Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Apel do kosiarzy trawników przy blokach

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 20:35

Drodzy administratorzy osiedli mieszkalnych Białegostoku, czy widzieliście ten film? :

#22 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 12:13

Coś muszą robić. Sprzedać gow..a brudasy bo z dziećmi wyjść nie można.

Zrozum Hubert, że tutaj chodzi o rozpoznanie koszenia obciachowego - czyli częstego koszenia trawników osiedlowych, częściej niż raz w miesiącu, zwłaszcza z użyciem motorów, przy blokach, czyli w miejscach gdzie mieszkają duże skupiska ludzi (takie istoty które też mają uczucia).
Przecież nikt im nie broni robienia swojej roboty w dobrym stylu, bez inwazyjnego i okrutnego traktowania środowiska naturalnego, a ludzie w blokach są, tak jak inni ludzie na wsi, częścią natury.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 15:39

A dla mnie wczoraj na Towarowej  jakis uj upierolił cały samochód tą trawą i to w dodatku mokrą, jak głąbie już

kosisz to koś ale z metr od samochodu a nie 5 cm .

Z taka robotą to wy idzcie w uj, musiałem znoe i szorować bo zejśc te . nie chciało.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 15:40

A dla mnie wczoraj na Towarowej  jakis uj upierolił cały samochód tą trawą i to w dodatku mokrą, jak głąbie już

Z taka robotą to wy idzcie w uj, musiałem znowu na myjkę jechać i szorować bo zejśc te ..  nie chciało.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 16:21

Ci co koszą to bezmózgi. Każą to koszą,ale jak i kiedy to już nie myślą.norma musi być wykonana. Ale i co zlecają to drugie gnioty. Trawę można skosić tak , żeby była jeszcze do wykorzystania. Ale można też przyozdobić auta.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 21:49

Ci co koszą to bezmózgi. Każą to koszą,ale jak i kiedy to już nie myślą.norma musi być wykonana. Ale i co zlecają to drugie gnioty. Trawę można skosić tak , żeby była jeszcze do wykorzystania. Ale można też przyozdobić auta.

Kosza równo, bo wiedzą o marszu .

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 04:54

Z taka robotą to wy idzcie w uj, musiałem znowu na myjkę jechać i szorować bo zejśc te ..  nie chciało.

Ciesz się baranie że nie dostałeś mandatu. Skoro kosił 5 cm od samochodu to znaczy że postawiłeś go na terenach zielonych - jeden telefon i jesteś udupiony.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 13:32

Ciesz się baranie że nie dostałeś mandatu. Skoro kosił 5 cm od samochodu to znaczy że postawiłeś go na terenach zielonych - jeden telefon i jesteś udupiony.

heheh inteligencja aż w tobie buzuje,nie strasz nie strasz bo się zes......  ale to nic dziwnego,dziadek w ormo,ojciec w milicji a ty niespełniony policjantco by tylko innych podpierda....,baranie jest normalny duży parking ,a obok pas zieleni,ale to nie znaczy żeby cały samochód trawą uuu..

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 14:00

heheh inteligencja aż w tobie buzuje,nie strasz nie strasz bo się zes......  ale to nic dziwnego,dziadek w ormo,ojciec w milicji a ty niespełniony policjantco by tylko innych podpierda....,baranie jest normalny duży parking ,a obok pas zieleni,ale to nie znaczy żeby cały samochód trawą uuu..

Kup se garaż, niech auto ma dom!   Będzie mu miło!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych