Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

betonowanie miasta

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:11

Ze zgrozą dowiedziałem się z wywiadu z panem Łapszo, że burmistrz planuje wyciąć wszystkie drzewa pod biblioteką i zabetonować park, przecież już całe centrum zostało zabetonowane a drzewa wycięte. Martwi mnie to, może nie powinniśmy się godzić na wycinane drzew  i likwidację trawników, niedługo nie będzie ani cienia ani tlenu. Co o tym sądzicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:21

może myśli że to nowoczesne szlag mnie trafia, wszędzie kamienie betony , brzydota, trzeba 5 razy się zastanowic zanim  w ogóle taka mysl przyjdzie do głowy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:24

Ten plac niedawno był robiony, a po co go ruszać? Jest dobrze, to po co psuć? Tyle jest ulic do zrobienia, ludzie maja dość dziur, kurzu, błota. Niech tym się zajmą, przynajmniej ludzie sie ucieszą.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:57

Dobrze będzie zielono to macie ale u siebie w ogródku

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 15:01

zielono to maja w głowach betoniarze

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 17:07

To jest jakiś koszmar! Rozumiem, że jakieś plany obowiazuja i prawdopodobnie to nie jest wymysł p. burmistrza, ale serce boli!  To jedyne miejsce w tzw. centrum, gdzie jest jeszcze prawdziwy cień i chłód w upalne dni. Nie wierzę, że nie da się ich ominąć, ocalić tych drzew! Nie każdy ma ogródek , nie każdy ma siły, żeby wędrować do najbliższego lasu. W wielu miastach zakładają łaki kwietne, nie koszą trawników w upalne dni, a u nas ciagle zaścianek...

Ze zgrozą dowiedziałem się z wywiadu z panem Łapszo, że burmistrz planuje wyciąć wszystkie drzewa pod biblioteką i zabetonować park, przecież już całe centrum zostało zabetonowane a drzewa wycięte. Martwi mnie to, może nie powinniśmy się godzić na wycinane drzew  i likwidację trawników, niedługo nie będzie ani cienia ani tlenu. Co o tym sądzicie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 17:16

mam ulotke tego niby burmistrza w której bozy się, ze jak zostanie burm. to zadba o zielen w miescie, ze będą nasadzenia drzew, uwierzyłam i zaglosowalam na niego, ale jeśli te plany wycinki to prawda, to mu powiem wprost ze jest klamca, oszustem i pazernym idiota, a na ogałacanie miasta z zieleni nie powinnismy się godzic...cala Polska , cala Europa rozwija akcje sadzenia drzew , wiec chyba niemożliwe, żeby ten nasz niby burm. był az takim tępakiem i idiota...czyzby jednak był ? a co na to radni ,min. Lapszo wlasnie , pani micota, zukowski itd., tak zatroskani o dobro mieszkancow ?..

#8 ~Łapianka~

~Łapianka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 17:23

Park przy Bibliotece to jedyne miejsce gdzie można wyjść z dzieckiem latem. Nie mogę zrozumieć ludzi , którzy są "za" wycinaniem drzew , niszczeniem zieleni i betonowaniem miasta. Cały urok miasta to dużo zieleni, drzew i kwiatów a nie sam beton. Już mamy beton na PKS i Marcelku . Może już wystarczy ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 19:12

To jest zgroza z tym wycinaniem drzew. Taki trend się zrobił, że wszędzie beton. Wycina się stare drzewa, a później sądzi się jakieś drzeweczka, krzewy. Wystarczy spojrzeć na blokowiska i wokół parkingi. Cieszą się, że mają parkingi i Wdychaja spaliny. Przy większych opadach larum, bo woda nie ma gdzie wsiąkać.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 19:43

przecież będzie tam tężnia solankowa! będziecie mieli sanatorium jak w ciechocinku

#11 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 21:10

A mi ten gawron najbardziej się podoba na czepego nasrał i temu mu glacę wypaliło

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 23:38

A mi ten gawron najbardziej się podoba na czepego nasrał i temu mu glacę wypaliło

tobie widać mózg wypaliło, burmim jest teraz Gołaszewski ćwoku, nie wie gdzie zyje

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 23:40

To jest zgroza z tym wycinaniem drzew. Taki trend się zrobił, że wszędzie beton. Wycina się stare drzewa, a później sądzi się jakieś drzeweczka, krzewy. Wystarczy spojrzeć na blokowiska i wokół parkingi. Cieszą się, że mają parkingi i Wdychaja spaliny. Przy większych opadach larum, bo woda nie ma gdzie wsiąkać.

masz rację, to straszne

jak tak można bezmyslnie wszystko wycinać, niech się zastanowią, ludzie mają dość pustyni

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 23:42

Trzeba się przywiązać do drzew i nie dać wyciąć, bo zostanie rozgrzana patelnia, trzeba protestować jakoś.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 23:43

widać ludzie i ich potrzeby nie sa dla władzy najwazniejsze, bo to działanie na szkodę ludzi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 03:30

Będzie tężnia solankowa

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 03:31

Bo dla koordynatora soli z dróg zostało

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 03:31

Będzie tężnia solankowa

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 07:05

A za Kogo był ten projekt w centrum park i D.K.za poprzedniczki wspaniałej ekonomistki

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 08:36

Powstało w mieście tyle miejsc parkingowych,że nie potrzeba więcej!! Może warto pomyśleć i zachęcić ludzi do spacerów i rowerów,a nie wycinać drzewa i robić miejsce dla samochodów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych