Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

betonowanie miasta

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 09:21

To potem nie płaczcie że mam wrony na głowę srają.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 14:28

na wrony tez są sposoby, tylko trzeba pomyslec

wyciąć drzewa najłatwiej, a dla mnie to zbronia

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 14:35

Pamiętacie lipy przy UM?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 16:11

Pamiętacie lipy przy UM?

pamietamy i pamiętamy, że  wszystkie bezmyślnie wycięto. Kto? Jabłońska czy ktoś inny? zgroza! i teraz chyba będziemy wspominać inne wycinane drzewa, nie dopuśćmy do tego, żeby została pustynia i brak tlenu

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 16:26

To się wybieraj do Białowieży i tam poskacz po drzewach

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 16:29

Trzeba wszystkie wyciąć i będą helikoptery latać

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 17:10

pamietamy i pamiętamy, że  wszystkie bezmyślnie wycięto. Kto? Jabłońska czy ktoś inny? zgroza! i teraz chyba będziemy wspominać inne wycinane drzewa, nie dopuśćmy do tego, żeby została pustynia i brak tlenu

Pytałem w urzędzie, to Jabłońska wycięła.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 17:39

To nie jest ani madre, ani dow.ne. 

To się wybieraj do Białowieży i tam poskacz po drzewach

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 18:32

Pamiętacie lipy przy UM?

Pamiętamy to klepanie lipy, pamiętamy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 19:41

Był taki minister Szyszka, który całą puszcze białowieską by wycioł, tak bal się kornika. Puszcza sobie poradzi bez ingerencji ludzi. To najprawdopodobniej były zamówienia na drewno. Jeśli ktoś był w Kołobrzegu w porcie, tam dopiero widać ile drewna jest wywozone do krajów skandynawskich. Niektórym przeszkadzają ptaki, zwierzęta, bo srają. W przyszłości może młode pokolenie nie będzie wiedziało, jak wygląda ta zwykła Wrona albo pszczoła. Po prostu brak poszanowania dla środowiska. Ważne aby ładnie i dobrze w swoich 4 ścianach. Reszta nieważna. Takie się wykształciło społeczeństwo.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 21:34

Będzie tężnia solankowa i będzie czym oddychać

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 10:25

A cień też da?A to już i tężnia i stare drzewa się nie zmieszczą? Może jakby mniej kostki brukowej dać, to by się zmieściły?

Będzie tężnia solankowa i będzie czym oddychać

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 17:34

Bedzie bedzie Ulala

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 14:10

Ze zgrozą dowiedziałem się z wywiadu z panem Łapszo, że burmistrz planuje wyciąć wszystkie drzewa pod biblioteką i zabetonować park, przecież już całe centrum zostało zabetonowane a drzewa wycięte. Martwi mnie to, może nie powinniśmy się godzić na wycinane drzew  i likwidację trawników, niedługo nie będzie ani cienia ani tlenu. Co o tym sądzicie?

Ze zgrozą dowiedziałem się z wywiadu z panem Łapszo, że burmistrz planuje wyciąć wszystkie drzewa pod biblioteką i zabetonować park, przecież już całe centrum zostało zabetonowane a drzewa wycięte. Martwi mnie to, może nie powinniśmy się godzić na wycinane drzew  i likwidację trawników, niedługo nie będzie ani cienia ani tlenu. Co o tym sądzicie?

Osiedle Mała zabetonowane i w planie  wycinka po kila drzew .krzewy i w miejscu trawników po obu stronach bloku 11 betonowisko , kto nie wierzy,proponuje przejechać się na os .Mała . I zobaczyć przy ul.Długiej , ale tam mieszka syn prezia .Trawniki zryli ,wybrali ziemię ,nawieźli czarnoziem i zasieli trawę ,klony ozdobne rosną  , ławki super i latarnie .Reprezentacyjny blok ul .Długa 68A

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 14:23

Myślę że Osse bardziej reprezentacjne

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 20:47

coraz większa pustynia, coraz więcej betonu, coraz mniej rozumu

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 20:54

na wrony tez są sposoby, tylko trzeba pomyslec

wyciąć drzewa najłatwiej, a dla mnie to zbronia

geniuszu oświeć nas o tych sposobach na wrony

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 20:58

Proca

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 21:00

Wyhodować sokoła Łapskiego

#40 ~EKo....~

~EKo....~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 21:21

Park przy Bibliotece to jedyne miejsce gdzie można wyjść z dzieckiem latem. Nie mogę zrozumieć ludzi , którzy są "za" wycinaniem drzew , niszczeniem zieleni i betonowaniem miasta. Cały urok miasta to dużo zieleni, drzew i kwiatów a nie sam beton. Już mamy beton na PKS i Marcelku . Może już wystarczy ?

:) 100% Prawda. Przydała by się tam super fajna fontanna , która wniosła by jeszcze fajniejszego urokliwego miejsca . Bo ta kurtyna co była w zeszłym roku na "Marcelku" - to do dziś nie wiem , czy mam się śmiać , czy płakać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych