Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~synek~

~synek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:14

a jak mam inaczej mówić, jak nie wiecie o co chodzi i się udzielacie, znawcy od siedmiu boleści a kupa wiecie

Jula patrz bo dostaniesz od Romea w czerep. :unsure:

#22 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:21

Jula patrz bo dostaniesz od Romea w czerep. :unsure:

mam to gdzieś czy dostanę w czerep czy nie ale jednej rzeczy nie lubię i nie zrozumiem jak można się wypowiadać i jeszcze udawać eksperta w sytuacji w której się nie było, nie widziało ale zawsze jest jakiś kozak który musi się wypowiedzieć chociaż nie wie nic

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:26

Jesteś przewrażliwiona. Pewne posty odnosza się jak to jest prawnie, a pewne tylko hipotetyczne. A Ty histeria :wub: , bo wiesz z opowiesci kolezanki najwięcej. Luzu. Dystansu. Do otoczenia. Do siebie. :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:28

Napisz lepiej cos o czerwonych kartkach. -_-

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:37

mam to gdzieś czy dostanę w czerep czy nie ale jednej rzeczy nie lubię i nie zrozumiem jak można się wypowiadać i jeszcze udawać eksperta w sytuacji w której się nie było, nie widziało ale zawsze jest jakiś kozak który musi się wypowiedzieć chociaż nie wie nic

Lulciu napisz nam jak to podlug Twojej koliezanki bylo. Wtedy zatrzymamy wszystkie domysly, plotki itd.

#26 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 07:38

Kobieto, co się tak plujesz, okresu dostałaś? Rozmawiamy o wszystkich okolicznościach, przyczynie, ratowaniu sytuacji i skutkach. To jest forum, a nie komisariat, czy prokuratura. Ogarnij się i przestań przynajmniej wyzywać bo wstyd niesiesz. Usiądź popatrz w okno i pomyśl co na obiad ugotować bo mąż głodny. :)

#27 ~uważny~

~uważny~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 07:59

ona się trzymała ale hamowanie było takie silne, że ją zamachnęło i się puściła .u

a to jednak... się puściła?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 08:39

Wiesz co kolego ty chyba w dalszym ciągu nie rozumiesz co to jest nagłe wtargnięcie? Kierowca na rondzie lussy zdjął pieszą która była na przejściu oznakowanym. Wyrok jest jak najbardziej słuszny uznając go za winnego. W przypadku kierowcy autobusu, zachamował wybrał mniejsze zło i to mu się chwali, tyle że nie wziąłeś pod uwagę czyja by była wina jak by nie zdążył. Coś jeszcze wytłumaczyć?

Taaak? chyba nie rozumiesz wcale tego co czytasz w prasie,
na przejściu to stała ciężarówka bo kierowca zobaczył pojazd uprzywilejowany,
nigdy nie uciekałeś na chodnik lub pas zieleni w takim przypadku? i co przestępcą się czułeś że na chodnik wjechałeś?
To piesza właśnie przechodziła poza przejściem, ten wyrok to tylko jeszcze bardziej rozbestwi pieszych.

#29 ~Bliska~

~Bliska~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 09:16

Lulciu napisz nam jak to podlug Twojej koliezanki bylo. Wtedy zatrzymamy wszystkie domysly, plotki itd.

właśnie to,co napisała,było relacją poszkodowanej.
Po pierwsze,chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego,jak poważne w skutkach,może być uszkodzenie kręgosłupa.Przypominam,że każdego z was może to spotkać,więc zamknijcie się i przemilczcie.Nikomu nie są potrzebne wasze głupie i zbędne komentarze. Niektórzy chyba nigdy nic w życiu jeszcze nie przeżyli,dlatego mają takie długie języki. Jak macie pisać takie brednie,to lepiej sobie odpuśćcie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 10:39

właśnie to,co napisała,było relacją poszkodowanej.
Po pierwsze,chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego,jak poważne w skutkach,może być uszkodzenie kręgosłupa.Przypominam,że każdego z was może to spotkać,więc zamknijcie się i przemilczcie.Nikomu nie są potrzebne wasze głupie i zbędne komentarze. Niektórzy chyba nigdy nic w życiu jeszcze nie przeżyli,dlatego mają takie długie języki. Jak macie pisać takie brednie,to lepiej sobie odpuśćcie.

Uszkodzenie kręgosłupa kończy się śmiercią do 72h od zdarzenia.
Jeśli przeżyje to wózek inwalidzki do końca życia.
I to całe polskie prawo: czy ktokolwiek pomyślał aby odszukać tegto pieszego który wtargnął przed autobus? kierowcę to się ściga, listy gończe rozsyła bo potrącił jakby tylko nawet paznokcia pieszemu złamał, a tu proszę, pieszy który doprowadził pasażera do kalectwa pozostanie anonimowy i bezkarny . Czy to ku... jest w porządku ?
Znowu będą szukać świadków w pół roku po zdarzeniu ???

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 13:07

... Co tu dochodzić??? Przejżeć nagrania z monitoringu ZAMONTOWANEGO W AUTOBUSIE (jest kamera skierowana do przodu). Tam wszystko będzie jak na widelcu. Będzie widać czy kobieta "wtargnęła NA OZNAKOWANE PRZEJŚCIE czy kierowca się zagapił.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 13:29

Drodzy uzytkownicy komunikacji miejsciej, placicie za bilety, kupuja coraz nowocześniejsze autobusy, zacznijcie domagać sie pasów bezpieczeństwa takich jakie są w samochodach.

#33 amra

amra

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 13:44

W każdym "środku komunikacji miejskiej" średnio inteligentny czlowiek wie, że trzeba się trzymać rury- po to one są - po to właśnie. No ale nie wszyscy są int........

Właśnie pokazałeś, że nie jesteś int... . Przy nagłym hamowaniu większość ludzi może puścić to co trzyma. A ty chyba najczęściej trzymasz rury wydechowej jak fajkę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 13:49

Mój tato jechal autobusem. Stał i trzymał się poręczy. Nagle samochód się zatrzymał. Pasażerowie stojący za nim polecieli na niego, a on na poręcz krzesła autobusowego w wyniku czego pękł mu szew przepukliny. Operacji nie można zrobić i musi nosić specjalny pas, który tak naprawdę niewiele daje i otwór się powiększa.

Ja wolałabym, żeby pieszy został potrącony niż mój tato.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 14:02

Ja wolałabym, żeby pieszy został potrącony niż mój tato.

No widzisz a kierowca nie chciał pójść siedzieć, wiec cierpi twój tato.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 14:18

No widzisz a kierowca nie chciał pójść siedzieć, wiec cierpi twój tato.

Rozumiem, że kierowca nie chciał.
Też na jego miejscu nie chciałabym.
Opisałam tę sytuację, gdyż chciałam potwierdzić to, co napisał ktoś wyżej, że pieszy nie ponosi żadnych konsekwencji, a tak naprawdę, to on jest sprawcą nieszczęścia - zarówno mojego taty, jak i prawdopodobnie bohaterki artykułu.

Chciałam też uzmysłowić temu mądremu, twierdzącemu, że trzymanie się załatwia sprawę.
Nie załatwia.
Mój tato trzymał się, ale masa pasażerów padająca na niego pchneła go na poręcz i trzymanie się nic nie dało.

#37 ~xxxxxx~

~xxxxxx~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 16:08

dlaczego poszkodowana nie stara się o odszkodowanie przeciezr mogłaby wygrać ogromne pieniądze za to uszkodzenie przynajmniej miałaby na leczenie.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 16:19

... Co tu dochodzić??? Przejżeć nagrania z monitoringu ZAMONTOWANEGO W AUTOBUSIE (jest kamera skierowana do przodu). Tam wszystko będzie jak na widelcu. Będzie widać czy kobieta "wtargnęła NA OZNAKOWANE PRZEJŚCIE czy kierowca się zagapił.

Ustalisz dane pieszego na podstawie nr pesel wytatuowanego na czole?
a jeśli takiego pieszy nie miał, to listem gończym szukać? który sąd taki nakaz wyda?
Dojeżdżaliśmy ładnych parę lat temu jednym autem do pracy. Koledze babka wtargnęła na maskę.
Przekoziołkowała przez dach i uciekła, bo to cienki był, ale dwa kolejne auta tak przywaliły że w szpitalu wszyscy wylądowaliśmy. Wobec nie wykrycia sprawcy wszystkie "przyjemności" z tego wypadku spadły na kolegę. Suma sumarum to on wszystkiego był na koniec winien bo ostre hamowanie zdaniem sądu było nieuzasadnione. Ten epizod z babką nawet w aktach sprawy się nie pojawił chociaż zeznawaliśmy solidarnie i zgodnie z prawdą. I co człowiek ma myśleć a nie daj Boże pisać po takich życiowych doświadczeniach?

#39 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:52

Taaak? chyba nie rozumiesz wcale tego co czytasz w prasie,
na przejściu to stała ciężarówka bo kierowca zobaczył pojazd uprzywilejowany,
nigdy nie uciekałeś na chodnik lub pas zieleni w takim przypadku? i co przestępcą się czułeś że na chodnik wjechałeś?
To piesza właśnie przechodziła poza przejściem, ten wyrok to tylko jeszcze bardziej rozbestwi pieszych.

W tym czasie na pasy weszła pokrzywdzona. Wtedy ciężarówka nagle ruszyła i po prostu przejechała po 20-latce. Klaudia zginęła na miejscu..
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120606/BIALYSTOK/120609708&sectioncat=photostory5

Długo jeszcze będziesz bredził i komuś zarzucał że nie wie co czyta? Zrozumiesz w końcu że pieszy na przejściu rzecz święta?
---------------------------------
Powracając do tematu, faktycznie jeśli kierowca autobusu się zagapił i doprowadził do gwałtownego hamowania, to nie chciałbym być na jego miejscu.

#40 ~Bliska~

~Bliska~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:59

Właśnie pokazałeś, że nie jesteś int... . Przy nagłym hamowaniu większość ludzi może puścić to co trzyma. A ty chyba najczęściej trzymasz rury wydechowej jak fajkę.

Na forum dokładnie widać jak ludzie potrafią się dowartościować jadąc po innych i komentując coś,o czym nie mają zielonego pojęcia.Wielcy znawcy.Darujcie sobie,serio

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadki, nieszczęścia, autobusy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych