Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~funky~

~funky~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 21:10

Miałem tą nieprzyjemność jechać dzisiaj około godz.18 jechać 8 z Augustowa do Białegostoku.
Większość kierowców jak w amoku. Zapieprzają grubo ponad 100 i wyprzedzają na trzeciego.
Ale i tak mistrzostwo świata zdobywa policja. Zamiast patrolować drogę na całym odcinku i wyłapywac tych .i, urządzili sobie zasadzkę przy zakończeniu 2-pasmówki w Katrynkach. Takie działania też są potrzebne, ale dlaczego zaangażowane były w to aż CZTERY radiowozy !?!?
I gratuluje głupoty i braku wyobraźni kierowcy służbówki z nowym logo PZU. Szalał na odcinku pomiędzy Korycinem i Rybnikami (opelkiem czołowo na tira, coż za odwaga:P ) , a i tak spotkałem go na światłach na 1000-leciaPP.

#22 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 21:27

Szczerze współczuję rodzinie, ale nigdy nie zrozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym i wozić dzieci bez fotelików ...przecież gdyby były przypięte to może choćby jedno maleństwo przeżyło..normanie płakać się chce że przez taką głupotę giną dzieci...

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 22:23

O TRZY więcej kierowcy gdzie jest nasza wyobrażnia nasze nawyki z kórsu na prawo jazdy czy tych krzyzy musi przybywać sam jestem kierowcą ostatnio jechałem z Warszawy od obwodnicy Wyszkowa do Zambrowa naliczyłem ponad 60 krzyży cmentarze nie muszą być przy drogach

Widzisz, takie krzyże powinny działać na kierowców jak te czarne punkty oznaczone tablicami, ostrzegać że w danym miejscu jest niebezpiecznie, ale w tym kraju mistrzowie kierownicy olewają i czarne punkty i te krzyże do póki na nich nie wylądują. Gdzieś w pobliżu Białegostoku widziałem w lesie na łuku drogi chyba z dziesięć krzyży już prawie na całej długości tego łuku i przypuszczam że tych krzyży będzie tam przybywać, każdemu się wydaje że jedzie bezpiecznie, a to jak jedzie widać patrząc z boku nie za kierownicą.

#24 ~driver~

~driver~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 22:29

Skrajna głupota i nieodpowiedzialność kierującej: niezapięte pasy, dzieci bez fotelików, nadmierna prędkość - a jakiś półgłówek ma pretensje do rosnącego drzewa...

#25 ~Tola Kinola~

~Tola Kinola~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 23:03

Miałem tą nieprzyjemność jechać dzisiaj około godz.18 jechać 8 z Augustowa do Białegostoku.
Większość kierowców jak w amoku. Zapieprzają grubo ponad 100 i wyprzedzają na trzeciego.
Ale i tak mistrzostwo świata zdobywa policja. Zamiast patrolować drogę na całym odcinku i wyłapywac tych .i, urządzili sobie zasadzkę przy zakończeniu 2-pasmówki w Katrynkach. Takie działania też są potrzebne, ale dlaczego zaangażowane były w to aż CZTERY radiowozy !?!?

To jest kreatywne usprawnienie poboru pieniędzy. Kiedy jedna ekipa wypisuje mandat druga łapie jeleni.

I gratuluje głupoty i braku wyobraźni kierowcy służbówki z nowym logo PZU. Szalał na odcinku pomiędzy Korycinem i Rybnikami (opelkiem czołowo na tira, coż za odwaga:P ) , a i tak spotkałem go na światłach na 1000-leciaPP.

Nie oglądasz reklam PZU? Przyszedł Nowy Duch i wszyscy w PZU się spieszą. A że głupota pozostała po staremu to już inasza inszosć

P.S. Też musiałeś zdrowo zapier ... skoro dorwałeś pacjenta na rogatkach ;)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 23:54

Poza tym byly wyscigi w Elku i ci co wracali to lubia zap.ierdlac

#27 ~an~

~an~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 04:48

ja wczoraj wracałam ok 18 z Rajgrodu, byłam wszoku ile .i pcha się na tamten świat, koniec długiego weekandu a niestety policji nie było ani 1 szt. A co do tego tragicznego wypadku, to tylko i wyłącznie wina głupiej baby, a nie drzew. Jak można wieść Dzieci bez fotelików???????? Ale niestey jest to nagminne, ludzie z wiosek przyjeżdżają do Białego to od razu widać dzieci skaczące z tyłu po samochodzie, albo stojące żeby miasto było lepiej widać.......... Biedne Dzieciulki aż łzy same cisną się do oczu........ tragedia ........

#28 ~ZUO~

~ZUO~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 06:22

Popatrz jak wygląda samochód.

To stary..ok. 20 letni VW Jetta, jak ma wyglądac po dachowaniu i zachaczeniu o drzewo? I jeszcze jedno. jak się komuś wydaje, że 50-70-90km/h to takie bezpieczne prędkosci to niech sie rozpędzi do nich i przyp....li w jakikolwiek słup czy coś podobnego...i potem o ile da rade to dokona oględzin swojego "bolidu" zanim zacznie pisać kolejne kretynskie kmentarze na temat predkości, tego jak wygląda samochód itp. tacy mądrzy a wyobraźni macie nie więcej niż Ci o których tu się pisze.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 06:48

To stary..ok. 20 letni VW Jetta, jak ma wyglądac po dachowaniu i zachaczeniu o drzewo? I jeszcze jedno. jak się komuś wydaje, że 50-70-90km/h to takie bezpieczne prędkosci to niech sie rozpędzi do nich i przyp....li w jakikolwiek słup czy coś podobnego...i potem o ile da rade to dokona oględzin swojego "bolidu" zanim zacznie pisać kolejne kretynskie kmentarze na temat predkości, tego jak wygląda samochód itp. tacy mądrzy a wyobraźni macie nie więcej niż Ci o których tu się pisze.

To co było przyczyną wypadku, jeżeli nie nadmierna prędkość?

#30 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4487 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 07:29

i wcale nie musi być 20 letni bolid, a np roczne BMW, AUDI, czy nawet VOLVO słynące z bezpiecznego auta.

#31 pracoholik

pracoholik

VIP

• Użytkownicy
  • 1001 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 07:40

przyczyna przyczyną ale to ludzka tragedia..
chciałem coś napisać ale nie będę wtrącał innego tematu bo tu i tak zawsze pełno ich przy wypadkach
szczere wyrazy współczucia..

#32 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 08:24

Na zdjęciu widać już krzyż. Chyba nie pierwsza osoba zginęła w wypadku w tym miejscu.

#33 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 08:59

chłopiec miał 4 latka a nie 9.wracali z wakacji w augustowie.siostrzyczko i maluchy spoczywajcie w pokoju:( :(+++++++++

Skad ta biedna kobieta była ? Współczucia :(

#34 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 09:01

Kto to był? Boooze [*]

#35 ~pilne~

~pilne~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 09:02

pilne!! Rodzinę zmarłej proszę o kontakt - nr telefonu 519 606 402

#36 ~MArta6~

~MArta6~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:21

skad byla? kto to byl? pilnie prosze o kontakt ? co to za gadka ???????????? Przestańcie !!!!! Dajcie spokoj rodzinie w tych trudnych chwilach !!!!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:24

Skad ta biedna kobieta była ? Współczucia :(

A jakie to ma dla ciebie znaczenie?

#38 ~eM~

~eM~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 11:45

Może lepiej, że zginęli wszyscy razem... Takie małe dzieci bez matki miałyby jeszcze gorzej

#39 ~bet~

~bet~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:22

monika

#40 ~zrozpaczony ojciec syna~

~zrozpaczony ojciec syna~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:22

chłopiec miał 4 latka a nie 9.wracali z wakacji w augustowie.siostrzyczko i maluchy spoczywajcie w pokoju:( :(+++++++++

Starsze dziecko miało 9 lat to był mój syn

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, śmierć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych