Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

117 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:00

A skąd ma Pani takie dokładne dane że 41 stopni jest? Termometr wzięłaś?

#22 ~Piesza~

~Piesza~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:01

A co mają powiedzieć kierowcy którzy muszą jeździć autobusami bez klimatyzacji przez 8-9 godzin non stop.A pasażer jedzie parę przystanków i wysiada.Idzie np do domku.

Masz rację.

Ja im bardzo współczuję.

Dlatego jest istotne, żeby cały tabor został szybko wymieniony.

Może należałoby wymienić prezydenta, żeby to osiągnąć?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:03

A skąd wie Pani ile stopni w autobusie jest ? Termometr wzięłaś?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:10

Gdy zaczynają się upały na ulice Białegostoku wyjeżdżają stare autobusy kupione jeszcze w latach 90-tych XX w. z Niemiec. Mają niewielkie uchylane lufciki zamiast dużych otwieranych okien gdyż w wersji pierwotnej miały klimę, a zakupione zostały bez niej.

To są jeżdżące szklarnie i nie powinny wyjeżdżać w taką pogodę jak teraz, bo grozi to nieszczęściem.

Powód kursowania takich staroci?

Wydaje mi się że zakupione ostatnio autobusy, naszpikowane elektroniką ale posiadające klimę nie wytrzymują takich temperatur, mają awarię i stoją w warsztatach.

Starocie są zaś nie do zajeżdżenia.

#25 ~pasażer~

~pasażer~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:13

NIEBIESKI PŁATEK ŚNIEGU na białym tle. Wtedy jest klimatyzacja. 66% autobusów miejskich w Białymstoku nie posiada klimatyzacji! Nie raz jadąc autobusem widziałem sytuacje jak ludzie 50+ (chyba już naprawdę nie dowidzą) rozmawiają między sobą: "a to kierowca zły i nie dobry nie włączył klimatyzacji", "jak to tak można bożesz ty mój". Raz Dziadek podszedł do kierowcy z pytaniem dlaczego nie może Pan włączyć klimatyzacji? odpowiedz kierowcy była prosta: "Ponieważ ten autobus nie posiada klimatyzacji, jeśli auto takową posiada to mamy obowiązek ją włączyć". Dziadek uśmiechnął się i przeprosił. I prosze odczepić się od kierowców. Dla przykładu, pasażer siedzi w takim autobusie 10-20 min, natomiast kierowca musi wytrzymać 9-10 godzin w rozgrzanej do 40-50 stopni puszcze z małym okieneczkiem, a później sie dziwią, że kierowca zasłabł, że dostał udaru, że dostał zawału serca. Więc proszę o wyrozumiałość i nie obwinianie kierowców o wszystko. Pozdrawiam serdecznie.

#26 ~Piesza~

~Piesza~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:19

Gdy zaczynają się upały na ulice Białegostoku wyjeżdżają stare autobusy kupione jeszcze w latach 90-tych XX w. z Niemiec. Mają niewielkie uchylane lufciki zamiast dużych otwieranych okien gdyż w wersji pierwotnej miały klimę, a zakupione zostały bez niej.

To są jeżdżące szklarnie i nie powinny wyjeżdżać w taką pogodę jak teraz, bo grozi to nieszczęściem.

Powód kursowania takich staroci?

Wydaje mi się że zakupione ostatnio autobusy, naszpikowane elektroniką ale posiadające klimę nie wytrzymują takich temperatur, mają awarię i stoją w warsztatach.

Starocie są zaś nie do zajeżdżenia.

Nie rozumiem.

Czy możesz to wyjaśnić?

Autobus z klimatyzacją nie wytrzymuje temperatur 30C?

To na jakie temperatury jest on zrobiony?

Przecież klimatyzację stosuje się latem, gdy jest gorąco, a nie gdy jest zimno czy chłodno na zewnątrz.

#27 ~Życie~

~Życie~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:21

Ten artykuł to jedno wielkie ,,XD". Gdy patrzę na niektórych znawców, którzy piszą, że autobusy z lat 90-tych sprowadzone do nas miały klimatyzację, a u nas została zdemontowana to nie mogę wytrzymać ze śmiechu. Dzięki za miłe rozpoczęcie dnia z problemami bo klimy nie ma, a autobus to zły i na złom bo mi gorąco i nie mogę do biedronki podjechać. Najpierw polecam się trochę dowiedzieć o autobusach i potem komentować. Pozdrawiam Kacpra!!

#28 ~hmmm~

~hmmm~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:22

wczoraj na św Jerzego widziałem jak kierowca przyjechał na pętle, miał chyba ze 2 minuty przerwy wysiadł z autobusu, wylał na głowę butelkę wody, wsiadł do auta i pojechał dalej. Współczuje tym 2/3cim kierowców i mam wielki szacunek do nich za to, że wytrzymują w tej "szklarni" po 10 godzin dziennie. I tak jak napisał przedmówca..... później się nie dziwmy, że kierowca zasłabł za kierownicą i znów jakaś tragedia (20 na wyszyńskiego). To nie kierowcy są winni....... to ci tam na górze na stołkach. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:35

Ten artykuł to jedno wielkie ,,XD". Gdy patrzę na niektórych znawców, którzy piszą, że autobusy z lat 90-tych sprowadzone do nas miały klimatyzację, a u nas została zdemontowana to nie mogę wytrzymać ze śmiechu. Dzięki za miłe rozpoczęcie dnia z problemami bo klimy nie ma, a autobus to zły i na złom bo mi gorąco i nie mogę do biedronki podjechać. Najpierw polecam się trochę dowiedzieć o autobusach i potem komentować. Pozdrawiam Kacpra!!

czytaj chłopie ze zrozumieniem, zostały sprowadzone bez klimatyzacji , w Polsce nikt nic nie demontował

beke to mam z takich madrali jak ty

jak autobus nie ma otwieranych okien ani klimy nie moze wyjezdzac w trase w taka pogode jak obecnie bo to kryminal

zrozumiala osoba ze zgrubieniem szyjnym zamiast glowy?

#30 ~Steve~

~Steve~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:36

Nie rozumiem.

Czy możesz to wyjaśnić?

Przecież klimatyzację stosuje się latem, gdy jest gorąco, a nie gdy jest zimno czy chłodno na zewnątrz.

stare many bez klimy nie do zajeżdżenia,a nowe solarki z klimą szajs,no ale tańsze od mana,więc oto odpowiedz,przecież do mana te z klimę można zamówić żaden problem,jakie zamówienie się złoży taki sprzęt się otrzyma,tylko że man kosztuje ciut więcej niż ów solaris i tu jest odpowiedz

#31 ~Prorok~

~Prorok~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:37

Nie chciało się uczyć? Teraz nie stać na samochód lub taxi, wcale wam nie współczuję gotujcie się.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:39

Nie rozumiem.

Czy możesz to wyjaśnić?

ja zrozumialem co gosc napisal

nowoczesne autobusy sa widocznie bardzo awaryjne, elektronika siada z powodu goraca, niekoniecznie siada klima

pech chce ze tylko te nowoczesne maja klime

#33 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:46

Ludzie zastanówcie się co piszecie. Głównie chodzi o ludzi którzy piszą te artykuły. Zachwalacie że Białystok ma jeden z lepszych tabarow autobusowych w polsce i ludzie w to wierzą i teraz mają wybujale wymagania. Prawda jest taka że w Białymstoku tabor jest jeden z gorszych. Klimatyzacje mało który autobus posiada. Pasażerowie jadą 20min w tym upale A kierowcy jeżdżą po 8 godzin w temperaturach ok 45 stopni. Napiszcie artykol o biednych kierowcach.!! Zróbcie z nimi wywiad jak oni wytrzymują. Gdyby wyjezdzaly autobusy tylko z klima też źle byłoby bo nikt by nie dojechał do celu taka jest prawda

#34 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:46

Ludzie zastanówcie się co piszecie. Głównie chodzi o ludzi którzy piszą te artykuły. Zachwalacie że Białystok ma jeden z lepszych tabarow autobusowych w polsce i ludzie w to wierzą i teraz mają wybujale wymagania. Prawda jest taka że w Białymstoku tabor jest jeden z gorszych. Klimatyzacje mało który autobus posiada. Pasażerowie jadą 20min w tym upale A kierowcy jeżdżą po 8 godzin w temperaturach ok 45 stopni. Napiszcie artykol o biednych kierowcach.!! Zróbcie z nimi wywiad jak oni wytrzymują. Gdyby wyjezdzaly autobusy tylko z klima też źle byłoby bo nikt by nie dojechał do celu taka jest prawda

#35 ~obrońca uciśnionych~

~obrońca uciśnionych~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:52

Nie chciało się uczyć? Teraz nie stać na samochód lub taxi, wcale wam nie współczuję gotujcie się.

a Ty mi zalatujesz na jakiegoś przemądrzałego urzędasa co to wszystko i wszystkich ma w d...e

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:55

jaki sens mialo kupowanie autobusow bez klimy i bez mozliwosci otwarcia duzych okien?

kto dal pozwolenie na zakup jezdzacych szklarni z uchylanymi lufcikami ?

innych nie bylo?

to juz lepiej i bezpieczniej dla zdrowia jezdzilo sie starymi Ikarusami , siedzenia wygodne bez poreczy wlazacych w tylek jak w solarisach i z duzymi oknami

#37 ~Życie~

~Życie~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 09:59

czytaj chłopie ze zrozumieniem, zostały sprowadzone bez klimatyzacji , w Polsce nikt nic nie demontował
beke to mam z takich madrali jak ty
jak autobus nie ma otwieranych okien ani klimy nie moze wyjezdzac w trase w taka pogode jak obecnie bo to kryminal
zrozumiala osoba ze zgrubieniem szyjnym zamiast glowy?

No pozdro tylko, że u nas każdy ma otwierane okna oprócz hybrydy #787 w której zawsze jest klimatyzacja xDDDD

#38 ~qwer123~

~qwer123~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:03

Pani Emilia to zapewne 90 letni mocher, który jechał autobusem bez klimatyzacji, co do okien to zamiast narzekać, że są zamknięte to polecam je otworzyć. Oczywiście bym zapomniał bo to wina kierowcy, że autobus nie ma klimy. Pozdrawiam Kacpra!

#39 ~Prorok~

~Prorok~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:05

a Ty mi zalatujesz na jakiegoś przemądrzałego urzędasa co to wszystko i wszystkich ma w d...e

No że urzędas to zgadles, nie wszystkich mam w... Ale w tym mieście przez komunikację miejską(zła infrastruktura- te buspasy?! mało linii, chore przepisy dla kierowców- jadą 30/h) i rowerzystów (dziwaczna nieznajomość przez nich przepisów PRD, na domiar złego jeżdżą 365 dni w roku, tragiczne usytuowanie przejazdów przy skrzyzowaniach) nie da się normalnie jeździć.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:06

No pozdro tylko, że u nas każdy ma otwierane okna oprócz hybrydy #787 w której zawsze jest klimatyzacja xDDDD

piszesz bzdury , nie wiesz , nie znasz sie , nic nie widziales

lufciki to nie okna a takich autobusow z imitacja okien jest w Bialymstoku bardzo duzo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych