Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Arhelan

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 20:34

cyrk

#22 ~Kasjerka~

~Kasjerka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:13

Witam. Pracuje w Arhelanie od niedawna. Normalnie masakra. Wyzysk i to wszystko. Żeby pracować w Boże ciało i to 13 godz to już lekka przesada. W niedzielę Wielkanocna  to samo. Dobrze ze jeszcze nie mam dzieci bo śniadanie wielkanocne musiałabym jeść o godz 6 rano żeby do pracy a 8 zdążyć. Pracujesz nie wiadomo po co. Umowa zlecenie. Niby składki odprowadzają jakieś tam. Ale przekonasz się o tym dopiero jak lekarz wystawi ci fakturę za wizytę. A kierownik regionalny jak przyjedzie to głowę spuszczasz i słuchasz jak sadzi ku*wy na ciebie i broń Panie Boże nie odzywaj się. Ale co zrobisz pracować gdzieś musisz. Bo w małym mieście jak moje tylko po znajomościach prace znajdziesz. A jak ich nie masz to robisz jak dziki osioł a Arhelanie. Pozdrawiam wszystkich pracowników i trzymajcie się.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 22:19

napier....lasz jak osioł i jeszcze za to zjebki dostajesz.masakra.ktoś powinien sie za nich wziąć

#24 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 22:03

czas by inspekcja pracy wzięła sie za to bagno+ arhelan!!!

#25 ~praca~

~praca~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 14:35

Podobna sytuacja jest niestety w każdej większej firmie (nie tylko w sklepach), śmieciowe traktowanie pracowników oraz śmieciowe zarobki to nasz polski standard. Niestety, jak napisała `kasjerka`, nic z tym nie zrobisz bo jeśli spróbujesz to stracisz pracę a większość z nas nie może sobie na to pozwolić. Ja pracuję w jednej z piekarni, sytuacja podobna, harówka za marne pieniądze, 1200 na umowie reszta w kopercie. Ale do pracy i tak dużo chętnych bo lepiej zarobić mało niż nie zarobić nic. Prawie 300 godzin tygodniowo, oczywiście nie ma mowy o nadgodzinach płatnych, praca w niedziele, praca nocna, żadnych dodatków, można wyliczać w nieskończoność. A jeść trzeba, rodzinę utrzymać. 

Wszelkie straszenie inspekcją pracy nic nie da, takie firmy mają ich w kieszeni...

Poza tym jeśli składasz skargę w IP, musisz podać imię i nazwisko, dopiero wtedy IP rozpocznie jakiekolwiek kontrole. I kto mądry odważy się? skoro od razu szefostwo wie, kto chlapnął... taki to wspaniały układzik, anonimowe skargi w IP nie są rozpatrywane. 

#26 ~sprzedawca~

~sprzedawca~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:46

pracuję w arhelanie  kilka miesięcy i wiem na czym polega ta praca. Dużo zależy od kierownika, od jego podejścia do pracownika. Masz tylko napierdlacać i sie nie odzywać. Premia jest dzielona nie w zależności od wykonywanej pracy a stopnia lizustwa. Burzyńska płaci marne grosze za tak ciężką pracę. Do tego daje śmieciowe umowy, a gdy zgodnie z prawem powinna dać umowę stałą to woli zrobić nieuczciwy myk względem pracownika  i zatrudia w jakiejś fikcyjnej firemce. Robi z pracowkiów durnia , a tak ludzi do pracy jak na lekarstwo.Kto może, ucieka z arhelanu.

#27 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 10:04

regionalna moze być miła jak dostanie dobrą premie.Jak jej nie ma wyzywa się na pracownikach!!co przynośi złe korzyśći ,bo ten i tak nie zobaczy premii.chyba ze jak wyzej wypowiada się ktoś tzn bedzie trzymał za szyję kierownika....a najgorzej jak sklep zrobią gdzieś z dala od cetrum jakiej wioseczki i chcą zarabiać.pracująć 12h.Wtedy dostaniesz nagrodę wolny dzien a następny to kolejne 12h,i kazda niedziela do roboty bo reszta to się uczy i jest kierownikiem.a regionalna duzo mowi,i podstępnie się smieje i pyta z pełnym podejściem ''chytrego lisa''i jakn dziewczyny?jestem tego zdania nie ma premii,nie ma staran.

#28 ~sprzedawca~

~sprzedawca~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 10:04

ja współczuję wszystkim tym co pracują w tej firmie,

#29 ~kolega-koleżanka~

~kolega-koleżanka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:15

Ja jestem byłym pracownikiem tej owej firmy Arhelan i mogę potwierdzić, że w tej firmie panuje wyzyzsk człowieka przez człowieka... Nie można tam spokojnie pracować,ponieważ nie ma do tego odpowiednich warunków.... "Zwykły Pracownik",tzw kasjer czy sprzedawca nie liczą się dla Kierownictwa czy Pani&Pana Prezesa Burzyńskich...,dla Nich liczą się tylko pieniądze....
P.S masz chody u kierownika D....,to masz lepiej.... i to tyle...

święta prawda

#30 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 02:24

zatrudniają kobietę na zastępce kierownika przez kilka miesięcy na śmieciowych umowach,umiejętności kierownicze już dawno opanowane a nadal pracuje jako i sprzedawca -kasjer i wszystko wykonuje za kierownika,pracuje po 10-13 godz.i jeszcze kierownictwu żle a godziwej zapłaty nie widać,kierownik opieprza się i wykorzystuje swego zastępce,mało tego sam robi na djabła w papierach i nie tylko a wine zwala na z-ce i donosi do Burzyńskich umywając ręce,personel jest nie szanowany, atmosfera w pracy bojowa tylko płakać-po prostu wykańczają ludzi psychicznie ,dobrze było by żeby tym ktoś się zajął

Dziękuję

#31 ~Łowca wyzyskiwaczy~

~Łowca wyzyskiwaczy~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 22:08

Ździrowata firma z siedzibą w Błelsku Podlaskim.

Typowi dorobkiewicze.

#32 ~ANIOŁ~

~ANIOŁ~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 18:44

(...)

Użytkownik Moderator edytował ten post 27 luty 2014 - 18:52
Wyłącz Caps Lock !!! Dużymi nie piszemy i nie krzyczymy. Netykieta !!!

#33 ~ewira~

~ewira~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 23:50

Dziś już mam dosyć. Umowa wypowiedziana w piątek a na święta dostałam cywilną, i we wtorek zaczne znów na umowę o pracę. Szczyt tego że od rana do wieczora, " jak się nie podoba to jest sporo na Pani miejsce" Tak więc nie miałam wyjścia. Pip ma to w poważaniu, wcześniej nikt nie rozmawiał że mną jak napisalłyśmy o jaki sklep chodzi i nawet nikogo nie bylo a byli w biurze. Tak więc nie mam już pojęcia gdzie pisać, choć już to nic nie da... Nie polecam, bo tu tylko nerwy, stres, dziwne potrącenia i od razu jesteś nikim....

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 13:39

Dziś już mam dosyć. Umowa wypowiedziana w piątek a na święta dostałam cywilną, i we wtorek zaczne znów na umowę o pracę. Szczyt tego że od rana do wieczora, " jak się nie podoba to jest sporo na Pani miejsce" Tak więc nie miałam wyjścia. Pip ma to w poważaniu, wcześniej nikt nie rozmawiał że mną jak napisalłyśmy o jaki sklep chodzi i nawet nikogo nie bylo a byli w biurze. Tak więc nie mam już pojęcia gdzie pisać, choć już to nic nie da... Nie polecam, bo tu tylko nerwy, stres, dziwne potrącenia i od razu jesteś nikim....

jeszcze raz probuj w PIP. Oni maja OBOWIAZEK by Ci pomoc, za to biora kase

#35 ~ewelinki~

~ewelinki~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 22:46

Waśnie, zastanawiałam się nad tym jak to jest że prywatne małe sklepy pozamykane gdzie pracują sami właścicele, a sieć Arhelan ma pootwierane sklepy w dzień wielkanocny do 24 a i czerwone dni to samo.... Czyżby pracownicy byli tak dobrze opłacani że nawet w święta chcą pracować?

#36 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 21 kwiecień 2014 - 23:55

Waśnie, zastanawiałam się nad tym jak to jest że prywatne małe sklepy pozamykane gdzie pracują sami właścicele, a sieć Arhelan ma pootwierane sklepy w dzień wielkanocny do 24 a i czerwone dni to samo.... Czyżby pracownicy byli tak dobrze opłacani że nawet w święta chcą pracować?

Chyba nie chcesz, żeby przy stole alkoholu zabrakło.

#37 ~madziar~

~madziar~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 15:52

Specyficzne podejście samych piszacych na forum jednaoznacznie potwierdza że się na to godzą. Gdyby powiedzili NIE, takich sytuacji by nie opisywali. Zresztą za darmo tego nie robią więc o co chodzi?

Osoby które nawet z zewnątrz lgną do pracy w święta na śmiecówkach również to potwierdzają.

#38 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 18:46

Moja córka była na remanencie 14 godz.za godz.dostała 3 zł brutto!A na rękę 20 zł tak poza papierkami.Skandal.

Za nadgodziny dostaje dni wolne a przyszła zarabiać na życie.

Państwo Burzyńscy to skandal,że tak postępujecie i nie interesujecie się tym co wyrabia się w waszych sklepach.Mam nadzieję,że w tym roku mało zarobicie.

#39 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 18:51

Kochana moja córa dostaje 6 zł na godz.W czerwone święta trzeba podpisać umowę dobrowolną i ma ich chyba  ze sześć.Takie sklepy to kupa nic więcej.Ale nie ma wyjścia musi pracować żeby mieć co jeść.Powodzenia

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 20:27

słuchajcie ostatnio widziałem ogłoszenie w którym proponują pracę w  Białymstoku, Łapach, Supraślu i Zabłudowie na umowę o dzieło - normalnie oszołomstwo i kpiny z kodeksu pracy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych