Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Suprasl

Suprasl

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Grzegorz25, SupraslMieszkaniec

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 16:48

A po co voyager ma oznaczać w rozkładzie jazdy kursy???? \

Każdy kurs, który jeździ do Supraśla jest obsługiwany autobusem niskopodłogowym przystosowanym do przewozu niepełnosprawnych.

Widać że nie korzystasz z komunikacji zbiorowej siedzisz i piszesz bo to fajnie komentarz dodać. Podpisz się z imienia i nazwiska pod tym co piszesz i będzie ok. Każdy będzie wiedział kto co napisał i jak rzetelnie.

więcej ludzi korzystało z linii 111 . bo były tańsze bilety i wygodniejsze autobusy niż u tego busiarza.

#22 linela

linela

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 17:37

i ja tez mam wielka nadzieje że wroca :)

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 23:05

Piszesz oszczerstwa. Jeśli masz dowody na np. " nie do końca jasne przetargi budowlane" zgłoś do prokuratora, a nie obrzucasz błotem innych!!!

Piszesz oszczerstwa. Jeśli masz dowody na np. " nie do końca jasne przetargi budowlane" zgłoś do prokuratora, a nie obrzucasz błotem innych!!!

Oto joneJaki pedał sprzedałby działkeginno w Supraślu 0,5ha pod budownictwo za 148 tys. tj. 30 zł zametr, a sprzedał, a jakiś podobno pedał płacił za goło jame obok Zajmy po 200 złza metr. Przy okazji pytam czy wójt może być pedałem ? Ałtobusy to pic na wode jak i ta popękana szkoła w Ogrodniczkach co jo zlikwidować trzeba i do Supraśla 6kilometry dojechać a nie budować jak ryży radny mówił hale, a w supraskiej szkole jest dwie puste i klasy puste. Swinskie ryje ogłosy chco z wiosek  

#24 Suprasl

Suprasl

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Grzegorz25, SupraslMieszkaniec

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 15:52

Oto joneJaki pedał sprzedałby działkeginno w Supraślu 0,5ha pod budownictwo za 148 tys. tj. 30 zł zametr, a sprzedał, a jakiś podobno pedał płacił za goło jame obok Zajmy po 200 złza metr. Przy okazji pytam czy wójt może być pedałem ? Ałtobusy to pic na wode jak i ta popękana szkoła w Ogrodniczkach co jo zlikwidować trzeba i do Supraśla 6kilometry dojechać a nie budować jak ryży radny mówił hale, a w supraskiej szkole jest dwie puste i klasy puste. Swinskie ryje ogłosy chco z wiosek  

z Ogrodniczek do Supraśla jest ok. 5 - 6 km [ ok. 15 minut jazdy ] a koszt utrzymania takiej szkoły w Ogrodniczkach to ok. 4 miliony [ a nie wiem jak dużo dzieci tam się uczy ] bo jeśli można ich wszystkich przenieść do szkoły w Supraślu to powinno się to zrobić jak najszybciej a tą szkołę w Ogrodniczkach śmiało zamknąć [ chyba że jest w tym budynku jest przedszkole oraz zostawić najmłodsze klasy [ 0 - 3 ] i  wtedy zaoszczędzi się pieniądze które mogłyby pójść na dopłatę do kursów linii 111 [ także z I - wszą strefą biletową , a to jak wiadomo oznacza sporo tańsze bilety [ 80 zł także ważne na wszystkie linie w Białymstoku [ wobec 140 zł jak teraz w Voyagerze i PKS ] i ważne tylko o tego przewoźnika u którego zostały kupione,

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 04:28

Oczywiście nie chciałam nikogo obrazić. To tok myślenia Gościa, jeden pasażer mniej, to mniej smrodu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BILETY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych