Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ola~

~Ola~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 19:28

Życzę powodzenia i zapraszamy nad Supraśl.

#2 ~Marian~

~Marian~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 19:59

To wspaniale,piękny Augustów nareszcie ma piękny pożyteczny obiekt,który przyniesie korzyść mieszkańcom.

#3 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 20:30

Dodatkowo przed wejściem do pałacu wita nas popiersie inwestora, co za "skromność"! Nikt by się nie czepiał, gdyby pan Falkowski nie zechciał bez niczyjej wiedzy wybudować dodatkowego piętra swojego pałacyku. Ogromne cwaniactwo, jeszcze pewnie niejeden brud wypłynie razem z wodą z Netty.

#4 ~AGA~

~AGA~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 20:34

Chętnie odwiedzimy.
Pozdrowienia z Korycina:)

#5 ~Nowak~

~Nowak~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 20:38

A podobno można budować w odległości powyżej 100 m od kanału?

#6 ~Jacek~

~Jacek~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 21:07

Czekamy w Supraślu na tak pozytywne OSOBY

#7 ~uważny~

~uważny~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 21:20

Rehabilitacja? Proszę pokazać choć jedno wejście dla osób niepełnosprawnych. Choć jeden podjazd.

#8 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 21:40

a może jescze Pałac Kultury? i Salę Kongresową!

#9 ~Kacper~

~Kacper~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 22:39

Jak widać zawiść ludzka nie zna granic. Większość wpisów pochodzi chyba od pracowników miejscowego szpitala sądzących, że zawsze będą dostawać kontrakty bo sa państwowi. Niestety, przede wszystkim liczy się kadra a szpital takiej nie posiada. A dlaczego nie posiada? Z tejże samej zawiśći. Czy zabiegał o lekarza specjalistę drugiego stopnia z rehabilitacji. Nie, bo lokalnym zasiedzaiałym w szpitalu lekarkom wydaje sie, że są najlepsze w województwie, a może nawet w Polsce. Zatrudniając lekarza o wyższych kwalifikacjach należałoby przecież ustąpić mu kierownicze stanowisko. A po co? A jakim sprzętem dysponuje szpitalna rehabilitacja? - na dzisiejsze czasy żadnym. A te wszystkie czynniki podlegają ocenie NFZ. Nic dziwnego, że szpital przegrał bo musiał przegrać. A to wyjdzie z korzyścią dla mieszkańców. Jaki jest komfort leczenia się w rozpadającym budynku? Jakie są toalety na rehabilitacji dla pacjentów. Strach na klozecie usiąść bo łazienka sprzątana raz dziennie. Kto to widział? Dzisiaj na dworcach czy stacjach benzynowych sprzątają częściej. A winda? Tylko do muzeum techniki ja przekazać. A dlaczego tak się dzieje? Oczywiście z tytułu złego zarządzania szpitalem przez kierownictwo i wysokim uposażeniem lekarzy przez co nie ma pieniędzy na podstawowy sprzęt.

#10 ~marek~

~marek~
 • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 23:04

Czy to ten Falkowski z Dąbrowy Białost co robił sobie jaja z NFZ a B-stoku?? Stary cwaniaczek. Kto mu dał fundusze? I kontrakt z NFZ???

#11 ~jolanta w, bialystok~

~jolanta w, bialystok~
 • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 05:43

ludzika zawiść nie ma umiaru !! nieudacznikom , pogubionym, zazdrosnym współczuję !!! panu Falkowskiemu gratuluję, życzę kolejnych sukcesów, głowa do góry !!!

#12 ~Bogdan~

~Bogdan~
 • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 16:58

Kacper. Twoja wypowiedż jest tak tenedcyjna,że aż wstyd.Najpierw sprawdź jakie kwalifikacje mają lekarze w rehabilitacji w szpitalu a jakie w sc. Falkowscy a potem napisz. Ja jako pacjent chciałbym mieć prawo wyboru lekarza a nie dyktatu NFZ. I tu jest cały problem. Dobrze że jest Pałac na wodzie ale zastanówmy się dlczego tyle krytycznych uwag i niezadowloonych mieszkańców z metod działania spólki.Przecież powstawały inne ośrodki lecznicze jak Eskulap ,Centrum na Jaćwieskiej i nikt nie protestował. Gdzie tkwi przyczyna?

#13 ~Ks. Robak~

~Ks. Robak~
 • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 22:05

Przyczyna tkwi - w głupocie ludzkiej! Amen.

#14 ~Wenecja~

~Wenecja~
 • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 23:54

Pałac jest piękny - temu nikt nie zaprzecza, ale to co robi Falkowski bulwersuje ludzi.Np.najpierw jest budowane sanatorium ,a dopiero potem żąda poszerzenia strefy uzdrowiskowej,najpierw dobudowuje się piętro , a potem żąda pozwolenia na zmiany w projekcie itd. Najpierw uzyskuje kontrakty z NFZ , a dopiero potem następuje odbiór budynku,organizuje poradnie,które na początku stycznia nie były czynne i żadnej informacji nie było.Na rehabilitację można przyjść na własnych nogach , na wózku już nie , bo nie ma ani windy ,która miała być,ani nie ma też podjazdu dla niepełnosprawnych.Do każdej poradni można się dodzwonić, ale w Pałacu do końca stycznia telefonu nie było.NFZ z powodu znacznie błahszych powodów wlepia kary lub zrywa kontrakty.A specjaliści z Białegostoku? Zobaczymy jak to będzie z dojazdami, bo już teraz jednego dwa tygodnie nie było, drugi nie dojechał, trzeci ledwo leczy. A nasi lekarze po wielu latach ciężkiej pracy muszą żebrać o pracę, bo nie mają takich pieniędzy jak p. Falkowski. Więc nie o zawiść tu chodzi, ale o uczciwość.

#15 ~zdziwiony~

~zdziwiony~
 • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 00:00

zauważyliście? p.Falkowski o pacjentach mówi "klienci"

#16 ~Milagros~

~Milagros~
 • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 15:24

Syf b urdel machloje kontrole nawet normalnych lekarzów nie mają wiecznie ludzie są robieni w jajo! - Super sprawa! a jak ktoś sie nachapał na cudzej krzywdzie ludzi to moze sobie stawiac i Biały dom!;/ Te sanatoria są dla bogotych a pan przedsiąbiorca sobie niezle na tym zarobi a wy podziwiajcie i dalej nażekajcie ze przecietny pacjent nfz czy wogle czlowiek o dochodach takich a nie innych lub bez roboty moze se gtylko popatrzec na ten caly wielki palac. Niech by sie lepiej wzia za dopatrzenie swoich pracownikow czy pacjetów albo jeśli chodzi o augustow o pomoc ludziom potrzebujacym a nie szychom i afiszowac sie mediach jaki to wspanialy wielki czlowiek a my gó wno z tego mamy.

#17 ~Basia~

~Basia~
 • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 19:34

Jak widać zawiść ludzka nie zna granic. Większość wpisów pochodzi chyba od pracowników miejscowego szpitala sądzących, że zawsze będą dostawać kontrakty bo sa państwowi. Niestety, przede wszystkim liczy się kadra a szpital takiej nie posiada. A dlaczego nie posiada? Z tejże samej zawiśći. Czy zabiegał o lekarza specjalistę drugiego stopnia z rehabilitacji. Nie, bo lokalnym zasiedzaiałym w szpitalu lekarkom wydaje sie, że są najlepsze w województwie, a może nawet w Polsce. Zatrudniając lekarza o wyższych kwalifikacjach należałoby przecież ustąpić mu kierownicze stanowisko. A po co? A jakim sprzętem dysponuje szpitalna rehabilitacja? - na dzisiejsze czasy żadnym. A te wszystkie czynniki podlegają ocenie NFZ. Nic dziwnego, że szpital przegrał bo musiał przegrać. A to wyjdzie z korzyścią dla mieszkańców. Jaki jest komfort leczenia się w rozpadającym budynku? Jakie są toalety na rehabilitacji dla pacjentów. Strach na klozecie usiąść bo łazienka sprzątana raz dziennie. Kto to widział? Dzisiaj na dworcach czy stacjach benzynowych sprzątają częściej. A winda? Tylko do muzeum techniki ja przekazać. A dlaczego tak się dzieje? Oczywiście z tytułu złego zarządzania szpitalem przez kierownictwo i wysokim uposażeniem lekarzy przez co nie ma pieniędzy na podstawowy sprzęt.#18 adrian

adrian

  VIP

 • Użytkownicy
 • 1974 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 17:02

Czy tam jest fajnie?

#19 ~sara~

~sara~
 • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:54

po co robic sylwestra jak andrzejki to porarzka

#20 ~krystyna~

~krystyna~
 • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 00:03

Stanowczo odradzam to miejsce, chyba ze ktos lubi halas w nocy - bo spac nad sanatoryjna potupaja na pewno nie bedzie. Ale najwieksza wtopa to romantyczna kolacja razem z kuracjuszami. Wrazenia bezcenne. Gwarantowana wioska pl.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych