Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 12:01

Tadek, pozycz 2 stowki do 10-tego co? oddam przeciez.

#2 ~Ed~

~Ed~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 17:12

Tadek stawia kolejke, wszyscy do Tadka........

#3 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 17:23

Tadek stawia kolejke, wszyscy do Tadka........

Wyrok jest nieprawomocny. Sędziowie Sądu Okręgowego w Białymstoku II Wydział Cywilny Odwoławczy są bardzo przekupni. Barter może zastosować starą sztuczkę takich cwaniar jak Sokołowska tj. art.6 k.c. Poza tym Barter może zbankrutować i powstanie na przykład BARTER PLUS. Najpierw była bowiem SAGA TRANS i zbankrutowała - została sprzedana przez Wiktora Gryko dla Wiktora Gryko i tak powstała SAGA PLUS. Po bankructwie SAGI PLUS Gryko sprzedał SAGĘ dla BARTER-u będącego własnością małżonków Gryko.
Janusz Biziuk

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 17:48

Sędziowie Sądu Okręgowego w Białymstoku II Wydział Cywilny Odwoławczy są bardzo przekupni.

Może przydałoby się to gdzieś zgłosić w odpowiednim miejscu i w końcu Biziuk dostałby ostro po dupsku. Tylda powinien być zainteresowany. ;)

#5 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 17:52

Może przydałoby się to gdzieś zgłosić w odpowiednim miejscu i w końcu Biziuk dostałby ostro po dupsku. Tylda powinien być zainteresowany. ;)

Życzę powodzenia. Ale jak zaczniecie się wycofywać z oskarżeń opinią psychiatrów, to Królestwo wszystkich łotrów się do Was nie chybi przybliży.
Janusz Biziuk

#6 Opiekun Forum

Opiekun Forum

Moderator

• Supermoderatorzy społeczni
  • 2797 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 18:23

Wyrok jest nieprawomocny. Sędziowie Sądu Okręgowego w Białymstoku II Wydział Cywilny Odwoławczy są bardzo przekupni. Barter może zastosować starą sztuczkę takich cwaniar jak Sokołowska tj. art.6 k.c. Poza tym Barter może zbankrutować i powstanie na przykład BARTER PLUS. Najpierw była bowiem SAGA TRANS i zbankrutowała - została sprzedana przez Wiktora Gryko dla Wiktora Gryko i tak powstała SAGA PLUS. Po bankructwie SAGI PLUS Gryko sprzedał SAGĘ dla BARTER-u będącego własnością małżonków Gryko.
Janusz Biziuk

Stawiając takie hipotezy zapewne masz "żelazne dowody" na to, co piszesz, Jasiu. :P :lol:

A swoją drogą, w jednym tematów zamieściłeś post, w którym w sposób "proroczy" przedstawiłeś mnie obok Kardamona i WKE, jako tego, który zechce Cię osądzać i rozliczać, pomimo "pozorowanej" religijności. :blink: Otóż mylisz się, wszak nie jestem tym ani trochę zainteresowany. Szkoda mi zwyczajnie czasu na bezcelowe obrzucanie się inwektywami. B)
Miłego wieczoru życzę. :)

#7 ~kozia pitka~

~kozia pitka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 20:06

Ja się dziwię, że taka firma jak ten Barter jeszcze istnieje. Handel gazem odchodzi do lamusa, po nowym roku wchodzi dawno już wciskana przez UE akcyza na gaz LPG. I co wtedy? Wszyscy tam będą bez roboty. Już zwolnili 80 proc. handlowców od gazu w butlach. W przyszlym roku przyjdzie czas na ludzi od handlu autogazem, a samego handlu węglem firma się nie utrzyma, bo coraz więcej firm importuje węgiel ze wschodu i konkurencja cenowa ogromna. Prezesi się tam zmieniają jak w kalejdoskopie, sam wejdźcie na ich stronę. Az 2 razy napisali, że odwołali prezesa. Jak obecnego odwołają to napiszą pewnie 3 razy, żeby się lepiej strona pozycjonowała, hehe.

#8 Biziuk

Biziuk

VIP

• Użytkownicy
  • 821 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 02:43

Stawiając takie hipotezy zapewne masz "żelazne dowody" na to, co piszesz, Jasiu. :P :lol:

Szanowny Różowa Pantero. Całkiem nie muszę mieć dowodów i to żelaznych, wystarczą poszlaki. Każdy może mieć dowody, wystarczy tylko uważnie czytać to i inne forum, a zwłaszcza wypowiedzi urzędników miejskich + znać zasady logicznego rozumowania. No chyba, że ktoś zechce udowodnić (opinią psychiatrów :D :D :D ), że sędzia który ujawnia jednej ze stron treść korzystnego dla niej wyroku na rok, miesiąc lub tydzień przed publikacją zrobił to gratis. Po szczegóły odsyłam do radcy Urzędu Miejskiego w Sokółce, Zastępcy Burmistrza znanego jako Kardamon, miejscowej chłodni itd.
Janusz Biziuk
P.S.
Jestem chory i nieumiejętny. Czy ktoś mi może pomóc: jak wrzucić w internet skan zaświadczenia, że Sąd nie widział na oczy dokumentów na podstawie których wydał wyrok. Ma prośba skierowana jest szczególnie do niewiernego Tomasza. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

#9 Opiekun Forum

Opiekun Forum

Moderator

• Supermoderatorzy społeczni
  • 2797 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 09:20

Szanowny Różowa Pantero. Całkiem nie muszę mieć dowodów i to żelaznych, wystarczą poszlaki. Każdy może mieć dowody, wystarczy tylko uważnie czytać to i inne forum, a zwłaszcza wypowiedzi urzędników miejskich + znać zasady logicznego rozumowania. No chyba, że ktoś zechce udowodnić (opinią psychiatrów :D :D :D ), że sędzia który ujawnia jednej ze stron treść korzystnego dla niej wyroku na rok, miesiąc lub tydzień przed publikacją zrobił to gratis. Po szczegóły odsyłam do radcy Urzędu Miejskiego w Sokółce, Zastępcy Burmistrza znanego jako Kardamon, miejscowej chłodni itd.
Janusz Biziuk
P.S.
Jestem chory i nieumiejętny. Czy ktoś mi może pomóc: jak wrzucić w internet skan zaświadczenia, że Sąd nie widział na oczy dokumentów na podstawie których wydał wyrok. Ma prośba skierowana jest szczególnie do niewiernego Tomasza. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

W przeciwieństwie do Ciebie, ja sądowe sale rozpraw znam jedynie z ekranu telewizora, i szczerze mówiąc pragnę by tak pozostało do końca moich dni. :)
Co do udowadniania "łapownictwa" to nie sądzisz, że winna zająć się tym Prokuratura?
Uważam, że Forum nie jest najlepszym miejscem na tego typu demagogię.

Użytkownik Różowa Pantera edytował ten post 08 listopad 2011 - 09:22

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 10:28

DLA MNI JEST OCZYWISTE ISZ JANUSZ B. TO PIERWOWZUR HANSA KLOSSA..FORUMNOWNIKI NIE WIEDZOM Z KIM TANĆZĄ..

#11 tylda

tylda

mod aspołeczny ale bardzo skuteczny

• Użytkownicy
  • 1226 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 10:32

Janusz Biziuk

Jak będziesz miał tak rozbudowaną firmę to na pewno też będziesz ją sprzedawał, otwierał na nowo, wprowadzał na giełdę itd. Teraz tak piszesz bo nie masz pojęcia o prowadzeniu i zasadach działania dużych firm.

Januszu czy możesz podać nazwiska tych sędziów?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 08:25

Zanimzapłacą, to pewnie jeszcze minie jakiś czas

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 13:15

Ile można zarobić na beczce jako kierowca?

#14 ~Pan kleks~

~Pan kleks~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 22:59

A ja pracuje w firmie barter i jest mi dobrze tylko za duzo tutaj kierownicta od wszystkiego niedługo nie bedzie kim robic bo sami menadżerowie ktorzy nic nie umieja gamonie a ci w bydgoszczy tam to jest sodoma i gomora 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych