Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 19:53

Polonistka i przyszła prawniczka piszące teksty disco polo, ludzie...

#2 ~HEHE~

~HEHE~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 20:10

hahahaha DUKACZ JAK TY MOGŁEŚ SIEDZIEĆ SPOKOJNIE I SŁUCHAĆ CO ONA BREDZI HAHAH

#3 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 21:34

Jaki kraj, takie prawniczki i polonistki!

Ta pannica jako ewentualny prawnik jest już na starcie spalona przez swą 'wybitną i ambitną' działalność 'artystyczną'. Mamusia z kolei nie powinna ani dnia dłużej pracować jako polonistka! Jak ona dzieci o poezji, o kulturze słowa może uczyć??? I jeszcze się tym publicznie chwalą! Napisała to napisała, córunię chciała wspomóc w 'karierze', ale powinna przynajmniej cicho siedzieć! O tempora! O mores!

A oto próbka radosnej twórczości obu 'artystek'

* 'Ejże, ejże, ja ci się obejrzę! Hej! Hej! Cha! Cha!'

* Gdy raz spojrzysz, ich piękno onieśmieli cię. Takie właśnie są kobiety. Na ich punkcie możesz dziś zwariować, one dobrze o tym wiedzą. Eksponują cudne wdzięki. Każda przecież coś w sobie ma...itd, itp...

'Jesteś szalona' czy 'Majteczki w kropeczki' to Himalaje poezji przy tych wypie.dzinach polonistki i prawniczki!!!

A oto szczyt braku wszelkiego umiaru. A dla wielu zapewne profanacja:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:08

Nie rozumiem, jak w sumie szanująca się gazeta może to to promować???

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:33

Bo wy idioci snoby je... nie wiecie co to zabawa, a dziewczynie zazdrościcie i wyżywacie sie na forum. Sami macie nieudane życie i jak typowe polaczki narzekacie

#6 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 23:29

Najlepiej narzekać zamiast ruszyć . i coś samemu od siebie temu światu dać.

Dziewczyna znalazła sposób na kasę i/lub robi to co lubi.

Muzyka jest dla ludzi. Żadnego, ale to żadnego gatunku nie powinno się wyrzucać, bo każdy, powtarzam każdy gatunek ma swoich odbiorców.

#7 ~o matko z córką~

~o matko z córką~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 07:00

No i stało się... jadę do Syrii tam Barack szykuje o niebo lepszy koncert... po 1 minucie teledysku wyżej miałem ... refluks

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 08:18

No i stało się... jadę do Syrii tam Barack szykuje o niebo lepszy koncert... po 1 minucie teledysku wyżej miałem ... refluks

Ja też. Lekarz powinien to na obstrukcję zapisywać!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 08:26

Niech sobie panna podryguje i pośpiewuje -Ejże, ejże, ja ci się obejrzę. Niech ma też swoich wielbicieli. Niech lansuje się w tancbudach...Niech trzepie na tym kasę. Skoro jest zapotrzebowanie na taką SZTUKĘ...

Ja nie rozumiem jednego - dlaczego opiniotwórcza prasa PROMUJE ten badziew??? Sporo jeszcze jest ludzi wierzących w nieomylność i autorytet mediów. Dzieciaki też czasem jeszcze czytają.

Podlinkowany clip - STRASZNE!

Kto ty jesteś??? Mały kmiotek!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 08:42

Muzyka jest dla ludzi. Żadnego, ale to żadnego gatunku nie powinno się wyrzucać, bo każdy, powtarzam każdy gatunek ma swoich odbiorców.

Zgadza się! Tylko, ze TO, co ta panna wyśpiewuje, to NIE JEST MUZYKA!!! To PARODIA muzyki!

Nie jestem fanem disco polo, ale mam sporo szacunku dla Marcina Mellera, Sławka Świerzyńskiego i paru innych. Przy ich piosenkach naprawdę można się fajnie bawić. Ostatnio na rynek wchodzi córka lidera Bajer Full. Fajna dziewczyna. Ale ta SHINE czy jak jej tam??? MASAKRA!

A tu Natalia Świerzyńska - fajna, sympatyczna dziewczyna, bez 'seksownych' wygibusów i machania cyckami przed kamerą(porównajcie z przyszłą prawniczką - ejże, ejże - hej, hej...)

#11 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 09:28

"Patriotyczną"(?) piosenkę "Kto ty jesteś" zaczyna od " lets goł,łan, tu. tri", hahaha 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 22:24

Jak KP nie wstydzi się promować taką ... 'sztukę'???!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 21:12

Takich prawników będziemy mieć kiedys...Do tej pory, by studiowac prawo - trzeba było mieć głowę, a teraz wystarczy....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 23:34

Takich prawników będziemy mieć kiedys...Do tej pory, by studiowac prawo - trzeba było mieć głowę, a teraz wystarczy....

...powyginać, powypinać i popiszczeć 'ejże, ejże, ja ci się obejrzę!

Nie wróżę tej przyszłej absolwentce prawa zbyt wielkiej kariery w tym zawodzie. Zresztą sama twierdzi, że bez sceny i disco polo nie potrafiłaby żyć...

ŻENADA! Wstyd dla Białegostoku!

#15 ~Tomaszek~

~Tomaszek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 13:25

Myślę, że jednak ludzie słuchają, bo lubią, przy takiej muzyce można się bawić. Ja nie mam nic do disco polo. Słuchamy muzyki disco zagranicznej i często nawet o tym nie wiemy. Znam taki polski fajny zespół Extravaganza, to co robią jest cudne:D

Kiedy odejdę

Pink & Lila

tu muzodajnia tego zespołu --> http://www1.plus.pl/...&t=Extravaganza

#16 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 13:36

jesteś w ciąży ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych