Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 19:05

taki kierowca jest nie odpowiedzialny bo gwałtownie hamuje że uszkodził kręgosłup komuś

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 19:29

To była patowa sytuacja a co miał jakąś kobietę potrącić co wtargnęła na ulicę myślał, że wybierze mniejsze zło

#3 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 19:31

czyli miał tamtą kobietę która wtargnęła na przejscie po prostu przeejchać?

#4 ~adrian~

~adrian~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 19:38

ten autobus chyba dostanie wyrok w zawieszeniu

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 20:19

To była patowa sytuacja a co miał jakąś kobietę potrącić co wtargnęła na ulicę myślał, że wybierze mniejsze zło

Wybrał mniejsze zło, masz racje gdyby coś zrobił babce która mu wtargnęła przed pojazd zgodnie z ostatnimi rzeczeniami bialostockich sądów, dostałby zakaz prowadzenia i odsiadkę w zawiasach.

#6 ~Jeży~

~Jeży~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 20:24

W każdym "środku komunikacji miejskiej" średnio inteligentny czlowiek wie, że trzeba się trzymać rury- po to one są - po to właśnie. No ale nie wszyscy są int........

#7 ~uważny~

~uważny~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 20:38

W każdym "środku komunikacji miejskiej" średnio inteligentny czlowiek wie, że trzeba się trzymać rury- po to one są - po to właśnie. No ale nie wszyscy są int........

Dokładnie. Tych mniej inteligentnych natura eliminuje sama.

#8 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:03

Wybrał mniejsze zło, masz racje gdyby coś zrobił babce która mu wtargnęła przed pojazd zgodnie z ostatnimi rzeczeniami bialostockich sądów, dostałby zakaz prowadzenia i odsiadkę w zawiasach.

przestań bredzić

#9 ~Zefir~

~Zefir~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:16

oni ciągle gwałtownie hamują jakby nie wiedzieli, że gaz trzeba przycisnąć gdy mają pierwszeństwo

#10 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:28

oni ciągle gwałtownie hamują jakby nie wiedzieli, że gaz trzeba przycisnąć gdy mają pierwszeństwo

tak tak, jasne. :lol:
Wtedy dopiero by beknął mając cały autobus świadków. Co ty uważasz że autobus to motocykl?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:56

przestań bredzić

Bredzisz to ty, rondo lussy i motocyklista na mickiewicza, jakie wyroki dostali bogu ducha winni kierowcy?

#12 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:58

Bredzisz to ty, rondo lussy i motocyklista na mickiewicza, jakie wyroki dostali bogu ducha winni kierowcy?

Ty wiesz co to jest nagłe wtargnięcie pod nadjeżdżający pojazd? Gdzie ty tu masz winę co? Dalej będziesz bredził?

zmuszony był do gwałtownego hamowania przed oznakowanym przejściem dla pieszych na które wtargnęła niezidentyfikowana kobieta.

Użytkownik ~HIZZY~ edytował ten post 08 czerwiec 2012 - 21:59

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:10

Ty wiesz co to jest nagłe wtargnięcie pod nadjeżdżający pojazd? Gdzie ty tu masz winę co? Dalej będziesz bredził?

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem całego wątku, czy jesteś może pismakiem który lubi tak sobie wybiórczo poużywać?
Wracajac do tematu: Hm.. to ta 20 latka na rondzie to według ciebie słusznie weszła na pasy? No cóż ty też tak rób - jednego mniej. I jak już było wyżej przeze mnie napisane, sąd w Bialymstoku, takiego kierowce pojazdu co to przejeżdża pieszego, skarze na kare w zawieszeniu, bez względu czy było to wtargniecie, ze strony pieszego, czy nie. O to mi chodziło. Kierowca w tym wypadku autobusu, jak ktoś wczesniej zauważył - wybrał mniejsze zło, "uszkodził pasażerów, zamiast tamtej baby" - bo znając już linie orzeczniczą białostockich sądów dostały zawiasy. Teraz rozumiesz??? Czy coś jeszcze wytłumaczyć???
Ja swoją drogą mam zamontowaną w samochodzie kamere i czaić sie nie będę jak ktoś mi w ten sposób wtargnie. Dowody będą.

#14 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:16

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem całego wątku, czy jesteś może pismakiem który lubi tak sobie wybiórczo poużywać?
Wracajac do tematu: Hm.. to ta 20 latka na rondzie to według ciebie słusznie weszła na pasy? No cóż ty też tak rób - jednego mniej. I jak już było wyżej przeze mnie napisane, sąd w Bialymstoku, takiego kierowce pojazdu co to przejeżdża pieszego, skarze na kare w zawieszeniu, bez względu czy było to wtargniecie, ze strony pieszego, czy nie. O to mi chodziło. Kierowca w tym wypadku autobusu, jak ktoś wczesniej zauważył - wybrał mniejsze zło, "uszkodził pasażerów, zamiast tamtej baby" - bo znając już linie orzeczniczą białostockich sądów dostały zawiasy. Teraz rozumiesz??? Czy coś jeszcze wytłumaczyć???
Ja swoją drogą mam zamontowaną w samochodzie kamere i czaić sie nie będę jak ktoś mi w ten sposób wtargnie. Dowody będą.

Wiesz co kolego ty chyba w dalszym ciągu nie rozumiesz co to jest nagłe wtargnięcie? Kierowca na rondzie lussy zdjął pieszą która była na przejściu oznakowanym. Wyrok jest jak najbardziej słuszny uznając go za winnego. W przypadku kierowcy autobusu, zachamował wybrał mniejsze zło i to mu się chwali, tyle że nie wziąłeś pod uwagę czyja by była wina jak by nie zdążył. Coś jeszcze wytłumaczyć?

#15 ~Bliska~

~Bliska~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:46

Lepiej się zamknij,to moja przyjaciółka została poszkodowana w tym wypadku.Dla twojej wiadomości trzymała się poręczy,ciekawe ile razy ty,jadąc autobusem,straciłeś równowagę.

#16 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:51

Dla twojej wiadomości trzymała się poręczy,ciekawe ile razy ty,jadąc autobusem,straciłeś równowagę.

On nie musi. On jest caly czas po 40%. :o

#17 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:55

jak nie wiecie .e co się stało z tą dziewczyną to nie piszcie, kierowca może i wybrał mniejsze zło ale nie o to chodzi, że miała potrącić tą babce co wybiegła, chodzi i to, że nie udzielił pomocy tej dziewczynie w autobusie!!! ona leżała na środku autobusu, nie dała rany wstać ani się ruszyć i nikt oprócz jednej osoby nie zareagował, kiedy to jest obowiązek kierowcy zareagowanie na taką sytuacje, kiedy pasażer leży w autobusie i nie może się podnieść. Więc zastanówcie się co piszecie, bo was też może spotkać taka sytuacja i zobaczymy, czy będziecie takimi kozakami jak Wam się coś stanie

#18 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:58

ona się trzymała ale hamowanie było takie silne, że ją zamachnęło i się puściła .u

#19 West

West

VIP

• Użytkownicy
  • 911 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 22:58

jak nie wiecie .e co się stało z tą dziewczyną to nie piszcie, kierowca może i wybrał mniejsze zło ale nie o to chodzi, że miała potrącić tą babce co wybiegła, chodzi i to, że nie udzielił pomocy tej dziewczynie w autobusie!!! ona leżała na środku autobusu, nie dała rany wstać ani się ruszyć i nikt oprócz jednej osoby nie zareagował, kiedy to jest obowiązek kierowcy zareagowanie na taką sytuacje, kiedy pasażer leży w autobusie i nie może się podnieść. Więc zastanówcie się co piszecie, bo was też może spotkać taka sytuacja i zobaczymy, czy będziecie takimi kozakami jak Wam się coś stanie

Nie musisz wszystkich wyzywać od .i skoro sama nim jesteś.

#20 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:11

Nie musisz wszystkich wyzywać od .i skoro sama nim jesteś.

a jak mam inaczej mówić, jak nie wiecie o co chodzi i się udzielacie, znawcy od siedmiu boleści a kupa wiecie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadki, nieszczęścia, autobusy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych