Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Alkohol 0 procentowy?

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 esterprzester

esterprzester

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 11:38

Lubię wypić od czasu do czasu dobre piwo. Ale nie żadnego tyskwacza-sikacza, tylko coś z małego polskiego browaru. Wolę raz na ruski rok zapłacić 6 zł za butelkę dobrego piwa, a nie zajeru z wodą za 2,5 spod znaku królewskiego, żubra czy czegokolwiek innego.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 20:49

0% są całkiem niezłym rozwiązaniem gdy się idzie na imprezę i się kieruje, choć ja wolę sobie sznapsnąć i wracać taksówką albo przenocować

#23 ~desssa~

~desssa~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 23:12

Ja też lubię dobre alkohole, ale przeważnie smakowe, sznaps tez mi posmakował, co do piwa to tez lubię nowości ze świata ;)

#24 mamaluba

mamaluba

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 11:03

Nie wiem czy alkohol zero procent to dobry pomysł :) Natomiast jeżeli zależy Ci na czymś, co możesz pić długo i smakować, to polecam burbon wild turkey. Jeżeli nie będziesz się spieszyć, to doznania smakowe będą przyjemne i się nie upijesz. Natomiast sam pocent jest wysoki (40,5%) więc jeżeli zmienisz zdanie, że jednak chcesz się lepiej pobawić wystarczy zwiększyć tempo ;)

#25 debi88

debi88

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 11:42

Wino bez alkoholu? nie potrafię sobie tego wyobrazić ;)

#26 ~mermer~

~mermer~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 07:37

Proszę Was, to już lepiej napić się herbaty. Alkohole? Mogą być delikatne i przyjemnie kopać, a przykłady można mnożyć. Świetnym alkoholem jest np. Herbal Vodka. Kojarzycie? Wódki ziołowe są znacznie smaczniejsze i delikatniejsze, optymalne jak dla mnie dla kobiety, ale to też kwestia gustu. Czasami piję również pieprzówkę - Pepper Vodka, ale bezalkoholowe? Po co?

#27 ~HanssKloss~

~HanssKloss~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 14:06

Alkohol zero procentowy? Haha ;d ja to wolę mocniejsze trunki gdzie na prawdę czuć prawdziwy smak alkoholu jak na przykład wild turkey 101 - tutaj na prawdę czuć moc :)

#28 Lewiksa

Lewiksa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 11:22

To na upojenie, a nie na upicie. Człowiek nie krowa i procenty mieć musi - przecież ileż można pić. Padłeś, powstań alkohol 40%!

#29 grzesiek_125

grzesiek_125

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 19:05

Piwo bezalkoholowe zawiera przecież jakieś %. Jak dużo wypijesz to też możesz się upić. Jeśli chodzi o inne zamienniki alkoholu to może kwas chlebowy? ;p

#30 Karol Wojtyła

Karol Wojtyła

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 20:09

Piwo bezalkoholowe zawiera przecież jakieś %. Jak dużo wypijesz to też możesz się upić. Jeśli chodzi o inne zamienniki alkoholu to może kwas chlebowy? ;p

Można też pić denaturat, nie jest alkoholem przeznaczonym do spożycia więc nawet jeśli cię zatrzymają to w sądzie możesz powiedzieć że nie piłeś - bo denaturat nie jest napojem.

#31 kopaczer

kopaczer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 17:26

Piwo bezalkoholowe to nie piwo, rozumiem w kryzysowych sytuacjach, kiedy prowadzisz a jest upalny dzień. Jednak i tak wolałbym chyba napić się wody z lodówki. Nie można tak bezcześci napoju bogów. 

#32 ~czasem bez~

~czasem bez~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 23:07

kopaczer no przecież tylko na kryzysowe sytuacje powstają piwa bezalkoholowe. ja inaczej nigdy bym nie ruszył Lecha free i Noteckie bezalkoholowe, ale niestety musiałam, chociaż przyznam że noteckie miło mnie zaskoczyło. smakuje całkiem jak klasyczne z pianką.

#33 ~woda~

~woda~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 12:46

wódka bezalkoholowa... woda :D co za bzdury, spece od reklamy potrafią nawet łysemu grzebień wcisnąć

#34 ~tomi~

~tomi~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 16:08

to po co pić?

#35 ~Gordon~

~Gordon~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 21:54

a ja jednak lubię jak w piwie jest alkohol. dajmy na to takie noteckie, faktycznie jego wersja bezalkoholowa jest niezła, nawet sam się dałem nabrać, jednak świadomość że się pije klasyczne jasne dodaje więcej humoru 

#36 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 21:40

warka ma dobre piwa bezalkoholowe

#37 ananasowa

ananasowa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 28 maj 2018 - 13:06

Pić piwo bez % to jak... no w każdym razie, bez sensu  :D

#38 roberto

roberto

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 maj 2018 - 09:11

Nie ma czegoś takiego jak alkohol bez alkoholu.

#39 WJulka

WJulka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 06 maj 2019 - 10:23

Alkohol to alkohol musi mieć procenty a jak nie ma to nie alkohol tylko napój.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych