Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Bardzo dobry weterynarz w Sokółce

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 11:43

Dzisiaj byłam z moim pieskiem u weterynarza na centrum. Tutaj koło bloku policyjnego. I nie uwierzycie ,ale jak dla mnie to najlepszy weterynarz w sokółce. Ta Pani od niedawna ma lecznicę ,ale i ma podejście do zwierząt i bada całego pieska. Osłuch***e serduszko itp. I na prawdę bardzo tą kobietę polecam dla innych właścicieli swoich pupili. Rozmawiałam z tą Panią bardzo długo i planuje bardzo rozbudować lecznicę dla zwierząt. Więc z czystym sumieniem polecam. Inni weterynarze w sokółce mogą się chować przy Niej. Dla mnie to są konowały. A Pani Anna Halicka przyjmuje na ul.ściegiennego 20 . Pozdrawiam .

#2 ~Mon~

~Mon~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:10

Piękna reklama. Dziękujemy.

#3 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:19

Ciekaw jestem czy poradziłaby sobie z pękniętym chomikiem. Przywiązałem się trochę do niego.

#4 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:24

Piękna reklama. Dziękujemy.

Tak zareklamowałam tą Panią bo zasługuje na to

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:47

Reklama dostała w łeb za jedno zdanie i określenie innych KONOWAŁAMI. Pachnie AMATORSZCZYZNĄ.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:47

Ciekaw jestem czy poradziłaby sobie z pękniętym chomikiem. Przywiązałem się trochę do niego.

przed penetracja trzeba bylo chomika owinac tasma klejaca to by nie pekl

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:55

a ja nie polecam kase ma na budowe lecznicy ale 0 doświadczenia wyrywajac kleszcza u mego psa została głowa (z czasem sama wypadnie ) haha usmiałem sie z porady i 20 zł wzieła widać jakim jest specjalistą skoro ma czas na pisanie na forum i reklawmowanie swojej psełdo kliniki. Nie polecam

#8 ~ictered Auguft,~

~ictered Auguft,~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 15:41

przed penetracja trzeba bylo chomika owinac tasma klejaca to by nie pekl

Ja zawsze stosowałem tubki po papierze toaletowym, ale od jakiegoś czasu używam taśmy dwustronnej. Nie dość, że zabezpiecza przed rozerwaniem, to jeszcze z ręki nie wypadnie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 20:13

Dwóch wałków jeden Eryk, i jemu podobny kołek zaczynają psuć dyskusję

#10 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 20:47

Nikt się nie rodzi z doświadczeniem, każdy musi na nie zapracować, Pani weterynarz jest jeszcze młoda co nie znaczy że się nie zna. Widać że dziewczyna przynajmniej się stara. Rutyna jej jeszcze nie zjadła. A tak na marginesie to muszę powiedzieć, że mamy najładniejszą Panią weterynarz w okolicy!!! Powodzenia w pracy z "baranami" co się boją żeby im chomik nie pękł!!!

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 20:47

Nikt się nie rodzi z doświadczeniem, każdy musi na nie zapracować, Pani weterynarz jest jeszcze młoda co nie znaczy że się nie zna. Widać że dziewczyna przynajmniej się stara. Rutyna jej jeszcze nie zjadła. A tak na marginesie to muszę powiedzieć, że mamy najładniejszą Panią weterynarz w okolicy!!! Powodzenia w pracy z "baranami" co się boją żeby im chomik nie pękł!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 20:54

Dzisiaj byłam z moim pieskiem u weterynarza na centrum. Tutaj koło bloku policyjnego. I nie uwierzycie ,ale jak dla mnie to najlepszy weterynarz w sokółce. Ta Pani od niedawna ma lecznicę ,ale i ma podejście do zwierząt i bada całego pieska. Osłuch***e serduszko itp. I na prawdę bardzo tą kobietę polecam dla innych właścicieli swoich pupili. Rozmawiałam z tą Panią bardzo długo i planuje bardzo rozbudować lecznicę dla zwierząt. Więc z czystym sumieniem polecam. Inni weterynarze w sokółce mogą się chować przy Niej. Dla mnie to są konowały. A Pani Anna Halicka przyjmuje na ul.ściegiennego 20 . Pozdrawiam .

A których weterynarzy masz droga Mariolo za konowałów? Może sprecyzuj. Do którego chodziłaś i stwierdziłaś, że że się może schować przy twojej idolce? Czy tak samo jak wyżej rzucisz jakimś konkretnym nazwiskiem i adresem? Wybacz, ale na kilometr śmierdzi tu autoreklamą. Ja przeciwko reklamie nic nie mam. Możesz zareklamować tu lecznicę, ale nie wypada kolegów weterynarzy mieszać z błotem. Nieładnie.. Zamiast napisać, że lecznica staruje, że zaprasza itd, itp, to od razu stara metoda - rzewna historyjka o super leczeniu pieska, rozmowach z panią doktor o jej planach, potem adres, imię i nazwisko, żeby nie było niejasności i żeby ktoś przypadkiem nie poszedł gdzie indziej. O chwała ci Marleno! Ale czy ta na pewno masz "czyste sumienie"?

#13 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 22:29

Popieram Autora tekstu Pani weterynarz jest super! Byłem u niej z psem nie dość że profesjonalnie przeprowadziła badanie to ma bardzo dużą wiedzę nie to co dotychczas sokólscy ` weterynarze ` od krów i niczego więcej. Psa na oko ważyli ;) hehe żaden nie ma pojęcia na temat psów i mniejszych zwierząt . Wcześniej było trzeba psa ciągać po klinikach w białymstoku teraz już nie będzie problemu bo mamy doświadczoną Panią lekarz :) Ja jestem osobiście zadowolony...

#14 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:01

A których weterynarzy masz droga Mariolo za konowałów? Może sprecyzuj. Do którego chodziłaś i stwierdziłaś, że że się może schować przy twojej idolce? Czy tak samo jak wyżej rzucisz jakimś konkretnym nazwiskiem i adresem? Wybacz, ale na kilometr śmierdzi tu autoreklamą. Ja przeciwko reklamie nic nie mam. Możesz zareklamować tu lecznicę, ale nie wypada kolegów weterynarzy mieszać z błotem. Nieładnie.. Zamiast napisać, że lecznica staruje, że zaprasza itd, itp, to od razu stara metoda - rzewna historyjka o super leczeniu pieska, rozmowach z panią doktor o jej planach, potem adres, imię i nazwisko, żeby nie było niejasności i żeby ktoś przypadkiem nie poszedł gdzie indziej. O chwała ci Marleno! Ale czy ta na pewno masz "czyste sumienie"?

Np. weterynarza na osiedlu zielonym,albo tego co przyjmuje koło sądu.. lub ten co przyjmował na targowej. no i ten pan co przyjmuje koło cmentarza prawosławnego może on i dobry,ale jakoś żaden nigdy nie zważył mojego psa. a przy obcinaniu mojemu psu paznokci dawali mu narkozę . I mogła bym tak wymieniać i wymieniać.
I również nie rozumiem dlaczego zarzucacie tej kobiecie ,że to ona pisze. Piszę ja czyli osoba która była tam ze swoim psem.

#15 azazel

azazel

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2011 - 09:18

Jakie czasy taka reklama i forma konkurencji...dęte to wszystko.Dla ludzi myślących"spontaniczność"niektórych ocen mało wiarygodna jeśli chodzi o czystość intencji.

#16 ~niktoś~

~niktoś~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:58

moja znajoma była z psem u pewnego weterynarza w Sokółce, pies miał na oku narośl. Weterynarz spytał, czy psu to przy czytaniu przeszkadza, ot i całe leczenie... Może krowie przy dawaniu mleka nie przeszkadza, ale idąc do weterynarza ze swoim "przyjacielem" liczymy na większe zainteresowanie. Jeśli ta Pani nie lekceważy takich rzeczy, to jest lepszym weterynarzem dla naszych pupili. Myślę, że w Sokółce jest miejsce dla weterynarzy od dużych zwierząt i małych - naszych domowych. Nie ma co się spinać. To zwykła konkurencja i prawo wolnego rynku. Opiekunowe pacjentów sami zweryfikują jakość usług oferowanych przez poszczególe osoby.

#17 tylda

tylda

mod aspołeczny ale bardzo skuteczny

• Użytkownicy
  • 1226 postów

Napisano 18 listopad 2011 - 10:12

Np. weterynarza na osiedlu zielonym,albo tego co przyjmuje koło sądu.. lub ten co przyjmował na targowej. no i ten pan co przyjmuje koło cmentarza prawosławnego może on i dobry,ale jakoś żaden nigdy nie zważył mojego psa. a przy obcinaniu mojemu psu paznokci dawali mu narkozę . I mogła bym tak wymieniać i wymieniać.
I również nie rozumiem dlaczego zarzucacie tej kobiecie ,że to ona pisze. Piszę ja czyli osoba która była tam ze swoim psem.

Psa to można zważyć samemu. Może masz Amstaffa a takiemu bez narkozy to bym niechętnie paznokcie??? obcinał.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 11:36

Grunt to taśmą chomika przed badaniem owinąć żeby nie pękł przypadkiem...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 13:23

JA OD DAWNA WIEM JAK WAŻNE SOM ZWIERZAKI W ŻYCIU CZŁOWIEKA SAM MAM STADO SURIKATEK KTÓRE GŁASZCZE, PIELEGNUJE..ONE W ZAMIAN ISKAJĄ MNIE CO JAKIŚ, SZKROBIĄ..NAWET POGŁASZCZE JEDNOOKIEGO LEMURA A CZASEM SZYPKIEGO LENIWCA, JAK AKURAT NIE BIEGA PO LASACH....WYCHODZONC NA WYBIEG WIDZĘ DZIKO BRYKAJONCE LAMY I GŁOŚNE PERKOZY...WSZYSTKO MA SWUJ UROK !! DOCEŃMY TO..

#20 tylda

tylda

mod aspołeczny ale bardzo skuteczny

• Użytkownicy
  • 1226 postów

Napisano 18 listopad 2011 - 17:34

JA OD DAWNA WIEM JAK WAŻNE SOM ZWIERZAKI W ŻYCIU CZŁOWIEKA SAM MAM STADO SURIKATEK KTÓRE GŁASZCZE, PIELEGNUJE..ONE W ZAMIAN ISKAJĄ MNIE CO JAKIŚ, SZKROBIĄ..NAWET POGŁASZCZE JEDNOOKIEGO LEMURA A CZASEM SZYPKIEGO LENIWCA, JAK AKURAT NIE BIEGA PO LASACH....WYCHODZONC NA WYBIEG WIDZĘ DZIKO BRYKAJONCE LAMY I GŁOŚNE PERKOZY...WSZYSTKO MA SWUJ UROK !! DOCEŃMY TO..

phi tam, a masz w stadzie hrabiego ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych