Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bank Spółdzielczy w Łapach

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Bambo~

~Bambo~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 20:32

Witam wszystkich narzekających:)
W banku BS spotkałam sę z bardzo miłą obsługą, niską opłatą za prowadzenie rachunku oraz dostępem do konta internetowego więc nie rozumiem skąd te sformuowania.
Ludzie się zmieniają, starzeją, każdy z nas musi pracować do emerytury więc nie liczmy na to że bedą tam wciąż młode twarze :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 15:33

Mam tam konto i nie narzekam. Obsługa miła, zero problemów a koszta minimalne o ile się nie mylę to 2 zł za miesiąc i w tym konto internetowe. Pozdrawiam pracowników :)

#23 ~Mad max~

~Mad max~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 19:19

Też mam konto.Nie narzekam. :) a o co chodzi???

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 10:31

Zakładajcie konta w bankach niemieckich, chińskich, albo w Piekutach czy innej Szwajcarii. Wzbogacajcie wszystkich, byle nie swoich. Zniszczcie to, co jeszcze zostało z polskiej spółdzielczości.
A ja mam konto w BS w Łapach. Rachunki opłacam przez internet z domu, a po gotówkę chodzę do Banku. Wolę popatrzeć na miłe i uśmiechnięte dziewczyny, niż rozmawiać ze ścianą pod Bankiem.
Pozdrawiam wszystkich pracowników (a zwłaszcza pracownice) BS w Łapach.

W BS zostało jeszcze trochę ludzkości

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:23

Nie byłbym taki pewien tych wszystkich Pań z BS. Trzeba bardzo uważać na Panie kasjerki, gdy wpłaca się pieniądze,kilkakrotnie było za mało, jeśli płaci się bilonem. Była wyliczona gotówka przez kilka osób i wszystko się zgadzało , a Pani kasjerce po kilku liczeniach brakowało i trzeba było dopłacić. Bywa i też, że nie jest wydana reszta, a było wiadomo, że było więcej pieniędzy i powinna wydać. Czy ktoś z Państwa miał taki przypadek?

#26 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 16:49

POLECAM, MAM TAM KONTO, WSZYSTKO MOŻNA ZAŁATWIĆ NA MIEJSCU, NIE TRZEBA DZWONIĆ PO INFOLINIACH GDZIE PRZEŁĄCZAJĄ OD KONSULTANTA DO KONSULTANTA, POLECAM

#27 ~Marysieńka 29~

~Marysieńka 29~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 19:26

ja już się nie mogę doczekać rozstania się z nimi,wiecznie coś brakuje wiecznie coś nie tak,a najlepsze jest jak trzeba wpłacić 50 gr:)Ten bank to porażka!

#28 ~pol~

~pol~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 06:29

ja już się nie mogę doczekać rozstania się z nimi,wiecznie coś brakuje wiecznie coś nie tak,a najlepsze jest jak trzeba wpłacić 50 gr:)Ten bank to porażka!

Przede wszystkim to jest drogi bank kazde 10 tys pobrane to 30zl zabrane Mam konto w innym banku i z bankomatu w lapach pobiorę 10 tys bez dodatkowych kosztof 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych