Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 21:08

Jestem Białostoczaninem, lubię wyskoczyć za miasto w plener. Super że będzie linia do Supraśla, tylko boję się że jak zwykle urzędasy dadzą kurs raz na godzinę i będzie lipa. Ja was proszę ludzie, zróbcie coś dobrze, za coś w końcu przejadacie nasze podatki :) tu pozdrawiam mieszkańców Supraśla i rodzinę tam mieszkającą :)

#2 @Grzegorz@

@Grzegorz@

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 21:31

Jestem Białostoczaninem, lubię wyskoczyć za miasto w plener. Super że będzie linia do Supraśla, tylko boję się że jak zwykle urzędasy dadzą kurs raz na godzinę i będzie lipa. Ja was proszę ludzie, zróbcie coś dobrze, za coś w końcu przejadacie nasze podatki :) tu pozdrawiam mieszkańców Supraśla i rodzinę tam mieszkającą :)

teraz przewoźnicy którzy obsługują linię do Supraśla też mają kursy tak + & - co godzinę [ w godz. szczytu co ok. 30 minut ] tak więc dobre było i to :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 22:02

Jestem Białostoczaninem, lubię wyskoczyć za miasto w plener. Super że będzie linia do Supraśla, tylko boję się że jak zwykle urzędasy dadzą kurs raz na godzinę i będzie lipa. 

Jedno kółko (tam i z powrotem) trwa około dwóch godzin, więc żeby zapewnić częstotliwość jednego kursu na godzinę, trzeba co najmniej dwóch autobusów na trasie. Do tego trzeba doliczyć przerwy kierowców, jakieś rozkłady szczytowe i nagle z dwóch autobusów robią się trzy, cztery albo i pięć nawet. 
Każdy dodatkowy autobus na trasie to duży wydatek, także nie liczyłbym na powalającą częstotliwość, bardziej taką jak w przypadku 106 - autobus mniej więcej co godzinę, z dodatkowymi kursami w godzinach szczytu

#4 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 22:55

Jedno kółko (tam i z powrotem) trwa około dwóch godzin, więc żeby zapewnić częstotliwość jednego kursu na godzinę, trzeba co najmniej dwóch autobusów na trasie. Do tego trzeba doliczyć przerwy kierowców, jakieś rozkłady szczytowe i nagle z dwóch autobusów robią się trzy, cztery albo i pięć nawet. 
Każdy dodatkowy autobus na trasie to duży wydatek, także nie liczyłbym na powalającą częstotliwość, bardziej taką jak w przypadku 106 - autobus mniej więcej co godzinę, z dodatkowymi kursami w godzinach szczytu

No tak, dobrze piszesz, ale z ekonomicznego punktu widzenia w takim razie może powinni jakąś popularną linie puścić w tym kierunku. Pętla na końcu w Supraślu po przejechaniu całego miasta to również dla kierowców wytchnienie :) tu mogliby z wygódki choćby skorzystać, bo teraz jak roboty jeżdżą bez wytchnienia, a to przecież też ludzie :o

#5 ~Wojtej~

~Wojtej~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 23:43

111 Tak Pks Tak. Voyager NIE. I będzie mniejsza dopłata z Gminy.

#6 ~m+~

~m+~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 23:44

Mądry i gospodarny Pan Burmistrz Suprasla zadbal o Mieszkańców i Turystów. Dziekujemy.

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 08:29

Co za absurd,mamy dopłacać 600 tysięcy z naszych podatków na autobus który ma jechać godzinę do centrum a koszt biletów jest taki sam albo i droższy niż w prywatnych liniach. Jestem zbulwersowana, że władza ulega emerytom którzy mają zniżki na bilety i ze wspólnych podatków wywala tyle kasy na tak niepraktyczny autobus. Przeznaczmy lepiej tą kasę na coś praktycznego np.na budowę parku wodnego,w uzdrowisku by się przydał przyniesie to więcej korzyści dla supraśla

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:22

Mądry i gospodarny Pan Burmistrz Suprasla zadbal o Mieszkańców i Turystów. Dziekujemy.

Bardziej samorządowej niedorajdzie kadzić już nie da rady. Temu budowniczowi mostów WZDŁUŻ rzeki. Sprawdź jaki zaplanował deficyt.

#9 wojtek433

wojtek433

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:07

Bardzo dużo ciekawych informacji dowiedziałem się z tego wątku.Na pewno te informacje bardzo mi się przydadzą w przyszłości.

bizuteria dla dzieci

#10 @Grzegorz@

@Grzegorz@

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:43

tak jak napisała osoba powyżej to prawie wszystkie linie podmiejskie [ oprósz linii 1 jadącej do Grabówki i 100 jadącej do Wasilkowa ] mają kursy 1 x na godzinę + kilka dodatkowych w  godz. szczytu , w zupełności wystarcza :) [ co najwyżej można byłoby obciąć kilka kursów 1 - nki do Grabówki i przerzucić je na linię 111 ]

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:34

tak jak napisała osoba powyżej to prawie wszystkie linie podmiejskie [ oprósz linii 1 jadącej do Grabówki i 100 jadącej do Wasilkowa ] mają kursy 1 x na godzinę + kilka dodatkowych w godz. szczytu , w zupełności wystarcza :) [ co najwyżej można byłoby obciąć kilka kursów 1 - nki do Grabówki i przerzucić je na linię 111 ]

Konkretnie to które kursy 1 można obciąć?

#12 @Grzegorz@

@Grzegorz@

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:04

Konkretnie to które kursy 1 można obciąć?

te na których jedzie mało ludzi , a pozostałe poprzesuwać żeby zamiast co 20 minut było takty 30 minutowe. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:44

te na których jedzie mało ludzi , a pozostałe poprzesuwać żeby zamiast co 20 minut było takty 30 minutowe.

A na których jeździ mało ludzi? Pracujący w Grabówce i Zaściankach białostoczanie z pewnością mają do przekazania tobie wiele słów za propozycję dłuższego o 10 min. czasu oczekiwania na autobus. Zmień leki bo te nie działają.

#14 @Grzegorz@

@Grzegorz@

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:44

A na których jeździ mało ludzi? Pracujący w Grabówce i Zaściankach białostoczanie z pewnością mają do przekazania tobie wiele słów za propozycję dłuższego o 10 min. czasu oczekiwania na autobus. Zmień leki bo te nie działają.

do pracy się chodzi w godz. od -  do [ 6 - 7 /\ 14 - 15 lub 14 - 22 ] to w tych godz. może jeździć sporo ludzi a po tych godz.  spokojnie wystarczą kursy co 30 minut.  https://komunikacja....14&k=0&rozklad= jak widzę na tym rozkładzie oprósz godz. szczytu można sporo kursów poucinać i przeznaczyć z stąd pieniądze na linię 111 :)

#15 ~Aanon~

~Aanon~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:43

Ja bym zlikwidował całkowicie kursy do Grabówki. To chore że autobus miejski jeździ po wsi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:23

Ja bym zlikwidował całkowicie kursy do Grabówki. To chore że autobus miejski jeździ po wsi.

Ja bym nie przywracał linii 111. To chore, aby autobus miejskiej komunikacji wykonywał kursy do lasu. Niech supraślaki swoimi problemami nie obarczają innych - jak im jest źle to niech się przeprowadzą z lasu do miasta.

#17 ~Człowiek z metropolii~

~Człowiek z metropolii~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:39

Ja bym nie przywracał linii 111. To chore, aby autobus miejskiej komunikacji wykonywał kursy do lasu. Niech supraślaki swoimi problemami nie obarczają innych - jak im jest źle to niech się przeprowadzą z lasu do miasta.

Od razu widać, że człowiek z Grabówki się odezwał, patrzcie Państwo na tą przysłowiową smołę wystającą z butów, na ten smród intelektualnego gnoju.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:30

Od razu widać, że człowiek z Grabówki się odezwał, patrzcie Państwo na tą przysłowiową smołę wystającą z butów, na ten smród intelektualnego gnoju.

Powietrze w "uzdrowisku" zbyt mocno wali w dekiel? Czy baniak z zacierem "buzuje"? Nic dziwnego że oczadziałe supraskie umysły budują mosty wzdłuż rzeki.

#19 @Grzegorz@

@Grzegorz@

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 14:16

właśnie widać jacy to roszczeniowi ludzie mieszkają na zadupiu typu Grabówka i Zaścianki , bo jeśli chodzi o kursy 1 - nki to wystarczyłoby żeby dojeżdżała tylko do ronda i na tym rondzie niech zawraca , wystarczy że mają tam linię 105 , a od Supraśla to niech się odwalą , bo po takich wpisach  to widzę że oni rozumu to za grosz nie mają :wacko: . 

#20 ~Prezydent Gminy Grabówka~

~Prezydent Gminy Grabówka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 14:47

z tymi "separatystami" ciągle są jakieś problemy. Zawsze coś im nie pasuje, to budżet, to autobusy, to odśnieżanie. Rzygać mi się chce jak czytam ich wpisy, chociaż czasami muszę przyznać, jest bardzo zabawnie pośmiać się z ich niskiego intelektu. Dla znudzonych życiem polecam poczytać losowe wypowiedzi pana radnego Karpowicza, albo radnego Sakowskiego, śmiech na sali. Szkoda że pełno mamy takich "inteligentów" którzy nie powinni głosu podnosić, a mimo to pełnią ważne funkcje w samorządzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych