Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Aktywny działacz KODu i Platformy Obywatelskiej Wojciech Winogrocki szefem biznesu w Wasilkowie

101 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 20:13

Aż ty durny aż mokry, jak działki sprzedałeś to właśnie żyjesz wśród buraków - cebulaków. 

Kurników nie postawią bo dookoła moje, ty sprzedałeś boś durny i pazerny. 

Ale widzę że jesteś typowy cebulak,  nie chodzi o to żeby tobie było lepiej ale żeby sąsiadowi się pogorszyło.

A czyja słoma dłuższa ...... raczej cebulaka bez ziemi, szczekającego na wszystkich którym ziemia została.

Moimi działeczkami się nie przejmuj. Niech cie du....pa nie boli. Sadz buraki, morda w kubeł. Słomy tak jak szajby nigdy się nie pozbędziesz. Taka twa karma. 

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:36

Moimi działeczkami się nie przejmuj. Niech cie du....pa nie boli. Sadz buraki, morda w kubeł. Słomy tak jak szajby nigdy się nie pozbędziesz. Taka twa karma. 

Nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie i żółć zaleje.

A po buraki to tacy jak ty w kolejkę się ustawiają i każdy jęczy "może trochę taniej". 

Ja do swojej słomy nikogo nie zapraszam, cebulaki mają tylko zapłacić  odpowiednią cenę za pochodzenie produktów. 

Widzę jednak że u ciebie poziom frustracji wzrasta w miarę jak tobie  ubywa działek, a sąsiadom żyje się coraz lepiej. 

#83 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 11:41

A po buraki to tacy jak ty w kolejkę się ustawiają i każdy jęczy "może trochę taniej". 

Ja do swojej słomy nikogo nie zapraszam, cebulaki mają tylko zapłacić  odpowiednią cenę za pochodzenie produktów. 

Widzę jednak że u ciebie poziom frustracji wzrasta w miarę jak tobie  ubywa działek, a sąsiadom żyje się coraz lepiej. 

Mnie się zyje cudownie wsiuru. Fustracja zerowa. Smieszy mnie taka prapsychologia gumofilca. Znasz się na burakach i nic więcej. Reszta to pier  o szopenie. I tyle. 

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:13

Mnie się zyje cudownie wsiuru. Fustracja zerowa. Smieszy mnie taka prapsychologia gumofilca. Znasz się na burakach i nic więcej. Reszta to pier  o szopenie. I tyle. 

Powtarzasz się jak zdarta płyta albo  jakbyś się jąkał, walisz błąd za błędem więc to albo nerwica albo braki w edukacji. 

No chyba że świeże wiejskie powietrze źle na ciebie wpływa, no tak zapomniałem - kurniki  :o

Ty to jednak masz prze.... bane. 

#85 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 17:43

Czego zazdrościć Kasy to ja pełno mam. Bez hodowli kurczaków się obywam. Odechciewa się  jak patrzę na te opuchnięte geby całej rodzinki. Pisałeś,że Niemcy tak wpieprzają. Mylisz się, plączesz to przez ten odór wydobywający się zewsząd.Nieprawdaż?

Dzialki to ja opchnąłem jak był bum bumie. A Twoje na wysypisku w studziankach robią.

A co zazdrościsz pseudobiznesmenie dorobiwszy się na cierpieniach ludzi i zwierząt. W piekle. Przyjdzie czas na ciebie. Trybunał stanu za cierpienie ludzi i zwierząt. Niech no tylko ptasia grypa zapanuje. Stracisz wszystko i wywiozą cię na taczkach tego kurzego pomiotu do studzianek.

ja cie nie moge ...... Psiiiichoooj i kasa .... ten samotny zyeb analfabeta , bezdzietny na utrzymaniu rodziców , wyłysiały poosraniec produkuje się na tym forum..... co za zdegenerowany troll "gościówa" ..... co za upadek człowieczeństwa...

#86 ~Gość z forum białostockieg~

~Gość z forum białostockieg~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:25

ja cie nie moge ...... Psiiiichoooj i kasa .... ten samotny zyeb analfabeta , bezdzietny na utrzymaniu rodziców , wyłysiały poosraniec produkuje się na tym forum..... co za zdegenerowany troll "gościówa" ..... co za upadek człowieczeństwa...

cryo  pisałęś ła  j daku że na wasilkowskiej nigdy nie piszesz  jesyeś łgunem chorym umyslowo z dozą nienawiści 

#87 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:44

Psichooju ...bełkoczesz.....

Siedzi tyle lat na forach
Rafallus Psichooj poczęty
w zielonogórskich norach....
Tępy , wyłysiały i pot z niego spływa
Tłusta oliwa
Siedzi i klepie swe dyrdymały
Ogniem piekielnym płonie anus cały
Buch - jak gorąco
Uch - jak śmierdząco
Uff - jak odrażająco
Puff- jak żenująco
Już ledwo sapie , już ledwo zipie
a cryo nadal tekstami sypie
Najpierw powoli jak ociężały
przeciera Pan R. swe krwawe gały
ściska więc Wacka i myśli z mozołem
jakim to dzisiaj będzie matołem
nagle świst , nagle gwizd
gazy buch , palec w ruch
ruszyła maszyna
powoli po szczynach
i kręci się , hejtuje , trolluje i wkleja
i biegu przyspiesza forumowa fleja
i dudni i stuka  , łomoce i pędzi
ciągle to samo , ględzi i ględzi
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
jakby petardę ktoś mu wsadził pod chwost .....
Oby jak najszybciej ktoś by złapał tę mendę
i odprowadził na najbliższą komendę...

#88 ~Grarzyna~

~Grarzyna~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:56

Panie   ,,   cryo ,, rzeczywiście sprawdziłam pisze pan na różnych forach z wielka agresją  , po co panu takie zachowanie  naprawdę można spokojniej   

#89 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 20:48

Już o tu przylazłeś czerwony padalcu?

#90 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:23

Powtarzasz się jak zdarta płyta albo  jakbyś się jąkał, walisz błąd za błędem więc to albo nerwica albo braki w edukacji. 

No chyba że świeże wiejskie powietrze źle na ciebie wpływa, no tak zapomniałem - kurniki  :o

Ty masz nerwówe silną i brak argumentów psi wuju. Do kurników tam nawdychasz się powietrza to odetchniesz.

#91 ~worianka~

~worianka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:51

Słucham cie cebulaku. Siedź na polu i nie wpinaj nosa do neta. Załosny słomiarz z ciebie. Cycki kurczakami wypchaj żonie jak pisał gościówa. Usta też. Piep   ysz jak potłuczony. Co tobie do czyis działek co ty wiesz. 

#92 ~cryo 2~

~cryo 2~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:19

Panie   ,,   cryo ,, rzeczywiście sprawdziłam pisze pan na różnych forach z wielka agresją  , po co panu takie zachowanie  naprawdę można spokojniej   

Bo to psi .....j i psychol ten cryo . Troll czerwony.

#93 ~WzW~

~WzW~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:03

Psichooju ...bełkoczesz.....

Siedzi tyle lat na forach
Rafallus Psichooj poczęty
w zielonogórskich norach....
Tępy , wyłysiały i pot z niego spływa
Tłusta oliwa
Siedzi i klepie swe dyrdymały
Ogniem piekielnym płonie anus cały
Buch - jak gorąco
Uch - jak śmierdząco
Uff - jak odrażająco
Puff- jak żenująco
Już ledwo sapie , już ledwo zipie
a cryo nadal tekstami sypie
Najpierw powoli jak ociężały
przeciera Pan R. swe krwawe gały
ściska więc Wacka i myśli z mozołem
jakim to dzisiaj będzie matołem
nagle świst , nagle gwizd
gazy buch , palec w ruch
ruszyła maszyna
powoli po szczynach
i kręci się , hejtuje , trolluje i wkleja
i biegu przyspiesza forumowa fleja
i dudni i stuka  , łomoce i pędzi
ciągle to samo , ględzi i ględzi
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
jakby petardę ktoś mu wsadził pod chwost .....
Oby jak najszybciej ktoś by złapał tę mendę
i odprowadził na najbliższą komendę...

Ha,ha,ha ,ha . Drodzy czytelnicy byle jakiego forum,znam osobi ście "cryo" i proszę szanować jego twórczość.To stara dobra szkoła .Aby poezja  zatryumfowała, prozę odpuszczamy sobie.

Życzę sobie więcej takich uczt literackich a Państwu więcej jajcarnych ocen.

#94 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:40

Mega. Naprawdę talentem powiało. Trollującym miernotom mówimy nie!

#95 ~WzW~

~WzW~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 16:13

Mega. Naprawdę talentem powiało. Trollującym miernotom mówimy nie!

Pasożyty towarzyszyły ludziom od zawsze.

Bardzo często organizmy cudzożywne trafiają do człowieka wraz z jedzeniem: mięso wieprzowe może zawierać larwy włośnia krętego, niedokładnie umyte owoce i warzywa – jaja glisty, a solona surowa ryba i kawior ukrywać tasiemca.

Więc może tu warto doszukiwać się problemu :P

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:11

Słucham cie cebulaku. Siedź na polu i nie wpinaj nosa do neta. Załosny słomiarz z ciebie. Cycki kurczakami wypchaj żonie jak pisał gościówa. Usta też. Piep   ysz jak potłuczony. Co tobie do czyis działek co ty wiesz. 

Tyle co tobie  psi synu do cudzych interesów.

Pisać się naucz analfabeto. 

Kurczaki mają wyższe IQ niż twoje, ty końską pytą chędożony tłuku. myślisz że jak inaczej się podpiszesz to nikt cię nie rozpozna.

Jak czytam twoje wpisy to jestem za aborcją i rozumiem dlaczego niektórych trzeba "wyskrobać"

#97 ~cryo 2~

~cryo 2~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 05:29

Tyle co tobie  psi synu do cudzych interesów.

Pisać się naucz analfabeto. 

Kurczaki mają wyższe IQ niż twoje, ty końską pytą chędożony tłuku. myślisz że jak inaczej się podpiszesz to nikt cię nie rozpozna.

Jak czytam twoje wpisy to jestem za aborcją i rozumiem dlaczego niektórych trzeba "wyskrobać"

Widać co cie wkur..... I ja powiem po kolesiach wypchaj cycki zonie i córkom kurczakami. Matce i babce też. Buraku cebulaku genetycznie modyfikowany spier....Kurczaki wyżarły mózg całej rodzince. Jedz dalej jedz. A na takiego jak ty sa paragrafy.

#98 ~samo sedno~

~samo sedno~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:49

#99 ~samo sedno~

~samo sedno~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:50

#100 ~kręciołek~

~kręciołek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 11:04

patrząc po komentarzach nie mogę zrozumieć skąd w tej gminie tyle chamów, tyle nienawiści, zawiści, złośliwości - podobno 90% społeczeństwa to katolicy, tutaj tego nie widać. A co na to pan Jędraszewski?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych