Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 08:09

Ludzie zastanówcie się nad sobą...To nie Wy powinniście oceniać tą całą sytuację...Takie gdybanie że bez fotelików, bez pasów..., z nadmierną prędkością...a czy Wy jesteście tacy idealni i nigdy nigdzie się nie spieszyliście zapominając przy tym o tym, czy tamtym...?? Czy zawsze stosujecie się do zasad i przepisów ?? Nie ma takiej idealnej osoby...Jedyne co mogę powiedzieć to tyle że serce mi się kraja gdy pomyślę o tej wielkiej tragedii. Jestem w wieku tej dziewczyny i mam w jej wieku synka...Jestem wierząca ale nie potrafię zrozumieć planów Bożych...wiem że to stało się po coś, w jakimś celu ale i tak tego nie rozumie. Wielkie wyrazy współczucia dla ojca...Chłopaku, musisz się jakoś trzymać a kiedyś do nich dołączysz bo życie tu na ziemi to tylko chwila a po drugiej stronie to już wieczność.

#42 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 08:48

Ludzie zastanówcie się nad sobą...To nie Wy powinniście oceniać tą całą sytuację...Takie gdybanie że bez fotelików, bez pasów..., z nadmierną prędkością...a czy Wy jesteście tacy idealni i nigdy nigdzie się nie spieszyliście zapominając przy tym o tym, czy tamtym...?? Czy zawsze stosujecie się do zasad i przepisów ?? Nie ma takiej idealnej osoby...Jedyne co mogę powiedzieć to tyle że serce mi się kraja gdy pomyślę o tej wielkiej tragedii. Jestem w wieku tej dziewczyny i mam w jej wieku synka...Jestem wierząca ale nie potrafię zrozumieć planów Bożych...wiem że to stało się po coś, w jakimś celu ale i tak tego nie rozumie. Wielkie wyrazy współczucia dla ojca...Chłopaku, musisz się jakoś trzymać a kiedyś do nich dołączysz bo życie tu na ziemi to tylko chwila a po drugiej stronie to już wieczność.

Wyjaśniam.
Stwórca dał człowiekowi wolną wolę.
Człowiek może stosować się do przepisów określających bezpieczną jazdę na danej drodze, a może to zignorować.
Stwórca w to nie wnika.
Zwalanie winy na Boga jest zwykłym pomówieniem i próbą zrzucenia odpowiedzialności za czyny samego człowieka.
Wszystkie wypadki są skutkiem działania człowieka.
Bóg nie ma z tym nic wspólnego.

#43 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 13:11

Anno...sama sie nad soba zastanów....nikt nie jest idealny...ale zamiast sie spieszyc wystarczy wyjechac 10 minut wczesniej....Mój syn ma 8 lat i odkad sie urodził jezdził w foteliku,teraz na podstawce,ZAWSZE ma zapiete pasy...nie dlatego ze takie sa przepisy ale dla tego ze tak jest bezpieczniej...wybacz ale jak mozna zapomniec fotelików i zapiąć dzieci w pasy ? Gdybanie nic nie da ,bo nie zwróci kobiecie ani dzieciom zycia,ale...moze ta tragedia da myslenia innym mistrzom kierownicy....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, śmierć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych