Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

117 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~obrońca uciśnionych~

~obrońca uciśnionych~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:09

No że urzędas to zgadles, nie wszystkich mam w... Ale w tym mieście przez komunikację miejską(zła infrastruktura- te buspasy?! mało linii, chore przepisy dla kierowców- jadą 30/h) i rowerzystów (dziwaczna nieznajomość przez nich przepisów PRD, na domiar złego jeżdżą 365 dni w roku, tragiczne usytuowanie przejazdów przy skrzyzowaniach) nie da się normalnie jeździć.

co prawda to prawda,ale to ani wina kierowców,ani pasażerów,chyba się zgodzisz

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:12

jak autobus nie ma otwieranych okien ani klimy nie moze wyjezdzac w trase w taka pogode jak obecnie bo to kryminal

zrozumiala osoba ze zgrubieniem szyjnym zamiast glowy?

Masz rację.

Wystarczy że naprawdę zdarzy się nieszczęście i ktoś umrze w autobusie z powodu panującej tam duchoty a duża grupa osób będzie miała kłopoty do końca życia : począwszy od dyspozytora co wypuszcza w trasę takie pojazdy, poprzez szefów spółek komunikacyjnych a na osobie co zadecydowała o kupnie takiego szajsu skończywszy.

I to nie są żarty, dobre biuro prawne i pozamiatane. Spychologia i brak funduszy nie pomogą w ratowaniu 4 liter. To już nie te czasy.

#43 ~Życie~

~Życie~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:15

piszesz bzdury , nie wiesz , nie znasz sie , nic nie widziales
lufciki to nie okna a takich autobusow z imitacja okien jest w Bialymstoku bardzo duzo</p></p>

No proszę mów dalej bo tylko humor mi poprawiasz pokaż jaki znafca z Ciebie komunikacji miejskiej. Jak lufciki to nie okna to ja jestem trzy głowym smokiem

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:16

Pani Emilia to zapewne 90 letni mocher, który jechał autobusem bez klimatyzacji, co do okien to zamiast narzekać, że są zamknięte to polecam je otworzyć. Oczywiście bym zapomniał bo to wina kierowcy, że autobus nie ma klimy. Pozdrawiam Kacpra!

ty chlopie naprawde masz cos z glowa

zeby cos otworzyc to takie cos musi byc

dwa lufciki na autobus to nie okna

widac ze nie korzystasz z komunikacji miejskiej wiec twoje wpisy to zwykle wypociny, trolling

#45 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:17

Kierowca bez problemu wytrzymuje, bo okno sobie otworzy i podczas jazdy jest chłodniej. Gorzej z pasażerskim przedziałem - tam często się nie otwierają.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:21

No proszę mów dalej bo tylko humor mi poprawiasz pokaż jaki znafca z Ciebie komunikacji miejskiej. Jak lufciki to nie okna to ja jestem trzy głowym smokiem

Skąd was biorą? Klonują? Kserują?

Kolejny, który nie widzi różnicy między szparą zw. lufcikiem a dużym , otwieranym oknem.

Przejedź się urzędasie takim autobusem to wrócimy do tematu.

#47 ~Piesza~

~Piesza~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:22

stare many bez klimy nie do zajeżdżenia,a nowe solarki z klimą szajs,no ale tańsze od mana,więc oto odpowiedz,przecież do mana te z klimę można zamówić żaden problem,jakie zamówienie się złoży taki sprzęt się otrzyma,tylko że man kosztuje ciut więcej niż ów solaris i tu jest odpowiedz

To nie jest odpowiedź.

Jeżeli zakupiony autobus z klimatyzacją psuje się z powodu upałów, to znaczy, że nie jest dostosowany do używania w wysokich temperaturach.

Pytanie więc nadal pozostaje to samo.

Na jakie temperatury jest przygotowany autobus z klimatyzacją?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:23

Kierowca bez problemu wytrzymuje, bo okno sobie otworzy i podczas jazdy jest chłodniej. Gorzej z pasażerskim przedziałem - tam często się nie otwierają.

Kierowca na pętli otwiera, ale przyjdzie jedna z drugą i zamykają...

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:24

najczesciej nie ma czego otworzyc, bo zamiast otwieranych okien jest albo szyba od podłogi do dachu albo malenki lufcik ktory nic nie zmienia 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:26

ty chlopie naprawde masz cos z glowa

zeby cos otworzyc to takie cos musi byc

dwa lufciki na autobus to nie okna

widac ze nie korzystasz z komunikacji miejskiej wiec twoje wpisy to zwykle wypociny, trolling

Może lufciki mało dają, jednak nadal są oknami...

#51 ~Życie~

~Życie~
  • Goście

Skąd was biorą? Klonują? Kserują?
Kolejny, który nie widzi różnicy między szparą zw. lufcikiem a dużym , otwieranym oknem.
Przejedź się urzędasie takim autobusem to wrócimy do tematu.</p></p>

Nie jestem nawet urzędasem. A ty gościu wielki znafco komunikacji jakbyś nie wiedział to KAŻDEGO DNIA jeżdżę autobusami różnorakimi wiem jakie są warunki. Wiem dużo więcej o autobusach od Ciebie. Proszę skończ już pisać te swoje wypociny bo już piszesz ciągle o tym samym. A to, że do kogoś piszesz, że ma coś z głową to polecam samemu się wybrać.

#52 ~ssss~

~ssss~
  • Goście

głupoty piszesz, te okno to sobie gdzies mozesz wsadzić chłopcze

#53 ~Steve~

~Steve~
  • Goście

przez otwarte okno u kierowcy coś tam wieje trochę ale na pewno nie chłodnym powietrzem w taką spiekotę jaka jest na zewnątrz,więc lepiej mieć je zamknięte w upały

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:27

To nie jest odpowiedź.

Jeżeli zakupiony autobus z klimatyzacją psuje się z powodu upałów, to znaczy, że nie jest dostosowany do używania w wysokich temperaturach.

Pytanie więc nadal pozostaje to samo.

Na jakie temperatury jest przygotowany autobus z klimatyzacją?

zapytaj producenta

#55 ~Piesza~

~Piesza~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:27

Nie chciało się uczyć? Teraz nie stać na samochód lub taxi, wcale wam nie współczuję gotujcie się.

Nikt nie chce od ciebie współczucia.

Jeżeli nie używasz komunikacji miejskiej, to temat ciebie nie dotyczy.

Ale jeżeli jest komunikacja miejska, to ona jest dla ludzi i powinna spełniać oczekiwania ludzi, którzy za nią płacą.

Słabo się uczyłeś, skoro nie rozumiesz takich prostych spraw.

#56 ~Życie~

~Życie~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:31

Pozdrawiam z #775, które ma 6 lufcików dla tego, który mówił, że komunikacją nie jeżdżę

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Nie jestem nawet urzędasem. A ty gościu wielki znafco komunikacji jakbyś nie wiedział to KAŻDEGO DNIA jeżdżę autobusami różnorakimi wiem jakie są warunki. Wiem dużo więcej o autobusach od Ciebie. Proszę skończ już pisać te swoje wypociny bo już piszesz ciągle o tym samym. A to, że do kogoś piszesz, że ma coś z głową to polecam samemu się wybrać.

zaobolala prawda?

temat dotyczy tego ze na trase wypuszcza sie autobusy ktore nie powinny w taka pogode wyjezdzac bo stwarzaja zagrozenie dla pasazerow

i to sa fakty

mozesz sie zapluc, wklejic jeszcze dziesiatki swoich wypocin a tego nie zmienisz

twoje autobusowe wojaze mam w glebokim powazaniu

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Kierowca pracuje nieraz po 10 godzin dziennie, tu korek, tu coś tam, więc przerwy łatwo stracić. Kierowca siedzi na nagrzanym fotelu, w nagrzanej MAŁEJ kabinie, okno jedyne co mu da to zapalenie ucha...

#59 ~Piesza~

~Piesza~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:34

ja zrozumialem co gosc napisal

nowoczesne autobusy sa widocznie bardzo awaryjne, elektronika siada z powodu goraca, niekoniecznie siada klima

pech chce ze tylko te nowoczesne maja klime

Nieważne co siada.

Autobus z klimatyzacją nie jest kupowany na temperatury średnie, czyli 15-20 stopni, bo wtedy klimatyzacja nie jest potrzebna.

Autobus z klimatyzacją z założenia jest na temperatury wysokie, czyli powyżej 25 stopni.

Oznacza to, że wszystkie części autobusu powinny wytrzymywać temperatury wysokie, inaczej autobus nie spełnia założeń.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:34

Pasażer jedzie 10 minut i papa, a kierowca siedzi po 8/10 godzin, więc wszystkim gadającym "Pasażerom ciepło" polecam zatrudnienie się jako kierowca i wytrzymać chociaż jeden dzień w upale...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych