Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~wasyl czapajew~

~wasyl czapajew~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 16:04

Ale się chachły rozhulaly! Won dziady!

#62 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 17:16

Tutaj na ziemi był tak potrzebny ludziom chorym.... Wielki człowiek,wielki żal.

Najwyraźniej przyszedł taki moment że i tam na górze teras jest potrzeby tylko na ludziom ciężko się pogodzi (pisze w swoim imieniu). Wielka strata na Cerkwi Prawosławnej w Polsce i jak poza granicami kraju.

#63 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 22:41

polskiego w szkole nie było?

Czy wg Ciebie - idioto język cerkiewno sławiański jest językiem zakazanym? Chętnie spotkam się z Tobą i porozmawiam po Polsku , czyli nie wyjdziesz ze spotkania cały :) W tej szczególenj chwili przemawia przez Ciebie katolik, reprezentat kościoła, którego przykłady widać w filmie KLER. czyżbyś był w przeszłości ministrantem :)

#64 ~Radio Erewań~

~Radio Erewań~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 00:06

Czy wg Ciebie - idioto język cerkiewno sławiański jest językiem zakazanym? Chętnie spotkam się z Tobą i porozmawiam po Polsku , czyli nie wyjdziesz ze spotkania cały :) W tej szczególenj chwili przemawia przez Ciebie katolik, reprezentat kościoła, którego przykłady widać w filmie KLER. czyżbyś był w przeszłości ministrantem :)

Ot i Pietia się rozszalał. Obraża katolików, pohukuje na ludzi. Czyżby jakiś marny prowokator? Ruski troll od baćki Sani Łukaszenko?

#65 ~rusofob~

~rusofob~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 03:18

z takim pustakiem jak ty,szkoda gadac,jesteś mądry tu,na żywo zesrałbyś się ze strachu,w żadnej kategorii się nie mieścisz,bo po prostu jesteś NICZYM

tak jak ty ruska stonko  :lol:

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 19:42

tak jak ty ruska stonko  :lol:

akurat jestem katolikiem durniu ,ale taki kretyn nic nie zrozumie,do szkoły miał pod górkę analfabeta

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 20:19

akurat jestem katolikiem durniu ,ale taki kretyn nic nie zrozumie,do szkoły miał pod górkę analfabeta

Radzę się zapoznać z słowem analfabeta potem próbować kogoś ukuć tak nieudolną obelgą. 

#68 ~jarosław~

~jarosław~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 14:53

Spoczywaj w spokoju.

#69 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 23:34

Ot i Pietia się rozszalał. Obraża katolików, pohukuje na ludzi. Czyżby jakiś marny prowokator? Ruski troll od baćki Sani Łukaszenko?

Wy nie macie o co się kłócić BÓG ten sam

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 11:09

Do Administratora dlaczego usuwacie posty krytykujące kler prawosławny a zostawiacie te które atakują katolików. !!!!!!  

#71 ~katolik podlaski~

~katolik podlaski~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 20:18

Dobry człowiek, a w skicie każdego częstował zupą i kompotem. Jestem katolikiem i nie wiem co to za prowokatorzy się tutaj wpisują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych