Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

170 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:10

walki o koryto ciag dalszy nic nowego już konstytucji nie bronią nie wypaliło , lepiej od razu się przyznać że do koryta się chce

to sa stare esbeczki, albo żony i wnuki esbeków, łachudry :D

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:12

Czy w końcu za to chołotę peosko-kodosko Pis się weżmie i w końcu zrobi z tymi szujami porządek i zacznie porządnie gryść a nie tylko szczekać

Nie weżmie się, jest jakiś taki pobłażliwy. PO to by kazało strzelać, ale nie Brudziński.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:17

To co się wylało na nasze ulice, to faszyzm, i nie ma co sie cackać z faszystowskimi bojówkami, w kajdany, na pakę i na dołek. Zauważyliście, że zawsze są stare kobiety, obleśne, i wulgarne. Jak ta Junga prawie 80 lat, płacą jej by wyła na ulicach, bo policja przecież nie będzie zle traktować staruszki. Inne koło 40 stki, to wściekłe macice. Tacy sami ryczący są i tu na forach jak Fan i Cryo. Para idiotów, obrońców homoseksualistów, co wskazywałoby że oni są pedziami, obrońcy islamistów i PO, i KODu. Gnać te kanalie i stąd.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:21

To co się wylało na nasze ulice, to faszyzm, i nie ma co sie cackać z faszystowskimi bojówkami, w kajdany, na pakę i na dołek. Zauważyliście, że zawsze są stare kobiety, obleśne, i wulgarne. Jak ta Junga prawie 80 lat, płacą jej by wyła na ulicach, bo policja przecież nie będzie zle traktować staruszki. Inne koło 40 stki, to wściekłe macice. Tacy sami ryczący są i tu na forach jak Fan i Cryo. Para idiotów, obrońców homoseksualistów, co wskazywałoby że oni są pedziami, obrońcy islamistów i PO, i KODu. Gnać te kanalie i stąd.

Fan i Cryo tapeciarz ze swoją modlitwą to są KODziarze, nachalne,

ohydne i parszywe typy.

#25 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:49

ta taaa ... ale nie jesteśmy hejterem Psichoojem a to dopiero upadek człowieczeństwa ....

Fan i Cryo tapeciarz ze swoją modlitwą to są KODziarze, nachalne,

ohydne i parszywe typy.

Po czym poznać ruskiego trolla o bolszewickiej proweniencji , KŁAMCĘ , propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków , który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem , że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO -RYŻY TUX , dziewczyna , Polka , Ada , brodaty , hexa ,POwtarzam , As itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka osoby hejtowanej - od 6!!! miesięcy to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je"..
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne i nadużywanie ALC
 I/fabrykuje (prymitywnie) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , EU , KOD oraz WOŚP -stalker Owsiaka ... hejter GW ..entuzjastyczny zwolennik Rachonia
Ł/wszyscy kradną (PO , PSL ,KO , KOD oraz WOŚP ) , tylko członkowie PiS i ich elektorat nie kradnie ...
M/ lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych forumowiczów , którzy też mu "śmierdzą" ....
N/okazuje swoje moralne dno nieustannie ... zwykle poprzez "hahaha", czasem dla zmylenia "chachacha" , lubi określać siebie jako procent idioty w kretynie czyli 100/100

#26 ~TUTEJSZY~

~TUTEJSZY~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:54

I dobrze jej tak ,niech ludziom wody z mózgu nie  robi a nie szczeka wszystko co jej każą , wielka damulka , ciekawe ile  lodów musiała zrobić żeby w tv pracować na pewno nie mało.

Zgadzam się z Kolegą.Gnać to katolicko-pisowskie ścierwo.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:57

tutejszy na przepustce ,czy ucieczce?

#28 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 06:57

.,no kuźwa ..

#29 ~TUTEJSZY~

~TUTEJSZY~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 07:15

to kim jesteś  skoro nie Polakiem ?

Na pewno nie śmierdzącym katolem.polaczkiem,buraczkiem,cebulakiem...

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 07:53

już cryo nazwał się tutejszym

#31 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:08

Mąż Ogórek, stary wyga. Pisdusie powinny wiedzieć czyją żonę tak kochają :)
Piotr Mochnaczewski - TW „Michał” zarejestrowany przez Wydział III-1 w Szczecinie. Współpracował z SB od 1983 do 1989.

Lepszy były stary mąż, niż brat odpowiedzialny za mordy sądowe, któremu Amerykanie nie chcieli dać wizy, choć narodowość ma uprzywilejowaną.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:41

napisał kolega prezydenta Truskolaskiego i jego syna Krzysztofa, czyli wykolejeniec, powołujący się na takie znajomości

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:45

śmieć walający się po polskiej ziemi, kolega Cryo pederasty i Fana tuby GWnej

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:53

ten zboczeniec takie teksty puszcza.... cytuj ę:''''jak przestaniesz dławić się sperma, to wyliż mi

rowa''', '''wyszłeś odbytem i jesteś smierdzacym polakiem'' TO SA TEKSTY BIAŁOSTOCKIEGO

WYKOLEJEŃCA, KTÓRY POWOŁUJE SIĘ NA ZNAJOMOŚC Z RODZINA TRUSKOLASKICH, 'jestem

w bliskich stosunkach z Krzyskiem"..........."Byłem u Truskolaskiego, kazał mi was cisnąć i bić'.

I jest znajomym lub rodziną moderatora, który przekazuje mu dane osób tu piszących....tym samym

stwarza niebezpieczeństwo,  że zwyrodnialec, wykolejeniec może napaść na takie osoby. Grozi, że

'najadę twoją chatę, uważaj, oglądaj się na ulicy''''

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:54

ten zboczeniec takie teksty puszcza.... cytuj ę:''''jak przestaniesz dławić się sperma, to wyliż mi

rowa''', '''wyszłeś odbytem i jesteś smierdzacym polakiem'' TO SA TEKSTY BIAŁOSTOCKIEGO

w bliskich stosunkach z Krzyskiem"..........."Byłem u Truskolaskiego, kazał mi was cisnąć i bić'.

I jest znajomym lub rodziną moderatora, który przekazuje mu dane osób tu piszących....tym samym

stwarza niebezpieczeństwo,  że zwyrodnialec, wykolejeniec może napaść na takie osoby. Grozi, że

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:54

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:55

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:57

Znajomośc bliską z prezydentem i jego synem opisał na stronie "Jurny NIesiołowski" a także na innych.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:59

już cryo nazwał się tutejszym

to jego chłopak 'anonim' zboczeniec, rzekomo ma stosunki z prezydentem Truskolaskim, chwalił sie, że był u Truskolaskiego itd. I w ten sposób poniża Truskolaskiego i katolików. Czy ktoś obserwuje tego zboczeńca? czy trzeba czasu aby kogoś zabił, zgwałcił?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 09:02

Znajomośc bliską z prezydentem i jego synem opisał na stronie "Jurny NIesiołowski" a także na innych.

Na stronie "PIS wziął miliony są wszystkie wpisy tego zboczeńca, i proszę brać je pod uwagę. Jego miejsce jest w szpitalu psychiatrycznym, bo on jest w stanie kogoś zamordować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych