Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Arhelan

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 16:46

co powiecie na temat pracy w Arhelanie? jak kierownictwo, zarobki, atmosfera itp.?

#2 ~jja~

~jja~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 17:14

totalne dno wyzysk a jeszcze popracujesz miesiac i trafisz na remament oczywiscie podpiszesz odpowiedzialnosc bo ci zalezy na pracy potem okazuje sie ze na osobe trzeba zaplacic 1700 zl oczywiscie z premji ktorej nie widzisz a jak sie zwolnisz to wysla ci rachunek do domu z grozba wytoczenia sprawy w sadzie . ty odpowiadasz za matolow ktuurzy zatowarowali sklep na zadupiu jak duzy market i wszystko idzie won a ty za to placisz pracownicy pokrywaja 100% strat (wszystkie straty co sie przeterminuje zepsuje stlucze czy ktos ukradnie ) trzymajcie sie z daleka

#3 Buka

Buka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:30

Nazwanie tego wytworu firmą to za duże określenie...Wszystko jest dokładnie tak jak napisali poprzednicy - atmosfera - jak wszędzie - zależy od ludzi tam pracujących...generalnie jest Ok. ale są też przypadki gdzie każdy patrzy na ręce "koleżanki" i tylko czeka na jej wpadkę by zaraz rzetelnie komuś o tym donieść. Na sklepach jak wszędzie - za mała obsada - to daje się we znaki...zatrudnianie - tu jest kupa śmiechu - pierwszy miesiąc - UMOWA O DZIEŁO, kolejne 6msc - UMOWA ZLECENIE...poźniej dostajesz UMOWĘ O PRACĘ, ale...na 3miesiące okresu próbnego :D ha ha - przecież jesteś nowym pracownikiem :D Zatrudniają w większości przypadków nie w swojej firmie (tj. Arhelan) tylko w spółce Stormer - agencja pracy tymczasowej...Kierownicy regionalni - 80% z nich to specjaliści z GS-u (nie obrażając tym samym tej Spółdzielni ) ...jeden mądrzejszy od drugiego :) Są też tacy, którzy bez chwili zastanowienia potrafią objechać pracownika przy klientach używając do tego podwórkowej łaciny...(pełna kultura ) Jeśli ktoś do tego lubi świadczyć usługi (bo tam się nie pracuje tylko świadczy usługi na rzecz firmy) w święta "z czerwoną kartką w kalendarzu", pracować po godzinach i płacić za inwentaryzacje, które w wielu przypadkach nie są winą pracownika (np. wrzutki centralne czy zatowarowywanie sklepu nie widząc nawet półek czy nie mając pojęcia o specyfice danego rynku) to gorąco i serdecznie polecam :) czekamy na Was...

#4 adrian

adrian

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1973 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 18:54

co powiecie na temat pracy w Arhelanie? jak kierownictwo, zarobki, atmosfera itp.?

Jeszcze nie byłem w Arhelanie i nie orientuję się jak tam jest.

#5 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 13:31

w tych sklepach jest super szczególnie w RUDCE tam sklepowe mają lawę na godzinę przed końcem pracy część załogi jest pijana w niedzielę po południu zaczyna się burdel kto jest zajnteresowany to może skorzystać na zapleczu no i dwa razy do roku huczne remanenty trwające do rana polecam ten sklep

#6 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 08:16

Kazdemu odradzam prace w tej firmie wszedzie tylko nie tam.Co jest najgorsze to sa te umowy smieciowe i wypłacanie wynagrodzenia pod stołem,tzn cześc na papierze a reszta od kierownika gotóweczka.Aż dziw bierze ze nikt sie tym nie zainteresowal,zastanawiam sie czy tego nie zrobic.Wlaścicielka otrzymała Gazelę Biznesu Podlasia szczyci sie tym a tak naprawde okrada nas i PaństwoCo do kierownikow regionalnych to banda zadufanych cwaniaczków dla których kazy inny prcownik jest smieciem,a tak naprawde do niedawna sami ładowali towar w półki.przerost formy nad treścia.Nie chce mi sie wiecej pisac o tej firmie mam nadzieje ze odpowiednie urzedy zajma sie ta pseudo firmą .Ja sam napewno cos z tym zrobię

#7 Bogumił

Bogumił

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 10:59

Kim jesteśmy? Ludźmi, czy przedmiotami? Jeśli ludźmi, to nie pozwalajmy, by traktowano nas jak przedmioty! Przez wiele lat byłem pracownikiem, a teraz jestem pracodawcą. Wiem, bardzo trudno pracować, gdy wydaje mi się, że jestem dużo mądrzejszy od przełożonego. Ale gdyby tak rzeczywiście było, to czy intelektualnie nie poradziłbym sobie z "zadufanym cwaniaczkiem"? Bezproduktywne "dziamganie" nie zmieni rzeczywistości. Gdyby nasze pokolenie na tym poprzestało, to do dzisiaj mielibyśmy komunizm i ścigalibyśmy się z Kubą w "rozwoju socjalizmu". Dzięki Bogu i odważnym ludziom mamy czasy, które premiują aktywnych. Nie jesteś gotowy zbudować własnej firmy, to nie pluj na tych, którzy wysiłek ten wzięli na siebie. Jeśli pracujesz w zakładzie, w którym wg Ciebie wiele jest do naprawienia, to zrób to. Na co czekasz? Zakład pracy to głównie ludzie, a człowiek to "zwierzę społeczne" - najlepiej czuje się, gdy jest wśród innych ludzi. To oznacza, że teoretycznie z każdym można się dogadać, ale trzeba wykazać choć odrobinę inicjatywy. Niestety, często najwygodniej jest bezproduktywnie "dziamgać" i przedstawiać siebie jako udręczoną ofiarę "tamtych", a zakład opisywać jako "gułag". Tak naprawę, to wtedy wystawiasz świadectwo o sobie: nieaktywny, nieporadny, roszczeniowy, bez ambicji, leniwy, niewdzięczny... W dodatku działasz wbrew swoim osobistym interesom. Zniechęcając innych do pracy w swojej firmie, zmniejszasz szansę doboru lepszych pracowników, z którymi mógłbyś łatwiej się dogadać i stworzyć sprawny zespół w biurze, czy sklepie. Ale kogo ja pouczam – przecież już wszystko wiesz…

#8 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 13:44

Kim jesteśmy? Ludźmi, czy przedmiotami? Jeśli ludźmi, to nie pozwalajmy, by traktowano nas jak przedmioty! Przez wiele lat byłem pracownikiem, a teraz jestem pracodawcą. Wiem, bardzo trudno pracować, gdy wydaje mi się, że jestem dużo mądrzejszy od przełożonego. Ale gdyby tak rzeczywiście było, to czy intelektualnie nie poradziłbym sobie z "zadufanym cwaniaczkiem"? Bezproduktywne "dziamganie" nie zmieni rzeczywistości. Gdyby nasze pokolenie na tym poprzestało, to do dzisiaj mielibyśmy komunizm i ścigalibyśmy się z Kubą w "rozwoju socjalizmu". Dzięki Bogu i odważnym ludziom mamy czasy, które premiują aktywnych. Nie jesteś gotowy zbudować własnej firmy, to nie pluj na tych, którzy wysiłek ten wzięli na siebie. Jeśli pracujesz w zakładzie, w którym wg Ciebie wiele jest do naprawienia, to zrób to. Na co czekasz? Zakład pracy to głównie ludzie, a człowiek to "zwierzę społeczne" - najlepiej czuje się, gdy jest wśród innych ludzi. To oznacza, że teoretycznie z każdym można się dogadać, ale trzeba wykazać choć odrobinę inicjatywy. Niestety, często najwygodniej jest bezproduktywnie "dziamgać" i przedstawiać siebie jako udręczoną ofiarę "tamtych", a zakład opisywać jako "gułag". Tak naprawę, to wtedy wystawiasz świadectwo o sobie: nieaktywny, nieporadny, roszczeniowy, bez ambicji, leniwy, niewdzięczny... W dodatku działasz wbrew swoim osobistym interesom. Zniechęcając innych do pracy w swojej firmie, zmniejszasz szansę doboru lepszych pracowników, z którymi mógłbyś łatwiej się dogadać i stworzyć sprawny zespół w biurze, czy sklepie. Ale kogo ja pouczam – przecież już wszystko wiesz…

masz racie kogo będziesz pouczać dopiero wtedy jak okradniesz społeczęstwo i ogłosisz upadłość wtedy będzie ok wtedy schowasz głowę w piasek i nawet ludziom nie zapłacisz bo demokracja tak ma za komuny musiala byś się rozliczać a teraz bezprawie i chamstwo

#9 Bogumił

Bogumił

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:14

Ok, jedź na Kubę! Tam docenią Twój entuzjazm dla komunizmu. Wszystko, co prywatne jest postrzegane pejoratywnie. Niszczą aktywność w zarodku i sprawiedliwie dzielą biedę dla większości społeczeństwa, a władza opływa w dostatki. A co do okradania społeczeństwa, to kto zbudował firmę? Społeczeństwo, czy ja. A obciążenia na jedno stanowisko przekraczają 80% i kto kogo okrada?!

#10 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 19:42

Kazdemu odradzam prace w tej firmie wszedzie tylko nie tam.Co jest najgorsze to sa te umowy smieciowe i wypłacanie wynagrodzenia pod stołem,tzn cześc na papierze a reszta od kierownika gotóweczka.Aż dziw bierze ze nikt sie tym nie zainteresowal,zastanawiam sie czy tego nie zrobic.Wlaścicielka otrzymała Gazelę Biznesu Podlasia szczyci sie tym a tak naprawde okrada nas i PaństwoCo do kierownikow regionalnych to banda zadufanych cwaniaczków dla których kazy inny prcownik jest smieciem,a tak naprawde do niedawna sami ładowali towar w półki.przerost formy nad treścia.Nie chce mi sie wiecej pisac o tej firmie mam nadzieje ze odpowiednie urzedy zajma sie ta pseudo firmą .Ja sam napewno cos z tym zrobię

trzeba koniecznie z tym isć do Inspekcji Pracy. Niech im dop******ą karę.

#11 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 12:30

Ok, jedź na Kubę! Tam docenią Twój entuzjazm dla komunizmu. Wszystko, co prywatne jest postrzegane pejoratywnie. Niszczą aktywność w zarodku i sprawiedliwie dzielą biedę dla większości społeczeństwa, a władza opływa w dostatki. A co do okradania społeczeństwa, to kto zbudował firmę? Społeczeństwo, czy ja. A obciążenia na jedno stanowisko przekraczają 80% i kto kogo okrada?!

ty ludzi bo nie płacisz godnie biznesmenie z ludzkiej krzywdy

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 18:17

Ja jestem byłym pracownikiem tej owej firmy Arhelan i mogę potwierdzić, że w tej firmie panuje wyzyzsk człowieka przez człowieka... Nie można tam spokojnie pracować,ponieważ nie ma do tego odpowiednich warunków.... "Zwykły Pracownik",tzw kasjer czy sprzedawca nie liczą się dla Kierownictwa czy Pani&Pana Prezesa Burzyńskich...,dla Nich liczą się tylko pieniądze....
P.S masz chody u kierownika D....,to masz lepiej.... i to tyle...

#13 ~jja~

~jja~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 09:41

archelan to inaczej kant i oszust

#14 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2012 - 11:55

W tej firmie pracuję 3 lata(w tym samym sklepie).Ogólnie nie jest żle,ale jeśli chodzi o zarobki to są 2 części:1.wynagrodzenie zasadnicze(oczywiscie najniższa krajowa)2.premia-to już zależy od tego jak liżesz (...) kierownikom(jest tak ,że zawsze nam mówią że premię dzieli biuro a one tylko wkładają do kopert,tylko dlaczego x dostaje 240zł po 3 latach pracy a y 170zł po 6 miesiącach?Dodam ,że y wcale nie pracuje lepiej ani więcej od x)

#15 ~pracownik tej oto firmy~

~pracownik tej oto firmy~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 14:47

Powiem krótko jak wygląda praca w sklepie Arhelan. Trzeba się naprawdę naciągac i narobić bo bardzo skromna obsada w odniesieniu do dostaw.Dlatego wszystkim odradzam prace w tej firmie. Pracownik traktowany jest jak śmieć w szczególności przez szanowną właścicielkę, jak zawita w skromne progi. Wieczna atmosfera strachu, kto dziś przyjedzie i za co opierd...

#16 ~pracajazz180~

~pracajazz180~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 18:03

Wzorcowa treść ogłoszenia: Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl

#17 ~doda~

~doda~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 13:15

totalne dno wyzysk a jeszcze popracujesz miesiac i trafisz na remament oczywiscie podpiszesz odpowiedzialnosc bo ci zalezy na pracy potem okazuje sie ze na osobe trzeba zaplacic 1700 zl oczywiscie z premji ktorej nie widzisz a jak sie zwolnisz to wysla ci rachunek do domu z grozba wytoczenia sprawy w sadzie . ty odpowiadasz za matolow ktuurzy zatowarowali sklep na zadupiu jak duzy market i wszystko idzie won a ty za to placisz pracownicy pokrywaja 100% strat (wszystkie straty co sie przeterminuje zepsuje stlucze czy ktos ukradnie ) trzymajcie sie z daleka

Premii........Ktorzy......tak pisze sie poprawnie.I kto tu jest matolem?

#18 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 11:50

Co wy tu piszecie tu o jakichs magicznych premiach?!? skoro oni nawet nie wyplacaja pieniedzy za godziny ktore juz zostaly wypracowane? Nikomu nie polecam tej firmy. Klamstwo na klamstwie. Wyzyskuja czlowieka ktory dobrowolnie zostaje na nadgodzinach (za ktore oczywiscie nikt nie placi) i tak mu sie odwdzieczaja. Zlodzieje.

#19 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 20:04

Witam wszystkich firma kant i oszust ja idę z nimi do sądu mam dowody na ich przekręty jeśli wiszą jeszcze komuś kasę zapraszam razem raźniej osobom chętnym podam później kontakt

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 13:26

witam! Około 3 miesięcy temu otworzono nowy arhelan w Narewce. No i cóż? otóż przyjeżdża jakaś Pani kierownik (prawdopodobnie z Hajnówki- mówia o niej REGIONALNA) i bez skrupułów opied**** przy ludziach biedną kobiete za to ze nie zdazyla jeszcze rozlozyc towaru na polki- nie liczy się dla niej ze jest okres przedswiateczny, ludzi tłum, na kasie też musi owa kobieta biedna stać by pomóc drugiej koleżance. Żal mi się jej zrobilo- na jej miejscu to chyba bym rzyciła to wszystko w cholerei wyszła z tamtąd- no ale może ona ma rodzine na utrzymaniu i niestety musi w tym burd*** pracować bo innej pracy nie ma. a mięso w tym sklepie i wędliny?- pytam się po jaką cholerę zamawiac tyle, a później wciskać ludzia kit ze to niby swieze? Znam ludzi którzy tam prcuja- co miesiąc umowa smieciowa, mówią że jak szukasz pracy to w OSTATECZNOŚCi już wybieraj arhelan, bo rodzinę to inaczej odświętnie będziesz widziała.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych