Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Wyświetl nową zawartość »

Najbardziej lubiana zawartość


#685955 Parkowanie w centrum. Luźniej dopiero za dwa lata

Napisane przez adrian w 22 kwiecień 2012 - 15:17

Jeżeli zmieni się coś w strefie płatnego parkowania, to niech Białystok wprowadzi parkomaty żeby dokładnie było wiadomo ile czasu kierowcy zostawili swoje auta. 1 czerwca mają wprowadzić dwie podstrefy lecz nadal będą obowiązywać karty płatnicze tj. w dzisiejszych czasach. Jeżeli wprowadzą dwie podstrefy to w podstrefie A powinny zostać wprowadzone parkomaty, a w podstrefie B powinny być same karty parkingowe. Białystok od dłuższego czasu nie miał parkomatów że warto by było je wprowadzić, ale to kosztuje i trzeba na to poczekać aż miasto zarobi.


#319394 Małgorzata Niemen, żona Czesława, walczy ze Stowarzyszeniem Niemen

Napisane przez gawronka w 10 sierpień 2010 - 13:56

Myślałam ,że stowarzyszenie Niemen to od rzeki  :( A z resztą niech udowodni szanowna małżonka ,że nie... :P


#688019 Świadkowie Jehowy

Napisane przez mika w 26 kwiecień 2012 - 08:15

nie wiecie czy już są Świadkowie Jehowy w Falkach? gm. Wyszki?

moge dać ći namiary na tych z Hajnówki- bo co to za różnica skąd przyjdzie słowo boże.  :D


#683184 Stragany znikną z centrum. Wieńce przestaną straszyć przechodniów

Napisane przez adrian w 17 kwiecień 2012 - 15:06

Mnie te kwiaty nie odstraszają jeśli przechodzę na tej ulicy, po co się ich bać. Te kwiaty są piękne i spokojnie należy obok nich przechodzić i nie ma w nich nic złego.


#580333 lista podpisów przeciw ZIELONEMU SPAMEROWI NA TYM FORUM!

Napisane przez Gość w 15 październik 2011 - 18:18

Ty Rafał to jednak jesteś świnia.
Gdzie gościnność staropolska?
Najpierw , nieprzerwanie wklejasz swój bełkot zapraszając w nim  Forum na wokandę w swoje sprawie(zniszczenie baneru prezydenta miasta Białegostoku).
Jednocześnie piszesz prośbę do policji o ochronę przed gośćmi na dzień rozprawy.
To ty swoich gości policją chciałeś przywitać?
Zachowałeś się jak stary enkawudzista, który zaprosił żołnierzy AK na poczęstunek, po to by go rozbroić a następnie aresztować.

Ja ciebie w sądzie  kwiatami przywitam. Akordeonu nie wezmę gdyż sąd poczytałby to za obrazę powagi sądu.
Goździki czy fiołki wolisz Rafał?
Tylko nie sugeruj się , że goździki to gwoździe do twojej trumny a fiołki będziesz wąchał od spodu.Nic z tych rzeczy. Przywitamy cię kwiatami. Prawda panowie?


#579405 lista podpisów przeciw ZIELONEMU SPAMEROWI NA TYM FORUM!

Napisane przez Opiekun Forum w 13 październik 2011 - 18:46

czemu sie nie POjawiłeś:)?

masz nieusprawiedliwiona nieobecność:)?

Kabarety zazwyczaj oglądam w telewizji. ;)
Nie wypada człowiekowi statecznemu na żywo tarzać się ze śmiechu (tym bardziej w Sądzie). :lol:


#673952 Hodowla bydła

Napisane przez Wilk w 31 marzec 2012 - 05:39

Dobre przemyslenia Wolfie! :D


Dziękuje.
Z ust człowieka a zwłaszcza kobiety usłyszeć pochwałę, to  zaszczyt.;)


#673950 Hodowla bydła

Napisane przez WinoKobietyEcstasy w 31 marzec 2012 - 05:23

Dobre przemyslenia Wolfie! :D


#673362 Hodowla bydła

Napisane przez Wilk w 30 marzec 2012 - 05:18

http://www.fakt.pl/W...y,152638,1.html


#666047 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań. Zobacz mecz na żywo. Transmisja TV przez...

Napisane przez West w 18 marzec 2012 - 09:04

Kurde martwi mnie fakt, że mająca potencjał Jaga spina się i potrafi wygrać , by potem w meczu ze średniakami polec całkowicie. Pan HOJTam może na chwilę dłużej z nami zostanie, wyrok chyba odroczono?

Tak jest wyrok został odroczony, myślę że na koniec sezonu podziękują temu panu. Niech każdy robi to co umie najlepiej. A doświadczenie niech może zdobywa troszkę niżej.


#666023 PYTANIE DO MODERATORA

Napisane przez Opiekun Forum w 18 marzec 2012 - 07:14

Mam wątpliwości czy SZANOWNY MODERATOR ma odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia forum.Wczoraj został usunięty mój wpis ,gdzie nie było nic obraźliwego,żadnego pomówienia .Chodzi mi o wpis identyczny jak temat PRZEPOWIEDNIA.
Uważam ,że jeśli ktoś nie umie prowadzić forum to nie powinien się zabierać do tej roboty i nie brać pieniędzy za darmo.Uważam ,że w tym wypadku nie został naruszony REGULAMIN.Nawet przepowiednia nie  obraża kościoła .

WIĘC W CZYM PROBLEM ???????????? chyba tylko i wyłącznie w kwalifikacji MODERATORA

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE  TO TEMATU ,A NIE USUWANIE

Szanowny Gościu!
Zacznijmy od tego, że zamieszczanie tych samych postów w kilku wątkach, to forma spamowania (a to na bank złamanie regulaminu). Skoro założyłeś nowy temat, to w jakim celu, tę samą treść, wklejasz w innych? - chcesz promować tę samą formę "dyskusji", co "Zielony" - pseudo-ekolog i spamer, zaśmiecający fora? :blink: Na to nie będzie zgody. Temat, który założyłeś pozostał, i każdy, kto chce, może się w nim wypowiadać.
Po drugie, tym wpisem również łamiesz zasady, bo należało swoje obiekcje zgłosić mailem do Redakcji, a nie pisać bezpośrednio na forum. Tak stanowi Regulamin, który najwyraźniej nie do końca przeczytałeś.
Po trzecie Moderatorzy społeczni nie pobierają wynagrodzenia za swoją działalność, gdyż jak sama nazwa wskazuje, pracują społecznie, czyli za darmo.
Tę dyskusję uważam za zamkniętą. Kolejne "problemy" proszę zgłaszać do Redakcji KP, adres online@poranny.pl


#579444 lista podpisów przeciw ZIELONEMU SPAMEROWI NA TYM FORUM!

Napisane przez Gość w 13 październik 2011 - 20:09


coś ci się POmyliło:)

a ty jestes synem Marka Huleszy:)? tego hycla z Wasilkowa:)?

Szykuj się lepiej do odbycia kary, którą prawdopodobnie ci Sąd wymierzy:)

Jeżeli piszesz moje nazwisko, to pisz je poprawnie łajzo chyba,że w majtach już pełno i boisz się je wymieniać żeby mieć wytłumaczenie ,że nie o mnie pisałeś.


#579422 lista podpisów przeciw ZIELONEMU SPAMEROWI NA TYM FORUM!

Napisane przez Suchy w 13 październik 2011 - 19:13

WWW.BSTOK.FORA. PL

Zielony ma rację łaPÓwkarz Tur+Tusk+olaski zfałszował wybory!
Znany białostocki ekolog Rafał K. składał wyjaśnienia przed Sądem Rejonowym w Białymstoku. Prokuratura oskarżyła go o zniszczenie baneru wyborczego ubiegającego się o reelekcję prezydenta Tadeusza Truskolaskiego. Na początku listopada zeszłego roku K. zielonym sprayem tworzył napis "to oszus...”. Hasła nie dokończył, gdyż został powstrzymany przez straż miejską. (...). Było to po godz. 23, w rejonie ulic Bema, Legionowej i Cieszyńskiej w Białymstoku. Trzy dni wcześniej w tym samym miejscu doszło do podobnego aktu (...)
W okresie, kiedy doszło do złamania prawa, Rafał K. kandydował na radnego. Straty, jakie spowodował na szkodę komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej, to 1500 zł. K. przyznał się do winy, choć kwestionuje wysokość szkody i określa ją mianem próby wyłudzenia.
- Nie doszło do całkowitego zniszczenia baneru , jedynie jego fragmentu - przekonywał w poniedziałek Rafał K. - Koszt zamalowania napisu i robocizny to 20-30 złotych.
szef sztabu wyborczego Tadeusza Truskolaskiego, tłumaczy, że w celu wyliczenia szkody zwrócił się do agencji reklamowej, która przygotowała plakat. Całkowity koszt reklamy to 1940 zł.
Ekolog podważa wysokość szkody, gdyż w przypadku mniejszej kwoty, odpowiadałby "jedynie" za wykroczenie. Teraz zaś - jak za przestępstwo, a które grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
- Posiadałem informacje na temat łamania prawa przez Tadeusza Truskolaskiego kandydującego ponownie na prezydenta Białegostoku. Stosowne organy tj. policja, prokuratura i sąd, nie podjęły jednak działań i nie reagowały na zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wyżej wymienionego. Uważałem więc za stosowne powiadomić opinię publiczną o fakcie, że Tadeusz Truskolaski jest oszustem

Za choćby, to ostatnie zdanie, na miejscu Prezydenta Białegostoku, dawno zapytał bym ciebie w sądzie, zielony gó..ozjadzie o dowody. Słyniesz z próżnego szczekania i oczerniania innych na "prawo i lewo". Może jakby ci dop..rdolili z parę lat, konkretną grzywnę i nawiązki, to byś megafonowy dzierunie rozum odzyskał. Przy okazji sprawdzili by twoje przekręty i miodek z uszu wydłubali.   ;)

#579397 lista podpisów przeciw ZIELONEMU SPAMEROWI NA TYM FORUM!

Napisane przez Moderator w 13 październik 2011 - 18:39

czemu sie nie POjawiłeś:)?

masz nieusprawiedliwiona nieobecność:)?


Co ty tutaj bździsz i się ośmieszasz betonie?
Masz problem, nie ma czego zablokować?

A jak tam sortownia buduje się? Kiedy będziesz sortował?
Szybciej spalarnie wybudują jak ty sortownię. Może sortownię zablokuj  :lol:

ps. Masz szczęście że mnie w delegację wysłali bo szykowałem ci niezłą komedię w sądzie.


#573404 Jak w Wasilkowie na psach zarabiają

Napisane przez Gość w 03 październik 2011 - 14:25

W tym poście obraziłeś na samym początku.Nie zauważyłeś?To szczegół.Ja w innej sprawie.Piszesz,że jesteś funkcjonariuszem w stanie spoczynku,a to Cię do czegoś zobowiązuje.Odpowiedz mi więc czy kradzież(bo nie sądzę,abyś uzyskał to w legalny sposób)dokumentów z komisariatu i publikacja ich na You Tubie przystoi policjantowi?Co Ty uważasz się za IPN?Wiem zaraz napiszesz,że mój ojciec,albo dziadek,albo razem wzięci byli na tej liście.Muszę Cię rozczarować,nie byli.Szczęść Boże!

O kradzież mnie oskarżasz? To przedstaw się najpierw z imienia i nazwiska potem ryja wyciągaj.
Skoro wraca temat ORMOwców.
W roku 1990 po przemianach ustrojowych jakie nastąpiły(?) w Polsce nastąpiło celowe niszczenie dokumentów , akt które zawierały dane, informacje o osobach, czynach tych co przez 45t lat utrwalali władzę ludową. Nie inaczej było w ówczesnym Posterunku MO przemianowanym na Komisariat Policji.
W jednostce tej przez kilka dni kocioł centralnego ogrzewania rozpalony był do czerwoności.
dzięki temu ,że byłem w tamtym czasie funkcjonariuszem oddelegowanym do tej jednostki, udało mi się uratować dla potomnych co nieco dokumentów. W roku 1996 nawet miałem sprawę karną za posiadanie dokumentów co do posiadania których nie miałem prawa-jak to określiła prokuratura. Chodziło między innymi o zabezpieczoną książkę służby z której wynikało ,że jeden z f-szy dopuścił się przestępstwa. Książka służby trafiła do UOP następczyni SB a ci sporządzili wraz z prokuraturą akt oskarżenia wobec mojej osoby.Byłemu już funkcjonariuszowi  MO który dopuścił się przestępstwa oczywiście włos z głowy nie spadł.
Tak więc anonimie nie wysilaj się gdyż dwa razy za to samo nie można być karanym.
Zachować dla potomnych żeby wiedzieli jakie łajzy mieszkały i mieszkają wśród nas było moim obowiązkiem.
Jako ciekawostkę mogę podać fakt, że były kapitan SB ,służby która rzekomo została rozwiązana a on przeszedł na zasłużoną emeryturę, jeszcze w roku 1993 przyjeżdżał do Komisariatu Policji w Wasilkowie gdzie komendant zdawał mu szczegółowe raporty z tego co na terenie gminy się wydarzyło.
Dziwne jest w całej sprawie co innego. Ludzie którzy w tamtym czasie cycki do przodu wypinali , chełpili się tym ,że są członkami ORMO, dzisiaj starają się o tym zapomnieć.
Ale taka już widać ludzka natura.


#566269 lista podpisów przeciw ZIELONEMU SPAMEROWI NA TYM FORUM!

Napisane przez Opiekun Forum w 20 wrzesień 2011 - 18:45

WWW.EKOHARACZE.BO.PL

jak pisałem: zielonych POmawiaja oszuści złodzieje skorumPOwane POstytutki, chorzy psychicznie

http://www.poranny.p...ION07/641677024

Rozpoczniemy nowy temat: urzędnika-łapownika,.....

ZAPOMNIANA SPRAWA OBWODNICY AUGUSTOWA

Przyjrzyjmy się uważnie, jakie straty finansowe poniosła Polska, dzięki działalności pseudo-ekologów.
Zobaczmy, do czego potrafiła doprowadzić bezsensowna blokada budowy drogi.
Wreszcie oceńmy, czy tzw. "ekolodzy" naprawdę chronili środowisko, czy jedynie reprezentowali własny interes.

http://www.urzad.aug...e=print&sid=219
http://www.eco-natura.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3

PS. Ty Rafałku też tam byłeś...


#808680 Koszt budowy domu

Napisane przez Grzegorz25 w 19 styczeń 2013 - 21:31

w Zabłudowie są tanie działki [ sporo tansze niż w Białymstoku ] co prawda trochę daleko , ale w 200 - 300 tys spokojnie się zmiescić :)


#365707 wybory 2010 - WYNIKI

Napisane przez rozsądny obywatel w 03 listopad 2010 - 17:22

http://www.adamkaminski.pl/

www.adamkaminski.pl

„Ostatni na liście. PIERWSZY w działaniu!”Adam Kamiński – 16 kandydat Platformy Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Podlaskiego.Syzyfowe prace? Syzyf do domu. Adam Kamiński do Sejmiku. Sejmik do pracy.Adam Kamiński - Sprawny i skuteczny organizator oraz inicjator wielu zmian. Jako Wicestarosta Białostocki nadzoruje formalnie i organizacyjnie Powiatowy Zarząd Dróg oraz Powiatowy Urząd Pracy i Wydział Architektury.

W tym roku Powiat prowadzi inwestycje drogowe na rekordowym poziomie ok. 35 000 000,00 zł. Urząd Pracy pozyskał ponad 36 000 000, zł la bezrobotnych. Wydział Architektury wydał najwięcej od 1999 roku pozwoleń na budowę budynków w powiecie białostockim.Podlaskie. Nie tylko rzeki i las. Adam Kamiński.Adam Kamiński to młody ale doświadczony działacz - doradca przedsiębiorców w Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, Inicjator Podlaskiego Parku Przemysłowego, Prezes Lokalnej Grupy Działania - Puszcza Knyszyńska finansującej iwnestycje rolników i przedsiębiorców.Nie tylko duże miasto. Twoja wieś i Twoja miejscowość. Dla mnie bezcenne.Adam KamińskiOstatni na liście. Pierwszy w działaniu!

http://www.adamkaminski.pl/


#1180639 Niepełnosprawni zaparkują za darmo nie tylko na kopercie

Napisane przez Fajko w 15 czerwiec 2015 - 18:19

W temacie niepełnosprawnych polecam poszukać na youtube filmiku "Wykop - Pełnosprawne Elektro". Ładnie wygarnięta prawda o tych wszystkich "kalekach".

Mam lekarstwo dla ciebie. Wybierz jakiś solidny betonowy mur i weź rozpęd. 
#1082243 Jan Hartman w Białymstoku

Napisane przez miskoziolek w 01 październik 2014 - 19:00

Hmm, raczej był bo już Palikot go wypindulił z tego czegoś jak Ruch. 

I to pewnie był jego ostatni Ruch... :D "Ballada o Januszku" skończyła się i zostanie tylko "Janusz sam w domu" :D ...A tak swoją drogą ma za swoje...Niestety tak się to wszystko kończy :)jak sie zadaje z częściami rowerowymi :)  Zamiast Januszek stworzyć normalną partię to nabrał do niej wiadomo kogo...laz im w tyłek bez mydła można powiedzieć  :lol: a teraz te niewdzieczne "części rowerowe" go zostawiają :lol: niewdzięczniki :D