Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

alkomat jaki

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Terrec~

~Terrec~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 20:02

Z tego co pamiętam to płaciłem 1 zł za szt i bardziej opłacało się zamówić klikanaście sztuk na raz,żeby był zapas wtedy wychodziło najtaniej. A odkąd mam lejek to ustników praktycznie nie używam

#62 ~Stef~

~Stef~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 10:00

Wiem, obczaiłem to trochę na ceneo, choć niby lepiej kupić oryginalne, a nie podróbki. Z drugiej strony można też dostać ustniki lejkowe, które są droższe, bo ok. 10 zł za sztukę, ale niby starczają na kilkanaście tysięcy pomiarów, więc to nie jest wielki wydatek i co najważniejsze, nie ma problemu z kupnem, bo jest wielu sprzedawców, a same ustniki są standardowe, a nie dedykowane tylko pod jeden model.

#63 ~szpila~

~szpila~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 16:19

ustnik dobre rozwiązanie ale trzeba odpowiednio używać podczas badania aby nie było zakłamań w wyniku. Alkohit to dobry alkomat. Miałem okazję dmuchać w kilka i w Alkohicie wyniki były najbardziej wiarygodne.

#64 ~tenia~

~tenia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 19:24

Ten jest spoko alkomat z Xblitza Alcontrol Ultra, ma precyzyjny pomiar, czytelny wyświetlacz, nie duże rozmiary. W ten alkomat warto zainwestować

#65 ~adaxx~

~adaxx~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:49

Mam alkohita x60 od paru miesięcy, spisuje się bardo dobrze, ma lejek i zazwyczaj z niego korzystam, bo też kilka osób zawsze chętnych do mierzenia się znajdzie. Mały, poreczny, nawert do kieszeni można wrzucić, tylko pamiętajcie żeby nie zostawiać w aucie szczególnie w zimie bo to może mu zaszkodzić, tego typu urządzenia nie lubią mocno ujemnych ttemperatur

#66 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 16:27

Najlepszy alkomat to córka , żonka i teściowa :lol:

#67 ~abu~

~abu~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:38

a co kiedy nie ma ich z Tobą? Ja wolę mieć swojego alkohita w kieszeni w takich sytuacjach ;)

#68 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:00

A który masz model? Bo na stronie producenta jest ich trochę. Intrygują mnie model z lejkami. Warto, czy to raczej taki bajer?

#69 ~mmmmm~

~mmmmm~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:37

Jeśli ma z niego więcej osób, np. na imprezach czy w pracy, to jak najbardziej warto, bo pomiary są szybsze, bo odpada zmiana ustników.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych