszkam , ale na pewno ludzie z Białegostoku i Supraśla są bardziej rozumni niż pieniacze z Grabówki i Zaścianek , i dlatego kilka lat temu nawet prezydent Białegostoku powiedział że nie ma sensu przyłączać do Białegostoku tych którzy buntują się przeciwko temu co jest. tak więc już dawno wiadomo że normalni ludzi nigdy nie byli za tym żeby powstała nowa gmina "Grabówka"

"psy i suki" bronią pedała i razem pikietowali pod kościołem przeciw dopłacie do KZK, spieprzaj dziadu i żyj za swoje a nie na krzywy ryj za 70 % z Zaścianek i Grabówki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych