Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 20:29

A kto Porannemu pasuje na stanowisku  z ramienia PiS. Poranny przegania już tefałen. 

#2 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 20:40

A kto Porannemu pasuje na stanowisku  z ramienia PiS. Poranny przegania już tefałen. 

Podlasie , Suwalszczyzna, Mazowsze, Ziemia Bielska dotychczas rzadzone przez  smętków, powazniaków, niedostepnych z " aureolą" doczekaly się optymistycznego, bezpośredniego, ludzkiego Wodza.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 21:34

Oj tam, Oj tam. Przedszkolanka mogła zostać aniołkiem w NBP, to tancerz może pochwalić się laską marszałkowską.

#4 ~Dr.~

~Dr.~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 21:53

Prawda boli. Oj boli.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 22:40

kwintesencja - Wódz

wodze,wodzem,wodzić za nos,wodzić gęsi,wodzić wzrokiem cielęcym.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:29

Posłem został koleś co ma takie samo nazwisko jak prezydent miasta i od dziecka zbierał na kampanię i nie wiedział gdzie pracował i co robił. To jest temat kro w sejmie zasiada :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:46

Koleś, który nosi te same nazwisko, co przewodniczący NSZZSolidarność /który ochronił Urbana w stanie wojennym/ nigdy nie splamił się uczciwą pracą i mimo, że był jednym ze współorganizatorów lotu do Smoleńska awansował o wiele wyżej i teraz rży z "ciemnego luda"

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:54

Posłem został koleś co ma takie samo nazwisko jak prezydent miasta i od dziecka zbierał na kampanię i nie wiedział gdzie pracował i co robił. To jest temat kro w sejmie zasiada :)

#9 ~gość1~

~gość1~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 01:23

Diskopolowiec marszałkiem Sejmiku Podlaskiego Polska na psy schodzi takiego człowieka wybierać 

#10 ~Kierowca Petrutuskowca~

~Kierowca Petrutuskowca~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 05:54

Ha ha ha...
Biernacki w roli recenzenta.
Pyszne.

#11 ~Tańcor~

~Tańcor~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 06:18

POstrach wśród podlaskich polityków wielki jest. Redaktory POnoć dostały zadanie aby robić zdjęcia na imprezach tym co do zbyt prostej muzyki tańcujo. Już wielu szuka szkół tańca gdzie menuetów uczą.

#12 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 06:59

Na sylwestrze w Zakopanem znany choreograf przy discu polu pracował. Taki był znany a teraz zdaniem POrannego diskopolowcem został.

#13 ~mira~

~mira~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:47

Nic nie mam przeciwko tancerzom ale wydaje mi się że na tym  stanowisku lepszy byłby np. prawnik czy ekonomista. 

#14 ~rekomendacja~

~rekomendacja~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:01

Nic nie mam przeciwko tancerzom ale wydaje mi się że na tym  stanowisku lepszy byłby np. prawnik czy ekonomista. 

Wszyscy oni nadają się do rozmachiwania bykom jajec.

#15 ~Z palestry~

~Z palestry~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 11:01

Nic nie mam przeciwko tancerzom ale wydaje mi się że na tym stanowisku lepszy byłby np. prawnik czy ekonomista.

Marszałek Kosicki jest prawnikiem, i to bardzo dobrym, bo zajmuje się inwestycjami. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

#16 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 14:25

Morda jak u Morawieckiego, więc się wpasował.
Nos też mu niedługo urośnie jak u kłamcy.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 19:19

Dostać się na listę do wyborów jest wymagane zebranie odpowiedniej liczby głosów, to nie jest proste jak by się Tobie wydawało, że idziesz i mówisz że chcesz być politykiem. Tak więc ktoś musiał jego poprzeć i to nie mała liczba osób, jeden rodzic nie wystarczy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych