Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 15:34

Wow

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 15:45

WOW! Ale wydarzenie! Ani ta modelka ładna, ani te sukienki za specjalne, ani wybitne fotki.

#3 ~Aleksandra Dargiewicz~

~Aleksandra Dargiewicz~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:03

Bardzo nam miło, że nasza sesja została zauważona. Małe sprostowanie: obie z projektantką MO.YA Fashion pochodzimy z Łap. :) Zdjęcia z sesji już niedługo na fan pageu MO.YA Fashion.

#4 ~kasia polkosnik~

~kasia polkosnik~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:16

extra sukienki- bardzo kibicuję MO.YA fashion od poczatku i fajnie jest patrzec jak z kolekcji na kolekcję to, co robi basia jest coraz piekniejsze

#5 ~macieg~

~macieg~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:24

podoba mi się klimat tej sesji. brawo Olka za pomysl- fajnie wymyslone z tymi skrzydlami

#6 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:27

Ale jaja swietnie laski! Jestem z Was dumna :)))))

#7 ~białostoczanka~

~białostoczanka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:45

ŁapskieTowarzystwo Wzajemnej Adoracji. Bez szału.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:12

stylizacje bomba- piekne rzeczy

#9 ~hgfds~

~hgfds~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:16

pomysl stylizacji chyba byl projektantki, nawet wiem od kogo wziela te skrzydla. teraz tylko pani fotografka musi sie postarac zeby nie spieprzyc zdjec bo modelka przednia

#10 ~youtube~

~youtube~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:24

nie podoba mi sie lans pani dargiewicz

#11 ~rozczarowany~

~rozczarowany~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:28

Baska kopiuje zagranicznych projektantow

#12 ~rozczarowany rozczarowanym~

~rozczarowany rozczarowanym~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:32

to nie kupuj u baski- kupuj u zagranicznych projektantow ;p

#13 ~Bbb~

~Bbb~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:54

Zazdrosnicy

#14 ~bialostoczanka z wyboru~

~bialostoczanka z wyboru~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 18:08

Basia projektowała moją suknię ślubną- piękna była. A zazdrośnicy zawsze będą skrobac bzdety na forach. pozdrawiam

#15 ~dumny lapiak~

~dumny lapiak~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 18:15

1. bardo podobaja mi sie te sukienki. jestem ciekaw zdjec bo znam obie dziewczeta osobiscie. pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow
  2. wszystkim zazdrosnym radze ruszyc tylek z kanapy i zaczac zyc swoim zyciem a nie tylko forami .

#16 ~teresa łupińska~

~teresa łupińska~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 18:27

az mi wstyd ze mieszkam w tak zazdrosnym miescie. jestem szczesliwa posiadaczka sukienki i dwóch kombinezonow marki moya fashion i jestem BARDZO zadowolona. jestescie zazdrosni ze jej kolekcje promuje finalistka top model i tyle. trzymam za nią kciuki i zycze, by dalej sie rozwijala.

#17 ~Kamil Góralczyk~

~Kamil Góralczyk~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 18:40

Super Ola!

#18 ~iwciadz~

~iwciadz~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:21

Specjaliści od nienawiści pojawili się wraz z początkiem nastania ery Internetu,. Hejterzy – nienawidzą wszystkiego i wszystkich.-głównie nienawidzą swojego życia, stąd też robią wszystko, aby rzeczywistość ich otaczająca również ociekała nienawiścią-badania psychologiczne wskazują , że hejterostwo może być objawem początku poważniej choroby psychicznej (w zależności od nasilenia) –a już na pewno jest przejawem istotnych zaburzeń w zachowaniu Ludzie, którym brak merytorycznych argumentów, a anonimowość otwiera im pole do popisu, chcą wyładować swoje złe emocje , Hejter, to odpowiednik internetowego trolla, kierują się też skumulowanymi pokładami agresji. Innymi słowy wszędzie, gdzie dana jest możliwość anonimowego wypowiadania się Hejterskie odzywki nie wnoszą absolutnie żadnej treści do dyskusji i nie niosą żadnych wskazówek merytorycznych dla innych internautów, negatywne odniesienie się do nich lub próba dyskusji zwykle powoduje wzmożone atak Hejtera (od ang. hate - nienawiść) można by więc po prostu określić mianem nienawistnika- epatującego wrogością do świata ludzi, hejterstwo to samotna wędrówka, hejterzy wkładają duże zaangażowanie i całe siły ,oraz inwencję w to, żeby kogoś pogrążyć-czują się wtedy spełnieni –jak seryjny morderca, tuz po mordzie … dlaczego to robią -? Psychologia i szereg badań jednoznacznie wskazuje, że głównie dlatego, iż mają szereg kompleksów , oraz wiodą szare, nieciekawe, często samotne życie …..to takie szare nic nie znaczące myszki, którym Internet daje narzędzie, ale nie moc…bo duży pies nie musi szczekać …zastanówcie się kto zwykle ujada…

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:30

Basia projektowała moją suknię ślubną- piękna była. A zazdrośnicy zawsze będą skrobac bzdety na forach. pozdrawiam

Fora są po to, żeby skrobać.Ty też to robisz.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:36

Specjaliści od nienawiści pojawili się wraz z początkiem nastania ery Internetu,. Hejterzy – nienawidzą wszystkiego i wszystkich.-głównie nienawidzą swojego życia, stąd też robią wszystko, aby rzeczywistość ich otaczająca również ociekała nienawiścią-badania psychologiczne wskazują , że hejterostwo może być objawem początku poważniej choroby psychicznej (w zależności od nasilenia) –a już na pewno jest przejawem istotnych zaburzeń w zachowaniu (...) to takie szare nic nie znaczące myszki, którym Internet daje narzędzie, ale nie moc…bo duży pies nie musi szczekać …zastanówcie się kto zwykle ujada…

Dzięki za wyczerpujący wykład. Zrozumiałam, że aby nie być posądzoną o poważne zaburzenia psychiczne zdanie odmienne od ogółu powinnam sobie wsadzić wiadomo, gdzie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych