Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

bezsenność

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 11:03

Czy jest tu ktoś kto tez cierpi na bezsenność?? ja mam tak już od kilku m-c  i czuje się z tym coraz gorzej :(( to pewnie przez stres bo zmienilam prace i jakoś się w niej nie odnajduje :(

#2 ~manasa~

~manasa~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 10:54

Mnie w takich stresowych sytuacjach pomaga ziołowy nervomix control, spróbuj pobrać przez dłuższy czas, dopóki wszystko wróci do normy.

#3 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2016 - 21:55

jeśli to bezsenność na tle nerwowym, to pomoże suplement, który oprócz melatoniny ma też ekstrakt z melisy. ja brałam forsen forte i sprawdził się bardzo dobrze. od czasu jak zaczęłam go brać, to sen mi się bardzo ładnie ustabilizował. zasypiam koło 23, a wstaję o 6 i tak codziennie ;)

#4 ~justaa~

~justaa~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 20:01

Czy te ziołowe leki nie uzależniają?? Tez mam problem z besennoscia,w nocy przez kilka gozin nie mogę zasnąc, mam teraz sporo problemów, musze się szybko przeprowadzić do innego mieszkania a włascicielka aktualnego ciagle się mnie o coś czepia i chyba nigdy nie będę miała spokoju, w pracy też cięzko i tak to się kumuluje wszystko, zmęczenie i przez to też w pracy coraz słabiej idzie, jak tak dalej pojdzie to pewnie mnie z pracy wywalą.

#5 ~zieno~

~zieno~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 23:39

A co powiecie o hipnoterapii ? Sprawdza się ?

#6 ~fers~

~fers~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2017 - 17:00

Zastanawiałam się nad tym.Czytałam dużo i podobno faktycznie ma to sens.Pytanie tylko jak znaleźć osobę,która się tym zajmuje na poważnie?

#7 ~smerfetka~

~smerfetka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 14:44

To dziwne, że melisa nie pomagała. Może w nieco innym zestawieniu. Jak nie mogę zasnąć, bo praca dała się we znaki i zamiast spać "biję się z myślami", to biorę nervomix sen, ziołowy, który ma w składzie melisę oraz wyciąg z szyszek chmielu. Mnie zawsze usypia. 

#8 ~fretka~

~fretka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 23:44

A co powiecie o hipnoterapii ? Sprawdza się ?

Zastanawiałam się nad tym.Czytałam dużo i podobno faktycznie ma to sens.Pytanie tylko jak znaleźć osobę,która się tym zajmuje na poważnie?

Na stronie Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą lista osób rekomendowanych przez to towarzystwo, które zajmują się hipnoterapia. Są to osoby, które mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje, a nie jacyś ludzie z przypadku.

#9 ~Mara~

~Mara~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 18:09

Dlatego trzeba kupować w aptekach, a nie jakiś podejrzanych miejscach. Dobre są preparaty oparte na melisie. Próbowałam kilku. Niby większość oprócz melisy zawiera jeszcze np. chmiel, ale najskuteczniejszy okazał sie nervomix sen. To chyba zasługa nawet nie tyle składu, co dobrze dobranych proporcji. Usypia szybko i rano czuję się wypoczęta. Pierwsza kawa dopiero w pracy.

#10 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:41

Czasem trzeba trochę popróbować co będzie najskuteczniejsze. W każdym razie od ziółek warto zacząć, bo one zazwyczaj są skuteczne. Czasem mam taki dzień, że bez czegoś skutecznego miałabym problem z zaśnięciem. Próbowałam kilku usypiaczy i senocalm z melatoniną z doz.pl najlepiej się spisiuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych