Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bardzo dobry weterynarz w Sokółce

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ale63@onet.eu~

~ale63@onet.eu~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 21:30

Co z tego, że dobra ta weterynarz, jak nie ma laboratorium. Dla mnie to jak wróżenie z fusów. Mam kota i psa i muszę jeździć na Białostoczek do kliniki. Kot wymaga cewnikowania, od czasu do czasu, a boreliozę u psa aby stwierdzić, należy pobrać krew.

#22 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 09:00

Psa to można zważyć samemu. Może masz Amstaffa a takiemu bez narkozy to bym niechętnie paznokcie??? obcinał.

Mam małą suczkę nie dużą ważącą 13 kg

#23 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 09:02

Co z tego, że dobra ta weterynarz, jak nie ma laboratorium. Dla mnie to jak wróżenie z fusów. Mam kota i psa i muszę jeździć na Białostoczek do kliniki. Kot wymaga cewnikowania, od czasu do czasu, a boreliozę u psa aby stwierdzić, należy pobrać krew.

To wszystko będzie . Ta kobieta jest dopiero 2 tyg. I mówiła mi ,że będzie labolatorium

#24 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 15:29

Ja przestałem jeździć na Białostoczek jak pewna P. weterynarz z tej kliniki u mego czteromiesięcznego psiaka stwierdziła reumatyzm bo pies kulał, ale było to 4 lata temu i może się coś zmieniło, w każdym razie jest tam drogo. Jeżeli mogę polecic to jeszcze dobrym weterynarzem jest dr. Maria Rudobielska, przyjmuje w B.stoku na osiedlu TBS. Mój psiak trafił do niej w ciężkim stanie po ugryzieniu kleszcza, nie chodził, sikał krwią, ta pani wyciągnęła go z tego i jest ok. Ale wtedy nie było jeszcze naszej sympatycznej Pani weterynarz, która na pewno też poradziła by sobie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#25 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 20:27

Najlepszy weterynarz w Sokółce.

#26 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 05:49

wydaje mi się,że nikt z piszących tu nie wie co to "dobry" weterynarz...dobry wet robi przy sterylkach malutkie cięcia u suczek;u kotek-boczne i używa do zaszycia nici rozpuszczalnych...dobry wet edukuje ludzi,pokazuje korzysci sterylizacji suk,kotek,psów i kocurów;przekonuje do szczepień przeciw wirusom;zachęca do kupowania dobrych jakościowo karm itd......można by mnożyć ....a tu co? minęło już sporo czasu od otwarcia "kliniki" a mieszkańcy Sokółki dalej uważają,że suczka musi mieć raz szczeniaki a psa nie "okalecza" się...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 05:58

Gintek jest znakomitym weterynarzom. Tylko rozchlał się i nie chce mu się.
A na dodatek kopci jak stara lokomotywa.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 05:59

wydaje mi się,że nikt z piszących tu nie wie co to "dobry" weterynarz...dobry wet robi przy sterylkach malutkie cięcia u suczek;u kotek-boczne i używa do zaszycia nici rozpuszczalnych...dobry wet edukuje ludzi,pokazuje korzysci sterylizacji suk,kotek,psów i kocurów;przekonuje do szczepień przeciw wirusom;zachęca do kupowania dobrych jakościowo karm itd......można by mnożyć ....a tu co? minęło już sporo czasu od otwarcia "kliniki" a mieszkańcy Sokółki dalej uważają,że suczka musi mieć raz szczeniaki a psa nie "okalecza" się...

To wszystko? :unsure:

#29 ~Mari~

~Mari~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 09:15

nie, nie ma Cię tam:)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 13:07

ja odał tej babie jamnika a ta mnie na 2 dzien odaje jakiegoś kundla

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 16:22

JA OD DAWNA WIEM JAK WAŻNE SOM ZWIERZAKI W ŻYCIU CZŁOWIEKA SAM MAM STADO SURIKATEK KTÓRE GŁASZCZE, PIELEGNUJE..

WSZYSTKO MA SWUJ UROK !! DOCEŃMY TO..

Właśnie!!!! Tak jak Twoja pisownia! :lol: :P

#32 ~sokólszczanka~

~sokólszczanka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 13:27

Moze mi ktos podac numer telefonu do Pani doktor?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 18:17

zaplacilem 3 dychy za zastrzyki i pies zdechł, można reklamować?

#34 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:29

Dzisiaj byłam z moim pieskiem u weterynarza na centrum. Tutaj koło bloku policyjnego. I nie uwierzycie ,ale jak dla mnie to najlepszy weterynarz w sokółce. Ta Pani od niedawna ma lecznicę ,ale i ma podejście do zwierząt i bada całego pieska. Osłuch***e serduszko itp. I na prawdę bardzo tą kobietę polecam dla innych właścicieli swoich pupili. Rozmawiałam z tą Panią bardzo długo i planuje bardzo rozbudować lecznicę dla zwierząt. Więc z czystym sumieniem polecam. Inni weterynarze w sokółce mogą się chować przy Niej. Dla mnie to są konowały. A Pani Anna Halicka przyjmuje na ul.ściegiennego 20 . Pozdrawiam .

również polecam

ja mam królika i też pani bardzo dobrze nim się zajęła

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:32

Pani Ania to bardzo miła osóbka i tak trzymać :-)) , byliśmy ostatnio u niej w gabinecie z naszą małą pupilką i zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni . Przez całą wizytę było jak nie w Sokółce naprawdę polecam miło , grzecznie i fachowo . Można śmiało powiedzieć że leczenie naszych milusińskich to nie tylko jej zawód ale i pasja , nie wiem jak jest u innych weterynarzy za to z takim nastawieniem do zwierząt spotkałem się jeszcze w sklepie zoologicznym nad cukiernią . Pozdrawiam wszystkich zakręconych na punkcie zwierzaków :-)

#36 ~Kate~

~Kate~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 19:38

Ja jestem zadowona z obsługi i jakości jakie oferuje przychodnia "Wilcza Łapa". Moja suczka czuje się coraz lepiej, miała problem z uchem. Już dzisiaj jest spokojniejsza i bez problemu pozwala głaskać się po uchu . Polecam.

#37 ~alfinak~

~alfinak~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 07:55

Dobrego weterynarza znalazłam w Vet4Pet. Ogolnie przychodnia jest dobrze wyposazona, mają nowoczesny sprzet i od reki robia wszelkie badania niezbedne do postawienia diagnozy. Poza tym mają otwarte 24 h na dobe, co jest duzym plusem w przypadku gdy nasz pupil poczuje sie źle wieczorem/ w nocy.

#38 ~Margolcia~

~Margolcia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 17:52

Dobrych lekarzy weterynarii nie brakuje. W koncu to trudny zawod i trzeba miec duzo determinacji, ambicji, zeby ukonczyc studia,a potem kontynuowac prace zawodowa w tym kierunku. Wiedzieliscie, ze same studia to 5,5 lat nauki, a potem trzeba jeszcze isc na staz? A i tak przez caly czas lekarz weterynarii musi poszerzac swoja wiedze poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych