Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Arka Druk

praca

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arbuzz~

~Arbuzz~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 19:39

Co myślicie o tej firmie warto tam się złożyć cv

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 22:01

Pracowałem krótko przy wyrywaniu kartonowych opakowań ogólnie na tym stanowisku robota prosta i nie ciężka , na początek może być ale całe życie tak pracować to Hu >>J trzeba nie mieć ambicji .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:36

Wbrew różnym plotkom. Firma jak każda inna. Kto ma łeb na karku, to i zarobi. Pracuję już 3 lata i jestem zadowolony. Ciekawe zarobki. Na prostych pracach ręcznych wychodzi grubo ponad 2 za 168h. Robota na miejscu, pod dachem. A ludzie za 12zł/h jeżdzą do Białego. A wyrywanie kartonów to nie sianie żwiru czy noszenie cegieł. Polecam spróbować.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 22:03

2 hehe trochę odejmij. Proponowano mi wyrywanie kartonów oczywiście odmówiłem :)robota przyszłościowa  

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 08:23

2 hehe trochę odejmij. Proponowano mi wyrywanie kartonów oczywiście odmówiłem :)robota przyszłościowa

Nie, hehe, trochę odejmij, tylko hehe trochę dodaj hehe. Pracuję w Arce to wiem. Ale hehe oczywiście odmówiłeś wyrywanie kartonów. Lepiej hehe siedzieć w domu lub robić sezonowo. No bo wiadomo, że lepiej pracować na budowie za 12zł/h 8 miesięcy niż wyrywać kartony za 2 tysie/12 miesiecy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 21:21

Byłem na rozmowie od razu odmówiłem a to dla tego że po pierwsze to nie robota dla mnie, jest jaka jest może komuś pasuje.A po drugie za 2 tys to mi na rachunki nie wystarczy ;-)Jak byłem kawalerem to mi pasowało wszystko jest drogie te pieniądze nie mają wartości. Nie no 2 tys brutto 12 zł na h odjąć podatki i na rachunki się zostanie

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 07:45

Byłem na rozmowie od razu odmówiłem a to dla tego że po pierwsze to nie robota dla mnie, jest jaka jest może komuś pasuje.A po drugie za 2 tys to mi na rachunki nie wystarczy ;-)Jak byłem kawalerem to mi pasowało wszystko jest drogie te pieniądze nie mają wartości. Nie no 2 tys brutto 12 zł na h odjąć podatki i na rachunki się zostanie

Pewnie, lepiej z MOPS'u brać kasę za darmo. :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 08:05

Po prostu zarabiam dużo większe pieniądze ;-) a jak ci pasuje to idz i pracuj jak się nie ma ambicji to się pracuje za takie pieniądze bo mi nikt nie powie jak się chce to można znaleźć naprawdę dobrą pracę za godziwe pieniądze i poszanowanie. :-)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:06

Pewnie, lepiej z MOPS'u brać kasę za darmo. :)

A żebyś wiedział ;)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:15

W tym kraju aby godnie żyć trzeba dymać system tak jak system dyma Ciebie ;)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 06:49

Ktoś tu się wstydzi że pracuje tam od stycznia 2016

#12 ~ona58~

~ona58~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 00:02

Raczej się boi hehe

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 21:58

Oj , ktos z porazka swoja nie potrafi sie pogodzic ... Ludzie nikt wam nie broni ukonczyc studiow i zalozyc wlasna dzialalnosc... Piszecie ze ktos kogos dyma na kase, zalozcie firme, okrzyknijcie sie wlascicielem czy kims tam, zatrudnijcie setke ludzi, dajcie im po 20 zl na reke na umowe i badzcie z siebie dumni i wtedy dajcie innym firmom pokaz na forum. A jak nikt nie potrafi tego zrobic niech nie komentuje szefostwa .... Sam mialem firme w bialym i nie stac mnie bylo i zamknalem ...

#14 ~eeeee~

~eeeee~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 07:43

Nie, hehe, trochę odejmij, tylko hehe trochę dodaj hehe. Pracuję w Arce to wiem. Ale hehe oczywiście odmówiłeś wyrywanie kartonów. Lepiej hehe siedzieć w domu lub robić sezonowo. No bo wiadomo, że lepiej pracować na budowie za 12zł/h 8 miesięcy niż wyrywać kartony za 2 tysie/12 miesiecy.

Kto Ci teraz będzie robił na budowie za 12zł? Robię remont, pracownicy mają 15zł na h, znajomy buduje dom budowlańcy mają 14-18zł/h jak ktoś umie tylko żwir łopatą rzucać to może i robi za te 12zł, ale jak ktoś coś potrafi to zarobi więcej.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 12:47

Wyrabiają się tam jak w CIS -ie ;)

#16 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 20:04

Dużo ludzi tam pracuje?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 00:35

jak jesteś młoda i elastyczna na nowe doznania i masz predyspozycje do rodzenia chłopców to masz szanse na niesamowitą karierę

#18 ~ona58~

~ona58~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:33

Haha dobre wiem o kim piszecie

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 21:03

Która tam taka elastyczna ?

#20 ~Dani~

~Dani~